Fotbal

* V infarktovém utkání porazili dorostenci FK Nejdek!

Vydáno dne 01. 04. 2008 (2282 přečtení)

30. 3. 2008 v Rotavě na UMT od 10.00

FK Nová Role  -  FK Nejdek          4 : 2       (0 : 1)            rozhodčí: Francúz

Sestava:  Latislav J. 1   Hišem M. 5, Melichar P. 2, Šimek Š. 8, Hájek L. 3 (68 min. Gebauer J. 12)   -   Kučaba L. 4, Vaverka J. 10, Chára L. 9, Dulík T. 11(71 min. Hejna R. 13)  -   Ploc M. 6, Ondráček L.  7 K

Náhradníci: Gebauer J. 12, Hejna R. 13, Vaněk J. 14, Janovský J. 18 NB

Branky:

10 min.                               0 : 1

55 min.                               0 : 2

72 min. Vaverka J.            1 : 2

75 min. Chára L.                2 : 2

77 min. Ondráček L.          3 : 2

80 min. Vaverka J.            4 : 2

ŽK:  70 min. Hišem M. (protesty)

Realizační tým: Hájek Daniel - trenér, Hájek Jiří – vedoucí mužstva

První jarní utkání proti FK Nejdek museli sehrát dorostenci v azylu na krásném hřišti s umělou trávou v Rotavě, kde nám domácí pořadatelé vyšli ve všem vstříc. Bohužel hosté se dostavili až pět minut před úředním začátkem utkání, takže se začalo hrát až v 10:15. Naši hráči začali aktivně, byli dravější a vytvořili si i dvě šance. Nejprve mířil z trestného kopu těsně nad L. Chára a tentýž hráč v 7 minutě poslal centr Kučaby nad hostující branku. Z ničeho nic, tak udeřili hosté, když v 10 minutě nachytal na hruškách hostující kapitán z trestného kopu našeho gólmana – 0 : 1! I přesto jsme měli dál územní převahu, která však branku nepřinesla. I když při některých akcích nám scházelo i štěstíčko. Ve 23 minutě po pěkné individuální akci T. Dulíka pálil z hranice vápna nad branku J. Vaverka a ve 25 neproměnil tutovku z malého vápna po centru kapitána Ondráčka M. Ploc! I proto jsme šli do kabin za stavu 0 : 1.

Do druhé půle jsme sice opět nastoupili aktivně, ale opět nás poslala do kolen chyba při trestném kopu hostí. Tentokrát J. Latislav pouze vyrazil střelu před sebe, kde byl nejdříve hostující útočník a ze dvou kroků jistě zavěsil – 0 : 2! Po této inkasované brance se hra odehrávala ve středu hřiště. My jsme byli jako opaření a hosté chytře zahustili prostor před svojí brankou. Když už to vypadalo pro nás velice zle našel v 72 minutě po rychlé akci L. Chára na levé straně nepokrytého J. Vaverku, který prostřelil s pomocí tyče hostujícího gólmana – 1 : 2. Hosté se ještě nestačili vzpamatovat a o tři minuty později bylo srovnáno, když centr z pravé strany poslal neomylně hlavou do brány L. Chára – 2 : 2! A když se v 75 minutě po přihrávce Š. Šimka pěkně uvolnil L. Ondráček a otočil výsledek na naši stranu, byli hosté zralí na ručník!! A ještě nebyl konec! V 80 minutě vypadl brankáři míč po trestném kopu L. Ondráčka z rukou a pro J. Vaverku nebyl problém dorazit do prázdné branky – 4 : 2!! Naštěstí jsme nakonec po infarktovém průběhu přeci jen v důležitém utkání zvítězili a splnili svoji povinnost.

Další utkání sehraje dorost na půdě FK Union Cheb příští sobotu 5. 4.  od 10.00 hodin! Odjezd na utkání je v 8:10 od sportovní haly.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?