Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Březen  >>

* PRVNÍ BODY Z VENKU

Vydáno dne 08. 09. 2009 (1398 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:5.9.sobota 17:00

SKALNÁ-N.ROLE 0:2(0:2)

BRANKY: 33.a39.(penalta)Šourek

ČK:51.Makovec-0

ŽK:?-34.Šourek,60.Hnízdil

ROZHODČÍ:Vasilko-Balhar,Francůz-Mlčoch

SESTAVA:                                            Střímelský

Melichar,Švéda,Ficík,Hnízdil(K)

Valjent,Štěpánek,Vodrážka,Kučaba

Šourek,Baloun

STŘÍDALI:68.Firbas(Šourek),80.Dulík(Vodrážka),86.Palivec(Valjent)

PŘIPRAVENI:Krupička ml.(brankář)

REALIZAČNÍ TÝM:Lisa J.(zdravotník),Hájek D.(vedoucí týmu),Vakeš P.(trenér)

ABSENCE:Hájek(zatím jen v tréninku),Kotek(zatím jen v tréninku),Hejna(trest), Nitsch(práce),Vaverka(nemoc),Janovský(momentálně třetí brankář-dorost), Krupičkast.(zranění),Chára(nemoc),Ondráček(zranění),Chlup(zranění),Krupička st.(zranění)

Do utkání jsme vstoupili dobře,kdy jsme měli na začátku utkání převahu v držení balónu a hlavně soupeř evidentně nechytil začátek utkání.Po sérii standartních situací(rohové a nepřímé trestné kopy) jsme se dostávali do spousty dobrých příležitostí,ale soupeř měl spoustu štěstí,jelikož skoro všem střelám vždy nikdo stál v cestě,tak ani jedna neskončila v síti domácího týmu.V 7min.po závaru před brankou domácích se dostal do obrovské šance kapitán Hnízdil,ale tváří tvář domácímu brankáři neuspěl.Po úvodním tlaku se hra vyrovnala,když jsme se pomalu začali přizpůsobovat hře slabě hrajícího domácího týmu.Proto také útočné akce obou týmů většinou končili před hranicí velkého vápna,kdy zcela určitě vynikali obranné řady nad útočnými.V 33.min. jsme však udeřili,kdy Valjent vysunul kolmicí Šourka,který s jistotou obstřelil Batistu v brance Skalné-0:1.V 38.min.Valjent tentokrát vysunul Balouna,který si samostatným nájezdem“došel“pro penaltu.Balón si na penaltovou značku postavil Šourek a svou umístěnou střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci-0:2.Úspěšnou desetiminutovku jsme mohli ještě zpečetit třetím gólem,kdy Vodrážka postupoval sám proti domácímu brankáři(v závěsu mu dobře nabíhal Šourek),ale bohužel situaci nezvládl,kdy si dal míč daleko od nohy a vše skončilo tvrdým střetem s více jak stokilovým brankářem Skalné a po té ostrou slovní přestřelkou mezi hráči obou týmů,kterou ukončil až poločasový“hvizd“ pana rozhodčího Vasilka a odchod do kabin.

V 50.min. se po odraženém balónu se k míči dostal Štěpánek a jeho tvrdá střela bez přípravy jen těsně minula tyč branky Skalné.V 51.min. již dost hektické utkání dostalo další náboj,kdy po vzájemném tvrdém souboji Šourka a domácího Makovce,domácí hráč neudržel nervy na uzdě a“krátkou suchou“knokautoval Šourka k zemi,za což nemohl uvidět nic jiného než červenou kartu.Zbytek utkání už oboustranně byl spíše boj,kdy na místo fotbalových nahrávek a kombinací převažovali spíše nákopy,které většinou defenzívy obou týmu stačili zpacifikovat.Vyjímkou byla 59.min kdy se soupeř po pěkné akci mohl dočkat kontaktního gólu,ale Střímelský svým dobrým zákrokem vytěsnil nad břevno.A tak po závěrečném zapískání jsme se mohli radovat z prvních bodů dovezených ze hřiště soupeřů.

K utkání jsme(jak už se stává poslední dobou zvykem) odjížděli bez spoustu hráčů(zranění,pracovní vytížení) a tak jsme opět museli improvizovat,což bohužel k dobrému výkonu týmu nepřispívá.Přesto jsme utkání zvládli,kdy jsme soupeře přehráli(hlavně první poločas) a tak trochu se nám podařila odveta za jarní hektické utkání.Toto utkání bohužel bylo opět hektické,kdy ale tentokrát dohrávali v desíti hosté.“Přesilovka“ se nám,ale moc nepovedla,kdy jsme se jako by začali bát o výsledek a paradoxně jsme byli pro branku soupeře mnohem méně nebezpečnější než kdy se hrálo v plném počtu a byl to naopak soupeř,který nám několikrát zle zatopil.Chci klukům poděkovat za zisk důležitých tří bodů,přestože někteří hráči hráli na jiných pozicích než jsou zvyklí a dokonce někteří odehráli své první minuty v tomto ročníku(Štěpánek,Melichar,Palivec-první utkání v mistrovském utkání dospělých).Tyto důležité body však musíme potvrdit příští týden v důležitém domácím utkáním s D.Rychnovem(uvidíme v jakém složením se sejdeme,paradoxně více hráčů chodí na tréninkové jednotky,než k samotnému utkání).

Trenér P.Vakeš

Následující utkání:SOBOTA 12.9.17:00:N.ROLE-D.RYCHNOV

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1969 (1969 hl.)