FC CHEB  -  FK  NOVÁ  ROLE         1 : 2           (0 : 1)

STŘÍDALI: Roulich(Galla), Ondráček(Nitsch)

PŘIPRAVENI: Firbas, Dulík, Hruška, Hamouz, Latislav(náhr. brankář)

REALIZAČNÍ TÝM: Lisa J.(zdravotník), Švéda J.(vedoucí týmu), Kotek R.(trenér)

ABSENCE: Kotek(zranění), Švéda(trest), Kolařík(?), Bečvář(?), Hůlka(přerušení činnosti -                         oddech), Valjent(přerušení činnosti - škola),  Štěpánek(práce) ,Vaverka (lunapark),Baloun (rodinné důvody + práce)

Do utkání jsme šli s jasnou taktikou, hrát ze zabezpečené obrany a vyrážet do rychlých protiútoků. První poločas se hrála vyrovnaná partie, kdy oba soupeři měli jednu stoprocentní šanci. Naštěstí my jsme svou šanci proměnili Martinem Šourkem po přihrávce Ludi Kučaby, na druhou stranu domácí neskórovali ze své super šance, když nás výborným zákrokem podržel Standa Krupička mladší a i proto jsme odcházeli do kabin spokojenější za stavu – 0 : 1.

Po poločasové přestávce jsme nastoupili ustrašeně a nechali se domácími fotbalisty zatlačit před vlastní branku. Přestože domácí měli zřetelnou územní převahu prakticky po celý druhý poločas, tak i my jsme podnikali pro domácí obranu nebezpečné brejky. Bohužel se naplnilo známé “nedáš - dostaneš“, po slibné šanci Jirky Vodrážky, se domácí dostali rychlým přechodem do protiútoku, který jsme hasili jen za cenu rohového kopu. A právě po jeho realizaci a následné dorážky jsme inkasovali vyrovnávací gól – 1 : 1. Po vyrovnání soupeři narostla křídla a ještě více se svojí nátlakovou hrou přibližoval k vítěznému gólu pro svoje barvy. Domácí stále více riskovali v defenzívě, za což jsme je mohli potrestat, když se po ideální přihrávce Šourka dostal do obrovské šance Lukáš Hnízdil, ale bohužel ze šancí zle naložil, domácí svatyni přestřelil a pohrdl tak jít do vedení v tomto důležitém zápase(75.minuta). Utkání se dohrávalo skoro převážně na naší polovině, přesto v 88.minutě na půlící čáře svedl Martin Šourek s dvěma Chebskými zadáky vítězný souboj ze kterého dokázal profitovat a v samostatném “nájezdu“ nedal brankáři domácích Vondráčkovi šanci a rozhodl o vítězi – 1 : 2. Po této „injekci“ jsme již utkání dovedli do vítězného konce a mohli si tak do tabulky připsat důležité tři body.

Klukům bych chtěl poděkovat za bojovnost, nasazení a hlavně plnění taktických pokynů. Ta, ale nejdůležitější zpráva pro nás a naše příznivce je, že jsme se zachránili a příští rok budeme hrát i nadále 1A. třídu.

Trenér Petr Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: sobota 20. 6.  od 10:00  FK N. ROLE - H. SLAVKOV(možná změna !)

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek