Dnešní datum: 28. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

25 26 27 28 29 30 31

* Vysoké vítězství dorostu nad FK Nejdek

Vydáno dne 01. 05. 2007 (1634 přečtení)

1. 5. 2007 od 10.00 v Nové Roli

FK Nová Role  -  FK Nejdek        6 : 2  (3 : 0)                                      rozhodčí: Kozák

Sestava: Latislav  -  Hišem M., Melichar V., Šimek Š., Melichar P.  -  Chlup T. K, Vodrážka J., Kesl T. (Dulík T.), Vaverka J.,  -  Vondráček L. (Hejna R.), Urbánek J. (Kuchař M.).

Náhradníci: Hejna M., Dulík T., Kuchař M.

Branky: J. Vodrážka 2 x, T. Chlup, J. Vaverka, J. Urbánek, V. Melichar

ŽK: T. Kesl, M. Hejna, T. Chlup

Realizační tým: Chlup R. – trenér, Vaverka Jar. – asistent, p. Tintěra – vedoucí mužstva

V dohrávaném 14 kole se naši dorostenci potkali s FK Nejdek, tedy soupeřem, kde začínali tuto sezónu krajského přeboru. V prvním kole na soupeřově půdě jsme nešťastně podlehli 2 : 3, když jsme nedokázali využít čtyři sólové nájezdy na domácího brankáře a nevyužili jsme další vyložené šance! Naopak jsme naivní hrou v obraně umožnili domácím vstřelit pět branek. Proto se do zápasu nastupovalo se značnou nervozitou na našich kopačkách.

Naštěstí od prvních minut bylo jasné, že tentokrát půjde o zcela jiné utkání než před osmi měsíci. Naši hráči nastoupili s velkou vůlí zápas co nejdříve rozhodnout a podle toho i hráli. Na branku Nejdku se valil jeden útok za druhým a jen díky naší špatné koncovce a dobrým zákrokům gólmana mohli hosté děkovat, že už ve 20 minutě neprohrávali o tři branky. Vyložené šance neproměnili J. Urbánek, J. Vaverka a L. Vondráček. Nakonec brankou skončila rána T. Chlupa, která k překvapení všech skončila v brance! To udělal školáckou hrubku nejdecký brankář a po předchozích dobrých zákrocích svoje mužstvo nepodržel! Naši hráči pak mohli proti neškodnému soupeři pojistit vedení, ale opět připravili festival neproměněných šancí. Až po té se trefil aktivní J. Urbánek a zvýšil vedení FK na 2 : 0! Když se do konce poločasu trefil ještě J. Vaverka na 3 : 0 bylo prakticky rozhodnuto, že všechny body zůstanou doma!

Do druhé půle nastoupili nejdečtí s jasným cílem zkorigovat pro ně nepříznivý výsledek, ale naši hráči dál hráli svoji zodpovědnou hru a hosty do zakončení nepouštěli. Naopak vyráželi do rychlých kontrů a vytvářeli si dál střelecké příležitosti! Nejdříve se do listiny střelců zapsal agilní J. Vodrážka, který při pěkném průniku obešel i gólmana a zvýšil na 4 : 0 a když ten samý hráč proměnil pokutový kop a zvýraznil naše vedení na 5 : 0, byli hosté zralí na ručník!! Škoda, že kluci za chvíli dovolili hostům během tří minut po nedůrazu v pokutovém území snížit na 5 : 2! Naštěstí se za chvíli srovnali a dokonce navýšili počet branek na kontě FK Nejdek na šest, když po samostatném průniku skóroval stoper V. Melichar. To byla gólová tečka za velmi dobrým výkonem našeho mužstva v tomto utkání!! Jen je potřeba aby neusnuli na vavřínech a dál pokračovali v takovém nasazení a bojovnosti jako v zápase proti Nejdku! Také je nutné zlepšit docházku na tréniky, která je u některých jedinců doopravdy žalostná!! Přitom takřka každý hráč tohoto týmu má před sebou dobrou perspektivu a předpoklad k tomu aby za několik let(někteří i v příští sezóně) mohli stabilně nastupovat za první mužstvo!! Každopádně si zaslouží za úterní výkon velkou pochvalu!

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 102 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek