FK Nová Role dorost  -  SK Božíčany  2 : 1  (0 : 0)    rozhodčí: ?

Sestava FK:   Latislav J. 1 (46 min. Janovský J. 18)  -  Gebauer J. 5, Melichar P. 2, Šimek Š. 8, Hejna R. 10 (46 min. Martiňák V. 13)    Kučaba L. 3, Vodrážka J. 4, Chára L. 9, Vaverka J. 11      Koranda J.  6, Ondráček L. 7 K (78 min. Vaněk J. 12)

Náhradníci: Vaněk J. 12, Martiňák V. 13, Janovský J. 18  NB

Branky:

47 min. Vodrážka J.       PK       1 : 0

73 min.                                      1 : 1

85 min. Chára L.                        2 : 1

ŽK:  hráno bez karet

Realizační tým -  trenér: Hájek Dan., vedoucí mužstva: Hájek Jiří

Přípravné utkání dorostu se uskutečnilo na našem škvárovém hřišti, které sice bylo dobře připraveno, ale vzrůstající teplo přeci jen provedlo své a během utkání se stal terén ještě těžším. I přesto sehrálo naše mužstvo celkem dobré utkání. Sice jsme pustili božíčanské do několika šancí, ale my jsme si jich vytvořili více a větší. V 10 minutě postupoval sám z boku J. Koranda, jeho střelu však gólman dokázal vyrazit na rohový kop. V 15 minutě se po naší chybě do šance dostával hostující Petr, ale nakonec si míč ukopl a J. Latislav byl u míče dříve. Ve 23 minutě chybně rozehrál J. Vodrážka, hosté podnikli rychlý protiútok, který musel zastavit dobře se vracející J. Gebauer. Ve 30 minutě se po akci dobře hrajícího L. Cháry dostal do šance J. Vaverka, bohužel jeho ránu stačil gólman vyrazit.

Ve 47 minutě se po chybně zahraném ofsajdsystému dostal do sóla J. Koranda, jeho ránu brankář vyrazil pouze k L. Ondráčkovi. Ten si obhodil obránce, byl sražen a pokutový kop bezpečně proměnil J. Vodrážka – 1 : 0! V 50 minutě chyboval L. Chára s P. Melicharem a „požár“ musel hasit stoper Š. Šimek. Pak jsme si vytvořili minimálně dvě gólové příležitosti, ale ani J. Koranda, ani L. Ondráček jich nedokázali využít! Když už to vypadalo, že hosté nebudou schopni utkání zdramatizovat, nedohodli se při odehrání míče gólman J. Janovský a Š. Šimek a pro božíčanského hráče nebyl problém z metru poslat míč do sítě – 1 : 1! Naštěstí jsme nesložili zbraně a pět minut před koncem se krásně z 25 metrů trefil do horního rohu branky L. Chára – 2 : 1! Poté mohl dvakrát skórovat J. Vaverka, ale ve 100% šancích dvakrát přestřelil branku. I přesto jsme vyhráli zaslouženě a kdybychom nezahazovali jasné šance mohli jsme vstřelit daleko více branek. Nutno však přiznat, že i Božíčany mohli dát dost branek a utkání mohlo klidně skončit 7 : 5.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?