Dnešní datum: 18. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

22 23 24 25 26 27 28
29 30

* UTKÁNÍ DLE KARLOVARSKÉHO DENÍKU

Vydáno dne 08. 02. 2010 (1560 přečtení)

Novorolští fotbalisté 'propásli' v Ostrově jasné vítězství Ostrov – To byla podívaná. Ve třetím kole ostrovského zimního turnaje padlo v utkání Nové Role a karlovarského 1.FC neuvěřitelných dvanáct branek.

Autor: Daniel Seifert

Ani ve třetím kole se fotbalisté Jáchymova (v modrém) vítězství na ostrovském zimním turnaji nedočkali. Tentokrát totiž podlehli Ostrovu (v červeném) v poměru 4:0. Šest branek na každé straně. Oba soupeři se tedy o body podělili. Vše ale mohlo být zcela jinak. Novorolští fotbalisté si během utkání vytvořili čtyřbrankový náskok, a na mladíky z 1.FC by si v ten moment vsadil opravdu jen ten nejotrlejší sázkař. Vyhrál by. Dorostenci totiž ve dvou turnajových duelech vždy prohrávali, ale po mohutném finiši vždy dokázali dovést zápasy do nerozhodného výsledku. To se jim podařilo i tentokrát. Během závěrečných deseti minut vstřelili Nové Roli čtyři branky a po konečném výsledku 6:6 si na své konto připsali třetí turnajovou dělbu bodů. Ve druhém turnajovém utkání na sebe narazily v derby Ostrov a Jáchymov. V tomto utkání padly čtyři góly, všechny do branky Jáchymova. Utkání karlovarské Lokomotivy s Kláštercem se neodehrálo. Výsledkový servis 1. FC Karlovy Vary – Nová Role 6:6 Od úvodních minut byla lepším týmem Nová Role, která svou převahu vyjádřila i brankově. Nejdříve se do statistik duelu zapsal Šourek a poté i jeho parťák z útočné linie Tomáš Chlup, který brankově potrestal zaváhání karlovarského Riedla při malé domů. Poté se gólové radosti dočkali i mladíci, když se úspěšnou trefou z hranice šestnáctky prezentoval Marek. Novorolští šli opět do dvoubrankového vedení ze značky pokutového kopu, který bezpečně proměnil Šourek, který tak potrestal zbytečný faul Suláka na novorolského Nitsche. Do konce prvního poločasu pak hráči z města porcelánu ještě jednou brankově udeřili, když při svém průniku přelomoval karlovarského brankáře z hranice velkého vápna Tomáš Chlup. Ve druhém poločase dorost 1.FC snížil Rutrlem, který využil ideální příhry Marka. Jenže pak opět začali dávat góly Novoroláci. Hattricku docílil přesnou ranou Šourek a jednou se do branky 1. FC trefil i stoper Švéda. Kdo si však myslel, že utkání dovede Nová Role do úspěšného konce, krutě se mýlil. Mladíci 1. FC zapnuli po šesté inkasované brance fotbalový plyn na plné obrátky a hráči Nové Role se nestačili divit. Do konce utkání zbývalo třináct minut. Nejdříve korigoval ukazatel skóre karlovarský Shorban a hned nato upravil ukazatel skóre na rozdíl dvou branek ze značky pokutového kopu Marek. To ale nebylo vše. O chvilku později totiž napřáhl z 35 metrů Marek a jeho projektil se zastavil až za zády novorolského brankáře Latislava. Vyrovnání pak zařídil jeho spoluhráč Karban, který svou střelu usměrnil pro změnu do šibenice novorolské svatyně. Mladíci poté sahali i po třech bodech. To když Riedl po samostatné akci překonal brankáře Role, ale jeho radost ze vstřelené branky mu překazil praporek nad hlavou pomezního rozhodčího. Nová Role tak mohla být nakonec ráda, že z vyhraného utkání jí zůstal alespoň bod.

Branky: Marek 3, Shorban, Karban, Rutrle – Šourek 3, T. Chlup 2, Švéda.