* Ostudná porážka s posledním celkem tabulky!!

FK Nová Role  -  FC Cheb        0 : 4  (0 : 2)

delegát: Černý

Sestava FK:   Krupička St. ml. 1   -  Chlup T. 14, Roulich T. 2, Krupička St. 5, Dušek P. 6       Eszényi J. 11 (78 min. Kesl T. 15), Štěpán J. 4, Kotek R. 8 K (82 min. Melichar P.  7), Špička P. 3     Koranda J.  9 (76 min. Hájek D. 13), Chlup R. 10 K

Náhradníci: Melichar P.  7, Kesl T. 15, Hájek D. 13, Latislav J. 18 NB

Branky:

24 min. Danč             0 : 1

30 min. Špiřík            0 : 2

60 min. Endler           0 : 3

89 min. Brejcha         0 : 4

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St., vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Toto utkání proti zatím bezbodovému FC Cheb mělo být pro naše mužstvo odrazovým můstkem po výhře v Nejdku k dostižení nejbližších celků v tabulce před námi. Bohužel se tak nestalo! Za prvé většina mužstev těsně před námi nečekaně zvítězila a za druhé jsme my doma s posledním mužstvem tabulky drtivě prohráli!! Přitom začátek zápasu tomu vůbec nasvědčoval! Měli jsme výborný nástup a hosty sevřeli na jejich půlce. Čekalo se jen na branku v chebské síti, ale ta stále nepřicházela.  Hosté  se k první trochu fotbalové akci zmohli až ve 24 minutě a hned skončila brankou. Naši hráči nechali přihrát od brankové čáry Bohouše „zlatou nohu“ Špiříka, ten našel na hranici pokutového území zkušeného Danče a ten již věděl co s míčem. Jeho střela levačkou skončila v pravém růžku Krupičkovi branky – 0 : 1! Chvíli se zdálo, že nás tento gól pouze oddálil od chvíle, kdy vstřelíme branku a otočíme vývoj utkání. Bohužel ve 30 minutě nechala levá strana naší defenzivy (Dušek, Špička) projít do vápna Endlera, který předložil opět neobsazenému Špiříkovi a ten si vzpomněl na své slávné časy a střelou bez přípravy zvýšil na 0 : 2!! To už bylo napováženou a přes spoustu centrů a našemu tlaku jsme branku do poločasu dát nedokázali! Když navíc neproměnil ze Spartaku Chodov hostující Jirka Štěpán hlavou v pádu tutovka, bylo jasné, že nám není souzeno dát branku.

Do druhé půle jsme nastoupili opět aktivně, ale hned ve 47 jsme svoji další šanci opět nevyužili. Po přihrávce J. Štěpána mířil těsně vedle pravé tyče chebské branky P. Špička. V 57 minutě scházely jen centimetry ke gólu R. Chlupovi! Je trestný kop však jen lehce lízl tyčku. V 59 minutě se efektně pověsil do vzduchu T. Roulich a jeho nůžky musel likvidovat s námahou gólman Buřič! A vzápětí jsme opět selhali v obranné fázi. To si chebští v čele se Špiříkem poradili proti naší obraně a Endler pohodlně skóroval do prázdné branky. To už bylo až přes příliš!! Herně jsme byli určitě lepším týmem, ale fotbal se hraje na góly a na ty tu byli v sobotu hráči FC Cheb! V 65 minutě musel vytáhnout z klobouku fantastický zákrok náš gólman, aby ve 100% šanci vychytal Benkovského! My jsme další svoji šanci promarnili v 75 minutě, když nedokázal po chybě Vondráčka důrazně zakončit J. Eszényi! Z následného rohového kopu mířil na zadní tyči těsně vedle stoper T. Roulich. Kalich hořkosti jsme si vypili v 89 minutě po rychlém brejku(to jsme my nepředvedli ani nepamatuji!) střídající dvojice chebských hráčů: po křídle unikl Dav. Hájkovi Musil, přihrál volnému Brejchovi a ten pohodlně uzavřel skóre zápasu na hrozivých 0 : 4!! Alespoň zkorigovat jsme mohli v 90 minutě, ale střela Špičky skončila pouze na tyči.

Touto porážkou se pro nás vše dost komplikuje, navíc další utkání sehrajeme příští sobotu 13. 10. Od 14.00 na malé hřišti v Nové Sedle, kde se nám již tradičně nedaří. Snad se nám to podaří zlomit, tak jako FC Cheb u nás. Ještě nikdy totiž v Nové Roli nezískal ani bod!-) Série jsou od toho aby jednou končili, takže snad příští sobotu v Sedle ………….

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek