SESTAVA:                                              Latislav

STŘÍDALI:Hejna(Baloun),Firbas(Krupička st.),Dulík(Vaverka),Melichar(Chára)

PŘIPRAVENI:

REALIZAČNÍ TÝM:Lisa J.(zdravotník),Vakeš P.(trenér)

ABSENCE:,Hájek(?),Kotek(zatím jen v tréninku),Valjent (zranění), Chlup(cyklistika) Hruška(?), Štěpánek(práce),Krupička ml.(zranění),Hnízdil(práce),Ondráček(zranění)

K dalšímu přátelskému utkání jsme přivítali tým krajského přeboru,který v přípravě má dobré výsledky.Do začátku zápasu jsme přímo vlítli,kdy ve 2.min. Vodrážka vystihl“malou domů“ a kolem brankáře Boušeho(bývalý prvoligový rozhodčí) protlačil balón do hostující svatyně-1:0.Branka v úvodu utkání nás povzbudila,kdy jsme byli celý první poločas aktivnějším a určitě nebezpečnějším týmem.Ve 12.min. napřáhl ze 40 metrů“matador“Krupička st. , přestože to byla střela skoro z půlky hřiště,tak měl Bouše u své levé tyče co dělat,aby ji zkrotil.V 17. min. Baloun vysunul výbornou časovanou přihrávkou rychlonohého Kučabu,který ale jenom nastřelil vybíhajícího Boušeho.Ve 23.min se dostali hosté k prvnímu vážnějšímu ohrožení naší branky,kdy po rohovém kopu hostující hráč,ač tísněn Ficíkem,nebezpečně hlavičkoval asi metr nad naší branku.Ve 26.min. po faulu před hranicí šestnáctky,dostali hosté od pana rozhodčí možnost zahrávat trestný kop z velmi dobré pozice(20-25 metrů).Zahrávání“standartky“se zhostil hostující Riedl a chybělo jen pár centimetrů,aby výborně kopnutý“trestňák“neskončil v naší síti.Ve 32.min po velmi pomalém až liknavém vystupování naši defenzívy od naší branky neuvízl v ofsidové pasti hostující hráč,kterému však rána bez přípravy nesedla a naštěstí skončila až u Novorolského rybníku.

Po změně stran hosté přidali a hned to bylo znát na obrazu hry.V 51. min.se řítil Karlovarský hráč zcela osamocen na Latislava,ovšem ten vytáhl ze svého repertoáru výborný zákrok a odvrátil tuto nepříjemnou situaci na rohový kop.O tři minuty později se před naším vápnem uvolnil(kličkou do protipohybu) soupeřův záložník,ale jeho střela z dobré pozice se mezi tyče nevešla.Poté se dlouhé minuty hra přelévala z jedné strany na druhou,ale žádná vážnější šance nevznikla ani na jedné straně,jelikož defenzívy obou týmů dominovali nad útočným snažením.Až v 72.min.se Karlovarský centrhalv proháčkoval přes čtyři naše hráče a nebýt bravurního zákroku Latislava,tak mohli hosté slavit nádherný gól.V 90. min.po kolmici Šourka na Vodrážku se hostům nepodařilo zahrát ofside-systém a Vodrážka se řítil sám na Boušeho,když ještě v závěsu mu nabíhal Šourek.Bohužel Jirka tak dlouho vybíral způsob zakončení,až se před hostujícím brankářem do slova s balónem zamotal.Po odrazu od Boušeho se ještě míč odrazil k Šourkovi,ale už tísněn vracejícími se obránci nestačil balón zasunout do sítě.Tím to také pan rozhodčí Hodač utkání ukončil a my jsme si mohli po třech porážkách vychutnat vítězství nad určitě kvalitním a fotbalovým soupeřem z Karlových Varů.

Toto utkání nám po blamáži v Lokti celkem vyšlo,i když jsme si vybrali slabou dvacetiminutovku ve druhém poločase(50.-70.minutě),tak celkový dojem z tohoto utkání mám velmi dobrý.V utkání bylo vidět,že přece jenom některým hráčům dělá balón ještě problémy,což mělo za následek spoustu“ztracených míčů“,kdy jsme při jejich zpětné snaze o získání ztráceli spoustu sil.Přesto musím dnes kluky pochválit za plnění taktických úkolů a hlavně chuti do hry,která kontrastovala s velmi malým“nasazením“v předchozím utkání,hraném v Lokti.I když nerad chválím jedince,tak dnes musím pochválit Honzu Latislava,který nám přišel pomoc na tento jediný zápas a je jenom škoda pro celý Novorolský fotbal,že takto tento mladík mrhá se svým nesporným talentem.