BU Nové Sedlo  -  FK Nová Role  4 : 1  (0 : 1)    rozhodčí: Kozák, Vaněček, ?

Sestava FK:  Latislav J. 1   -   Ouroda T. 12, Hruška T. 2, Krupička St. 5, Dušek P. 6       Hájek Dav. 13, Vodrážka J. 4, Chlup R. 10 K, Chlup T. 14     Šourek M.  9, Urbánek J. 11

Náhradníci: Dulík T. 8, Kesl T. 15, Hnízdil 7, Krupička St. 18 NB

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St., asistent: Kotek Rosťa, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Předposlední přípravné utkání jsme sehráli na půdě čtvrtého celku loňské tabulky krajského přeboru a měli jsme vydařený vstup do utkání. Hned v 1 minutě vyslal R. Chlup do úniku M. Šourka, který centroval před domácí branku. Gólman míč neudržel a pro T. Chlupa už nebyl problém doklepnout do prázdné branky – 0 : 1. V 6 minutě jsme nabídli soupeři zbytečnou rozehrávkou příležitost ohrozit branku, naštěstí stoper St. Krupička včas zasáhl. O 3 minuty později unikl po levé straně agilní R. Chlup, ale jeho přihrávku nedokázal v jasné příležitosti poslat do sítě! Další naše šance přišla ve 22 minutě, když na pěkný centr P. Duška těsně nedosáhl D. Hájek. Domácí se dostali do nadějné šance po rohovém kopu. Při nedorozumění P. Duška s R. Chlupem těsně nedoskočil centr Gvizd. Další gólová příležitost v našem podání byla k vidění ve 31 minutě, když pěknou akci T. Hrušky a M. Šourka zakončoval J. Vodrážka. Bohužel mu střela nesedla a navíc ji domácí obránce srazil mimo branku. Poslední příležitost první půle přišla ve 36 minutě. Po faulu T. Hrušky kopal domácí Joza trestný kop ze 20 metrů, naštěstí však J. Latislav vytlačil míč na břevno.
   Začátek druhé půle byl opět v naší režii. V 50 minutě po pěkné narážečce od M. Šourka pálil nebezpečně J. Vodrážka, gólman skvělým zákrokem vytlačil střelu na rohový kop! V 56 minutě jsme však zbytečně T. Hruškou faulovali v pokutovém území domácího šutéra S. Suchého a pokutový kop bezpečně proměnil Joza – 1 : 1. V 60 minutě jsme mohli jít opět do vedení, když se nepovedená střela T. Hrušky dostala k P. Duškovi, který z očí do očí nedokázal překonat domácího gólmana! V 65 minutě se po chybě T. Kesla dostali do šance domácí, ale hlavička Gergelyho svůj cíl nenašla a skončila vedle pravé tyče naší branky. Svoji chybu mohl napravit T. Kesl o dvě minutky později, bohužel jeho rána šla těsně nad domácí svatyni. Pak už jsme tahali za kratší konec a domácí toho náležitě využili a nastříleli nám během čtvrthodiny další tři branky. V 75 minutě jsme nedůsledně obsadili hráče domácích při trestném kopu(I. Hnízdil) a Vágner pohodlně zvýšil na 2 : 1! Potom jsme inkasovali v 80 minutě po špatně zahraném ofsajdsystému a hlavičce Gvizda na 3 : 1 a hřebík do rakve nám zatloukl v 82 minutě Belbl – 4 : 1!!
   Přes tuto až příliš krutou porážku jsme nesehráli špatné utkání a nebýt zbytečných hrubek, tak mohl zápas skončit úplně jinak! Poslední přípravou před mistrovským zápasem bude středeční utkání na našem hřišti proti ml. dorostu Baníku Sokolov. Zápas má začátek v 17.00. A pak už v sobotu 4. 8. od 17.OO začíná mistrovská sezóna 2007 – 2008, když přivítáme v 1. kole Lokomotivu Karlovy Vary.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?