Dnešní datum: 19. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

29 30

* V prvním kole porážka na domácím hřišti

Vydáno dne 06. 08. 2006 (1371 přečtení)

5. 8. 2006 v Nové Roli od 17.00 hod

FK Nová Role – FC Františkovi Lázně 1 : 3  (1 : 1)      rozhodčí: Bacík, Štěrba, Janoušek

delegát: Pospíšil

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  -  Krupička St. 4 (73 min. Drápalík L.13), Špička P. 3, Dušek P. 6 (80 min. Hájek Dav. 12),  Vaněček P. 2    Hnízdil L. 9 (70 min. Baloun J. 14), Štěpánek K. 8, Chlup R. 10 K, Kabele M. 11    Šourek M. 7, Mayer J. 5

Náhradníci: Hájek Dav. 12, Drápalík L.13, Baloun J. 14, Krupička St. ml. 18 NB

ŽK:  35 min. Kabele, 49 min. Chlup, 54 min. Špička – všichni po faulech

Branky:

7 min.  1 : 0  Hnízdil L.

40 min.  1 : 1  Vlk

49 min.  1 : 2  Valenta

60 min.  1 : 3  Král

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, asistent: Kotek Rosťa,

zdravotník: Lisa Jiří, masér: Tichý Petr

K prvnímu mistrovskému utkání sezóny 2006 – 2007 jsme nastoupili takřka v optimální sestavě. Chyběli pouze St. Šustr a T. Obroda z administrativních důvodů. Prvnímu ještě nepřišlo povolení z Německa a druhý zatím neobdržel registraci z ČMFS. Ale i přesto jsme si na FC Frantškovi Lázně věřili. V minulém ročníku jsme se s nimi rozešli dvakrát smírně po výsledcích 4 : 4 na FC a 2 : 2 u nás. V obou zápasech jsme byli jasně lepším týmem a jen naše laxnost a hrubé chyby umožnili Fr. Lázním nás obrat o cenné body. Věřili jsme, že toto není možné zopakovat třikrát za sebou. Bohužel se ukázalo, že to může být i horší!!

Do prvního poločasu jsme vstoupili velice aktivně a již v 7 minutě jsme po rohovém kopu Štěpánka vedli 1 : 0 zásluhou hlavičky agilního Hnízdila. V podstatě celou první půli jsme soupeři nic nedovolili a navíc jsme mohli přidat další branky: Mayer po sólovém průniku, opět Hnízdil po krásné přízemní střele, Mayer po střele z hranice vápna atd.. Bohužel opět jsme ve 40 minutě vyrobili Štěpánkem chybu (při odkopu mu míč přeskočil nohu) v pokutovém území a hostující Vlk nezaváhal 1 : 1. I přesto jsme si do druhé půlky věřili, že zápas znovu otočíme v náš prospěch.

I do druhého poločasu jsme vstoupili velkým náporem, ale po sólovém průniku ve 47 minutě Šourek zakončoval pouze do tyče a odražený míč jsme doběhli pozdě. A opět se ukázalo, že platí staré známé „ Nedáš – Dostaneš „ !! Při standardní situaci ve 49 minutě před naším pokutovým územím, jsme špatně obsadili hostující hráče (Chlup, Hnízdil) a ti přes výborný zákrok Pavlíčka dokázali míč protlačit kapitánem Valentou za brankovou čáru 1 : 2 ! Po obdržené brance jsme se snažili co nejrychleji vyrovnat, ale naše střely končili nejčastěji na tělech hostujících hráčů a nebo vedle brány. V době našeho vzrůstajícího náporu nám však dal ránu do vazu po školácké hrubce Duška (pokolikáté už?) hostující rychlík Král. Po sólovém úniku chladnokrevně zakončil a v 60 minutě upravil na konečných a pro nás příliš krutých 1 : 3 !! I během poslední půlhodiny jsme si vytvořili dost šancí na minimálně vyrovnání skóre, ale žádná ze šancí se neujala. Kabeleho střela z otočky, Mayerovo přihrávka před prázdnou branku, Chlupovo hlavička, trestný kop Štěpánka ani Šourkovo střela ze 4 metrů ..! A protože pokud nedáme víc gólů než soupeř nemůžeme chtít vyhrávat!!

Doufejme, že se nám v příštích kolech bude dařit více a znovu zahrajeme takovým stylem jako na jaře 2006. To, že na to máme musí dokázat hráči sami a všichni věříme, že na to mají!! Chtělo by to také, aby se zlepšila účast na trénincích a celkový přístup některých hráčů!! Jestli se nám bude daři lépe se můžeme přesvědčit již v sobotu 12. 8. 2006, kdy zajíždíme na hřiště FK Ostrov, který v první kole přivezl výhru z Drmoule  3 : 2. Odjezd na utkání je v 15. 20 od sportovní haly. Přijďte nás povzbudit a s Vaší pomocí snad přivezeme nějaké body!!  Prosím Ty, kteří  se  chtějí vyjádřit k zápasu  i  dění v FK, aby své názory napsali do komentářů pod článkem!! Děkuji

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek