Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Březen  >>

* Dorost zklamal v H.Slavkově

Vydáno dne 03. 11. 2009 (1443 přečtení)

Komentář k zápasu dorostu  HORNÍ SLAVKOV - FK NOVÁ ROLE

Výsledek :   11 : 0

Poločas    :   5 : 0

Branky     :

Střídání    :   38 min Sándor za Seitze,  83 min Karpiš za P.Michala

ŽK           :

Sestava:

Ditrich T.

Seitz D.                   Ploc M.  Kroupa M.                  Hejna R.

Michal P.               Hájek L.     Palivec M              Křehlík M.

Truhlář T.            Hišem M.

Náhradníci:  Sándor V., Karpiš T.

Trenéři:        J.Hájek, P.Palivec

Vedoucí:      Kroupa M.

Jesliže jsme po posledním mistrovském zápase , který jsme zbytečně prohráli z Ostrovem , kritizovali naše mužstvo za zbytečnou prohru a za to , že naši dorostenci nedokáží hrát s nasazením a zájmem celý zápas pak proti tomu co předvedli v Horním Slavkově byl předcházející zápas ještě na velice dobré úrovni. I když jsme do Slavkova odjížděli bez opory v brance J.Janovského ( musel do práce ????) a musel tak chytat T.Ditrich ze žáků který si musel připadat jak hozený do lví klece,protože spoluhráči mu jeho premiéru v dorostu vůbec neulehčili a dále chyběl i nemocný M.Živanovič, nebyl  H.Slavkov mužstvem , které by nás mělo výrazněji přehrát.

To co se dělo na hřišti však byla nebetyčná ostuda, protože prohrát s takovým soupeřem 11 : 0

je na hození ručníku do ringu. To, že mužstvo prohraje vysoko se Sokolovem,který je vlastně výběrem nejlepších hráčů z regionu je pochopitelné ale to co předvedli naši dorostenci v H.Slavkové to se prostě pochopit nedá.

Tak špatný výkon jako předvedlo celé mužstvo bez výjímky se snad ani již nedá zopakovat. Naprosto selhaly tradiční opory L.Hájek, M.Palivec,M.Ploc,M.Hišem (který jediný mohl po samostatném úniku skórovat ale to by musel trefit branku), a R.Hejna a  když mužstvo nepodrží starší a zkušenější hráči ti mladší a nezkušenější hráči naprosto herně zkolabovali.

Ani jeden z našich hráčů se nedokázal vyrovnat soupeři a to mužstvo H.Slavkova nebylo ani po fyzické stránce ani po herní stránce žádným supermužstvem. Ale všichni bojovali běhali a nedali ani jeden míč zadarmo,žádný míč pro ně nebyl ztracený to ovšem našim hráčům naprosto scházelo.

Naše mužstvo se musí dát co nejrychleji dohromady ,protože horší již to snad ani být nemůže a můžeme se už jenom zlepšovat. Musíme se odrazit od dna a soustředit se na další mistrovský zápas na půdě Chodova, kde to nebude ani trochu lehké. Pozitivní je , že již bude k dispozici M.Sevc a snad i J.Janovský a s vyztuženou obranou uhrajeme co nejlepší výsledek.

Celý článek | Autor: Lukáš | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1969 (1969 hl.)