FK KEMA Skalná   FK Nová Role  1 : 1 (0 : 0)  rozhodčí: Grujbár, Kutil, Magula

delegát: Černý

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  - Krupička S. 11, Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2, Hnízdil L. 9, (77 min. Kabele M. 12) Štěpánek K. 8, Drápalík L. 4, Mayer J. 5,  Tichý P. 7 (55 min. Kuchař M. 14), Chlup R.  10 K

Náhradníci: Kabele M. 12,  Chlup T.13, Kuchař M. 14, Poláček B. 18, NB

ŽK: 40 min. Špička P. za faul,  45 min. Drápalík L. za nesport. chování, 60min. druhá žlutá za faul a červená, 68 min. Dušek P. za faul,  81min. Mayer J. za faul

Lavička našeho mužstva : Mstitel Hájek Dan vykázán z lavičky za napadení domácího hráče (strčení do ramene) po nešetrném zákroku na našeho hráče M. Kuchaře. (Toto napsal objektivní vedoucí Franta Petr;-)

Branky:

53 min.  0 : 1  Mayer J.

65 min.  1 : 1   Hála

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Petr František, asistent:    Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

K utkání, které začínalo netradičně již v 15.00 jsme odjížděli opět bez zraněných hráčů Kotka, Balouna, Žemličky, Hájka, Šourka, Hambergera  a neomluvených Horečného a Janouška, ale poprvé na jaře s M. Kabelem. Ve Skalné od čtvrtka pršelo, takže hřiště bylo dost podmáčené, ale rozhodčí Brumbár správně nechal utkání odehrát.

Od začátku zápasu bylo utkání vyrovnané po všech směrech. Jak co se týká šancí, tak faulů. První šance jsme měli my: Hnízdilovu hlavičku vyrazil domácí gólman Klier, K. Štěpánek orazítkoval tyč aj. Mayera opět vychytal Klier. Skalná měla také vyložené šance při nichž se vyznamenal St. Pavlíček. Vytlačil bombu domácích na břevno a dorážku na tyč. Hálova rána skončila těsně vedle. Utkání bylo i vzhledem k terénu dost nečisté o čemž svědčí i počet karet na obou stranách. Poločas skončil sice 0 : 0, ale kdyby to bylo třeba 5 : 5, tak se nikdo nemohl divit.

Do druhého poločasu jsme opět nastoupili aktivně a odměnou nám byla branka Jirky Mayera přímo z rohového kopu v 53 minutě 0 : 1. Bohužel již po sedmi minutách byl po druhé žluté kartě vyloučen „malý velký muž“ L. Drápalek. Po tomto oslabení nás domácí zmáčkli a naše obrana měla co dělat. Do útoku domácích se vysunul bývalý hráč Sokolova Hála, který často využíval jak svojí zkušenosti, tak respektu u rozhodčího k vytváření standardních situací. Z jedné standartky v 65 minutě srovnal po lišácky zahraném přímém kopu právě Hála 1 : 1. Do konce utkání jsme domácí do nějaké další gólové situace nepustili a dovedli ho do zasloužené remízy.

Příští utkání hrajeme doma netradičně v pátek 2. 6. od 17.00 hodin proti Lokomotivě Karlovy Vary. Na podzim jsme tam po divokém průběhu zápasu podlehli 1 : 5 a měli dva vyloučené! Věříme, že se nám podaří  jim porážku oplatit! Zápas se hraje v pátek, neboť o víkendu se na našem hřišti koná mládežnický mezinárodní turnaj Canon cup.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek