Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

25 26 27 28 29 30 31

* Z Rotavy jsme přivezli tři body!

Vydáno dne 22. 10. 2008 (1330 přečtení)

19. 10. 2008 v Rotavě od 14:00

Rotas Rotava  -  FK Nová Role       1 : 2  (0 : 1)  rozhodčí: Novotný M., Vasilko, Francúz

delegát: Stančík

Sestava: Janovský J. 1  - Hnízdil L. 7 K, Roulich T. 2, Chlup R. 10, Krupička St. st. 5   -  Valjent J. 3, Šourek Miroslav 4 (68 min. Štěpánek K. 12), Kotek R. 8, Dušek P. 6   -  Šourek Martin 9(87 min. Hůlka M. 15), Chlup T. 11

Náhradníci: Štěpánek K. 12, Melichar P. 13, Hejna M. 14, Bečvář R.  16, Hůlka M. 15, Krupička St. 18  NB

Branky:

10 min. Chlup R.                         0 : 1

60 min. Šourek Martin               0 : 2

73 min. Vázler                              1 : 2

ŽK:  32 min. Šourek Míra (faul), 56 min. Hnízdil L. (faul), 70 min. Šourek Martin (nesp. chování)

Realizační tým: trenér: Petr Vakeš, vedoucí mužstva: Dan Hájek, zdravotník: Jirka Lisa

Do utkání, které se odehrálo na umělé trávě malých rozměrů jsme vstoupili aktivně a zaskočili tím domácí. První z našich šancí jsme měli v 6 minutě, kdy T. Roulich vrátil před branku rohový kop, kde střílel bez přípravy Míra Šourek a nechal vyniknout domácího gólmana Baža. Následný rohový kop poslal aktivní T. Roulich hlavou těsně vedle. V 9 minutě jsme předvedli pěknou akci na jeden dotek – Martin Šourek, P. Dušek, který poslal před branku přízemní centr. Ten pustil za sebe chytře T. Chlup na J. Valjenta. Jeho gólovou střelu však stačil srazit na rohový kop obránce. Ten zahrál chytře na zadní tyč R. Chlup a k překvapení domácího gólmana se zastavil až v síti – 0 : 1! Až v 16 minutě se osmělili domácí borci, když po nedorozumění Míry Šourka a St. Krupičky otřel svoji střelu o tyčku Klepáček. Do další dobré příležitosti se po trestném kopu domácího špílmachra Prokopa a nedůslednosti Rossiho Kotka dostal Vázler, ale jeho zakončení šlo vysoko nad branku. Do konce poločasu jsme opět převzali aktivitu a ve 33 minutě scházelo jen málo Martinu Šourkovi, aby po centru P. Duška hlavou překonal Baža. Ten se vytáhl při střele R. Kotka, kdy jeho ránu vytlačil na břevno!

Druhá půlka probíhala zpočátku bez většího vzruchu a až v 60 minutě se zrodila větší šance. Využili jsme zaváhání obrany domácích, T. Chlup poslal hlavou do sóla Martina Šourka a ten bezpečně proměnil a zvýšil naše vedení – 0 : 2! V této době jsme měli utkání plně pod kontrolou, nechali domácí hrát a sami vyráželi do nebezpečných brejků. Bohužel v 73 minutě vyrobil jinak výborně hrající R. Chlup chybu, kterou důrazný Vázler potrestal – 1 : 2. Po této brance vsadili domácí vše na jednu kartu – dlouhé nakopávané míče. Naše obrana toto však dobře četla a domácí vůbec do žádné nebezpečné akce nepustila. Naopak se příležitosti rodili před brankou Rotavy. V 80 minutě vychytal ve vyložené šanci T. Chlupa Bažo, který se zaskvěl i při bombě Míry Šourka. Definitivní pojistku měl na noze střídající M. Hůlka, ale v rozhodujícím okamžiku si dal míč daleko od nohy a svou šanci promarnil.

I přesto jsme utkání zvládli, byli lepším týmem a zaslouženě získali tři body! Další zápas sehrajeme v domácí prostředí proti FK Nejdek. Utkání se hraje v sobotu 25. 10. od 10:00 hodin.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek