Dnešní datum: 19. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Duben  >>

* ROTAVA:KONEČNĚ ZISK Z VENKU

Vydáno dne 03. 10. 2010 (1611 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:2.10. sobota 16:00

ROTAVA-N.ROLE 2:3 (1:1)

BRANKY:41.a 70.Prokop (obě pen.)-29.Červík,58.R.Chlup,80.Hnízdil

ČK: 0-0     ŽK: ?-40.Švéda,53.Vaverka,71.R.Chlup

ROZHODČÍ: Bubanec- Chrástecký, Hrnčál (Pospíšil)

SESTAVA:                                          Krupička ml.

Hopf    Švéda    Baloun (K)    Melichar V.

Kučaba   Červík   Chlup R.    Skopový

Hnízdil        Vaverka

STŘÍDALI: 75.Dušek (Skopový),81.Hájek L.(Kučaba)

PŘIPRAVENI: Krupička st.

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí mužstva)

ABSENCE: Melichar P.(zranění), Hejna M.(zranění), Firbas(práce), Ficík (zranění), Nitsch (zatím jen v tréninku),Chlup T.(oslava narozenin), Štěpánek (práce), Palivec (dovolená) ,Horník.(oslava narozenin)

I.POLOČAS

10.MIN.:Trestný kop asi ze třiceti metrů domácí kapitán Prokop opřel prudkou ranou o břevno,kdy jsme ho po odrazu dostali do bezpečí.

15.MIN.:Pěkná akce,kdy R.Chlup vysunul Kučabu,který se dobře prosadil v krajním prostoru a adresoval dobrou přízemní přihrávku před branku,kde Hnízdil byl až příliš rychlý a míč se tak dostal na kopačky Vaverky,ale Jarda ve stoprocentní šanci nemířil přesně.

29.MIN.:Dobrý důraz Kučaby,který posouvá na hranici vápna na Hnízdila,který krásně po “brazilsku“ patou uvolňuje Červíka,který chladnokrevně po zemi posílá naše barvy do vedení-0:1.

41.MIN.:Situace po trestném centrovaném kopu a několika odrazů v našem velkém vápně končí soubojem brankáře Krupičky ml. a domácího Kabelky,který pan rozhodčí Bubanec ukončil odpískaným pokutovým kopem (nutno podotknout,že správně nařízeným).K exekuci penalty se postavil navrátilec z Vintířova Prokop a prudkou ranou prostřelil bezmocného Krupičku ml.-1:1.

II.POLOČAS

58.MIN.:Trestný kop ze čtyřiceti metrů kousek od autové čáry poslal R.Chlup přímou střelou na branku,kdy Kostroun v domácí brance byl zcela zjevně překvapen,kdy na míč nedosáhl a míč tak doplachtit až do sítě-1:2.

70.MIN.:Po centru do vápna a malém zaváhání našeho brankáře vznikla v našem velkém vápně mela,kdy se domácí snažili za každou cenu protlačit balón do branky,jejich snahu korunoval pan hlavní rozhodčí,když po druhé v utkání odpískal pokutový kop pro domácí tým za údajnou ruku a do slova tak “vyslyšel“ přání domácích fandů (bohužel tato penalta byla do slova vymyšlená).K penaltě se postavil opět domácí Prokop a tentokrát střelou k tyči nedal Standovi opět žádnou šanci-2:2.

80.MIN.:Náběh krajního obránce Hopfa do krajního prostoru,přesný centr na hlavu Hnízdila,který nedal domácímu gólmanovi šanci,kdy míč hlavičkou poslal do protipohybu brankáře-takhle nějak se zrodil rozhodující moment utkání-2:3.

K duelu v poslední době s dobře hrající Rotavou jsme bohužel opět odjížděli bez několika hráčů,a tak jsme byli opět donuceni udělat několik změn v základní sestavě,což většinou moc mužstvu nepřidá,přesto kluci zvládli tento hektický a tvrdý duel hraný na umělé trávě na výbornou.Spokojený jsem byl s nasazením,bojovností a zejména dobrou defenzívní činností týmu,o čem svědčí i to,že jsme ze hry gól nedostali.Bohužel opět nemůžu přehlédnout,přestože jsme vyhráli,že pan rozhodčí odpískal pokutový kop za ruku,která za prvé nebyla,za druhé ze svého pohledu neměl šanci ji vidět a daroval tak domácím důležité vyrovnání.Klukům musím poděkovat za dobrý výkon a konečně první bodový export ze hřiště soupeřů.Teď je důležité,abychom cenný zisk plusových bodů do tabulky pravdy potvrdili v domácím prostředí s letos dobře hrajícím FC Cheb(2.místo),ale znáte to po posvícení přichází … .

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: 9.10. 16:00 N.Role-FC Cheb

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1987 (1987 hl.)