Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

25 26 27 28 29 30 31

* Těžce vybojované body

Vydáno dne 12. 09. 2006 (1336 přečtení)

10. 9. 2006 v Drmoulu od 13.00 hod

Sokol Drmoul      FK Nová Role    2 : 2  (1 : 0)  rozhodčí: Hlavatý, Kurzawa, Štěrba M.

delegát: Sedláček

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  -  Hnízdil L. 9, Špička P. 3 K, Tichý P. 4,  Vaněček P. 2    Mayer J. 5 min., Štěpánek K. 8, Chlup R. 10, Kabele M. 6 (32 min. Šustr St. 12)    Baloun J. 11, Šourek M. 7 (70 min. Dušek P. 15)

Náhradníci:  Šustr St. 12, Krupička St. 14, Hájek D. 13, Dušek P. 15, Krupička St. ml 18 NB

ŽK:  52 min. Špička (faul)

Branky:

5 min.     1 : 0  trestný kop Stránský

54 min.  1 : 1  Štěpánek K.

56 min.    2 : 1  Stránský

81 min.  2 : 2  Dušek P.

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, asistent: Kotek Rosťa, zdravotník: Lisa Jiří

Zápas v Drmoulu se hrál netradičně již od 13.00, proto jsme museli z Nové Role vyrazit před 11 hodinou. Bohužel došlo k informačnímu šumu mezi FK a přepravcem a autobus byl přistaven až v 11.30 a k utkání jsme přijeli až ve 13.25. I tak naše mužstvo začalo velice dobře a už v 1 minutě jsme mohli jít do vedení. Na neštěstí netrefil v gólové šanci P. Tichý ideálně míč. Domácí byli zaskočeni z našeho aktivního pojetí, ale hned při první návštěvě naší půlky dali branku!! Po faulu na rohu našeho pokutového území si trestným kopem perfektně poradil Stránský a přivedl domácí v 5 minutě do vedení! To pro změnu zaskočilo naše hráče a na chvíli vypadli z rytmu. Po několika minutách jsme ale měli výbornou šanci na vyrovnání, když dobře do vápna pronikl R. Chlup, ale svoji obrovskou šanci umístnil pouze vedle pravé tyče domácí branky!! Vzápětí mohli zvýšit svůj náskok domácí, ale první šanci jim perfektně zlikvidoval S. Pavlíček a druhou trestuhodně zahodili.

Po přestávce to vypadalo na zlepšení v naší hře a odměnou nám byl vyrovnávací gól v 54 minutě z kopačky K. Štěpánka po pěkné akci J. Balouna se St. Šustrem 1 : 1! Bohužel za dvě minuty opět po špatném bránění ve středu pole neobsadili naši obránci střelce Stránského a ten si v poklidu došel pro další branku 2 : 1. Domácí se po této brance soustředili více na udržení výsledku, ale přesto podnikali nebezpečné brejky. My jsme se museli více tlačit před domácí svatyni, ale bylo to bez nápadu a bez šancí. V 79 minutě mohlo být definitivně rozhodnuto: domácí hráč se uvolnil na polovině hřiště a jeho následnou střelu zastavila tyč Pavlíčkovi branky! V tu chvíli by na nás nevsadil nikdo ani korunu! Ale pořád platí otřepané „Nedáš! Dostaneš!“ a o dvě minuty později se to opět potvrdilo! V 81 minutě vyslal střídající P. Dušek od brankové čáry „padající list“ a bylo to 2 : 2!! A to ještě v poslední minutě mohl opět P. Dušek zápas rozhodnout v náš prospěch – jeho dorážku zastavil domácí obránce až na brankové čáře! Nutno říci, že by to po průběhu zápasu bylo pro domácí příliš kruté. Remíza je spravedlivým vyjádřením sobotního utkání.

Příští týden má FK Nová Role volný los, takže se na mistrovském utkání sejdeme až v sobotu 23. 9. 2006 v netradičních 10.00 hodin, kdy hostíme v derby zápase Spartak Chodov!! Přijďte nás povzbudit!!!

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek