Dnešní datum: 18. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Duben  >>

* ZASLOUŽENÁ PORÁŽKA V HORNÍM SLAVKOVĚ

Vydáno dne 23. 08. 2010 (1736 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:21.8. sobota 17:00 (1.kolo)

H.SLAVKOV-N.ROLE 4:2 (3:0)

BRANKY: 6. A 72.Pazdera J.,19.Šereda,35.Drobný-76.vlastní,79.Vaverka

ČK: 0-0           ŽK:?-11.Melichar V.,11.Švéda,15.T.Chlup,87.Hopf

ROZHODČÍ:Bubanec-Francúz,Balhar (Strmiska)

SESTAVA:                                                 Horník

Hopf      Švéda      Melichar V.      Krupička st.

Skopový       Palivec        Červík        Dušek

Chlup T.               Baloun (K)

STŘÍDALI: 46.Vaverka (Krupička st.),70.Krupička ml.(Baloun),85.Křehlík (Palivec)

PŘIPRAVENI:Hejna R.

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí mužstva)

ABSENCE:Hájek D.(zatím jen v tréninku), Ficík (zranění), Hájek L. (zranění), Melichar P.(zranění), Hejna M.(zranění), Štěpánek (práce), Chlup R.(zranění), Hišem (zranění),Nitsch (zranění), Kučaba (dovolená), Chára(?),Firbas(?),Hnízdil (zranění)

I.POLOČAS

6.MIN.:Po dvojité malé domů (Skopový,Švéda) premiérově chytající brankář Horník otálel s odkopem,pokusil se o kličku před dotírajícím domácím J.Pazderou,který však jeho úmysl vystihl a poslal tak svůj tým do vedení-1:0.

19.MIN.:Další obrovskou chybu domácí potrestali,kdy i přes varování spoluhráčů („záda,záda“) se Skopový nechal školácky obrat o míč,následovala rychlá přihrávka do velkého vápna,kde domácí mladík Šereda za přispění jednoho z bránících hráčů po druhé rozvlnil síť-2:0.

20.MIN.:Do utkání jsme se mohli vrátit okamžitě,ale bohužel dvě obrovské šance v rozmezí jedné minuty jsme nedokázali využít.Nejprve po chybě domácího brankáře Plačka nedokázal Dušek trefit polo opuštěnou domácí svatyni a hned poté si dobře do uličky naběhl kapitán Baloun,ale jeho zakončení z malého vápna stačil domácí brankář zpacifikovat.

21.MIN.:Hned o minutu později po faulu na Balouna jsme měli výhodu trestného kopu z dobré pozice na hranici velkého vápna,ale bohužel exekutor T.Chlup z nadějné pozice trefil pouze domácí zeď.

35.MIN.:Třetí obrovská chyba = třetí branka domácího týmu,kdy pro změnu Palivec školácky ztratil balón ve středu hřiště a domácí kanonýr Drobný dokonale využil rozhozené obrany našeho týmu (v pohybu dopředu) a svůj průnik s přehledem zakončil-3:0.

II.POLOČAS

72.MIN.:Opět veliká chyba,kdy Hopfovi míč proklouzl do slova pod nohou,toho využil rychlonohý Drobný,zatáhl míč do velkého vápna a ideálně našel zcela volného domácího kapitána Pazderu,kterému již nezbývalo nic jiného než balón umístit do prázdné branky-4:0.

76.MIN.:Na konec jsme se dočkali i mi vstřelené branky,kdy si po dobrém tlaku našich hráčů domácí vstřelili vlastní gól-4:1.

79.MIN.:T.Chlup pěknou přihrávkou poslal do úniku střídajícího Vaverku,kdy už to vypadalo,že propásl příležitost na zakončení,tak Jarda udělal dobrou kličku dovnitř vápna a svou horší levou nohou po zemi skóroval-4:2.

Toto utkání bylo jedno z nejhorších za tu dobu co působím v N.Roli,udělali jsme neskutečně mnoho do slova strašidelných kiksů,bohužel místo toho,abychom zvedli hlavu a prokázali pověstné “fotbalové srdíčko“ ,tak jsme to zabalili a zejména v prvním poločase jsme se úplně odevzdali.Doufám,že se z této facky poučíme a příští utkání předvedeme více chuti a vůli po vítězství.Ačkoli nechci snižovat dobrý výkon domácí celku,fotbalistům domácího týmu jsme tři body do slova přenechali,kdy výsledek utkání ještě pro nás vyzněl lépe,než předvedený žalostný “výkon“našeho týmu.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: 28.8. 17:00 N.Role-Žlutice (2.kolo)

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 537856 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1987 (1987 hl.)