Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Březen  >>

* STŘELECKÝ KONCERT

Vydáno dne 02. 11. 2009 (1468 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:31.10.sobota 14:00

N.ROLE-KRASLICE 6:1(1:0)

BRANKY:52.,70.,81.,89.Hnízdil,9.Vodrážka,72.Baloun-80.Doboš

ČK:0-0               ŽK:13.Kučaba,41.Valjent,79.Hopf-Poloscanyi,Balada,Křičfaluši

ROZHODČÍ:Hrnčál-Buzna,Treml(Mlčoch)

SESTAVA:                                               Střímelský

Hopf,Ficík,Švéda,Nitsch

Kučaba,Chlup,Vodrážka,Valjent

Hnízdil(K),Šourek

STŘÍDALI: 43.Baloun(Valjent),76.Ondráček(Kučaba),78.Hejna(Šourek)

PŘIPRAVENI:Melichar,Dulík,Firbas

REALIZAČNÍ TÝM:Lisa J.(zdravotník),Hájek D.(vedoucí týmu),Vakeš P.(trenér)

ABSENCE:Hájek(zatím jen v tréninku),Kotek(zatím jen v tréninku), Krupička ml.(nemoc), Krupička st.(zranění), Vaverka(zranění), Štěpánek(práce),Janovský(?)

Do utkání o“šest bodů“jsme vstoupili velmi dobře,když ve 2.min.po centru Vodrážky si naběhl Hopf,ale jeho zakončení se bohužel mezi tři tyče nevešlo.V 7.min. jsme zahrozili po druhé,kdy po úniku Šourka a jeho přízemní přihrávce Hnízdil trefil tyčku,od níž se balón se štěstím dostal do rukou hostujícího gólmana.V 8.min.zahrozili hosté,konkrétně rychlonohý Kurtin,ale naštěstí z této akce nic nebylo.V 9.min.Chlup přihrávkou ze středu hřišti vysunul Vodrážku,ten se zbavil obránce a úspěšným lobem přehodil hostujícího Zadňančina v brance hostů-1:0.Ve 25.min. se dostal do dobré střelecké příležitosti Kučaba,ale jeho slabá střela“béčkem“ našla připravenou náruč kraslického brankáře.Ve 34.min. po přihrávce Šourka se opět k zakončení dostal Kučaba,ale jeho střela mířila nad břevno hostující svatyně.Ve 43.min. Kučaba prodloužil hlavou na osamoceného Šourka,který z první vystřelil nad branku hostů,přestože se mu otvírala“cesta“k brance a hráč jeho kvalit by měl tuto situaci vyhodnotit lépe.

I druhý poločas jsme začali velkou šancí na skórování,když se po centru Šourka dostal ke střele Baloun,ale jeho střela šla vysoko nad branku.V 52.min. přišla nejhezčí akce utkání,kdy Nitsch rozehrál chytře trestný kop na Šourka,který vybídl ke skórování zcela osamoceného Hnízdila,pro kterého už nebyl problém z metru trefit zívající branku-2:0.V 55.min. opět“nahrávač“Šourek vybídl ke skórování Hnízdila,ale jeho tvrdá střela skončila pouze na břevně Kraslické konstrukce.V 70.min.po chybě hostujícího Křičfalušiho vyslal Šourek do šance Vodrážku,ale ten v rozhodujícím okamžiku uklouznul,ale kde se vzal tu se vzal Hnízdil,který prostřelil hostujícího brankáře-3:0.V 72.min.Šourek vysunul Balouna a ten svůj samostatný únik zakončil sice slabou,ale za to přesnou ranou k vzdálenější tyči-4:0.V 80.min. se po sebeuspokojení a znatelně laxnější defenzívě našeho týmu dostal na vápně k míči hostující Doboš,který dobrou střelou k tyči sebral Střímelskému čisté konto-4:1.V 81.min.se nadechl k velkému sólu střídající Hejna,prošel kolem hostujícího stopera a vystřelil na Zadňančina,který míč neudržel,toho využil všudybyl Hnízdil,který sice nadvakrát a v pádu doklepl za brankovou čáru Kraslické svatyně-5:1.V 89.min.Chlup ve spolupráci s Hejnou vybojoval míč ve velkém vápně soupeře,balón se ze skrumáže dostal k Hnízdilovi a domácí kapitán se mohl radovat ze vstřelení svého čtvrtého gólu v utkání-6:1.O minutu později pan rozhodčí Hrnčál ukončil toto pro nás vydařené utkání.

První poločas jsme sice vyhráli 1:0,měli jsme spoustu šancí k vstřelení dalších branek,ale naše hra od vstřelení branky nebyla příliš moc dobrá a určitě se nedá říct,že bychom soupeře přehráli.Druhý poločas jsme přidali na pohybu,poctivosti v defenzivní činnosti a hlavně jsme začali hrát fotbal(po zemi),čímž jsme soupeře jednoznačně přehráli a když jsme využili šance nebylo o vítězi tohoto utkání pochyb.Opět nemůžu udělat nic jiného než klukům poděkovat za velmi dobrý kolektivní výkon a konečně jsme ukázali,že jsme nezapomněli střílet góly.

Trenér P.Vakeš

Následující utkání:neděle 8.11.14:00:ST.ROLE-N.ROLE

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1969 (1969 hl.)