Dnešní datum: 19. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

29 30

* V dalším derby opět vítězně: FK - N. Sedlo 2 : 1 (1 : 1)

Vydáno dne 08. 05. 2006 (1803 přečtení)

6. 5. 2006 Nová Role od 17.00 hod

FK Nová Role – BU Nové Sedlo  2 : 1  (1 : 1)              rozhodčí: Hodač,Bušek,Janoušek

delegát: Tomášek

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  - Krupička S. 11, Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2  Hnízdil L. 9, Drápalík L. 4, Štěpánek K. 8, Mayer J. 5, Šourek M. 7, (88.min Tichý P. 14,) Chlup R. 10 K

Náhradníci: Hájek Dav. 12, Tichý P. 14,  Poláček B. 18 NB

Branky:

27 min.  0 : 1   Emil Gvizd

40 min.  1 : 1  Štěpánek K. z pokutového kopu

78 min.  2 : 1  Špička

ŽK: 39.min Chlup R.za protesty,  47.min Šourek M. nesportovní chování,  67.min Krupička S. za faul,              92.min Tichý P. za nesportovní chování

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Petr František, asistent: Hájek Dan,

masér: Lisa Jiří

Další derby utkání jsme sehráli s nováčkem soutěže Baníkem Union Nové Sedlo na domácím hřišti. Jeho učinkování v soutěži je zatím nadmíru úspěšné. A navíc jsme na podzim na jeho půdě utrpěli zaslouženou porážku 0 : 4. Každopádně jsme šli do utkání s jednoznačným cílem zvítězit!

Hosté vedení bývalým brankářem FK J. Vicanem, však odehráli dobrý zápas a byli velmi nepříjemným soupeřem. První poločas byl, tak jako celé utkání, vyrovnaný. Do první šance jsme se dostali po rohovém kopu K. Štěpánka. Hostující gólman Pelech nedosáhl na míč a na zadní tyči osamocený P. Dušek nedokázal uklidit míč mezi tři tyče a vysoko přestřelil! Hosté byli úspěšnější v soubojích, my jsme si zase vytvářeli větší příležitosti. Bohužel pro nás, se však ve 27 minutě po chybě obrany dostal k míči E. Gvizd a tváří v tvář brankáři nezaváhal a zajistil hostům vedení 0 : 1. Snažili jsme se co nejdříve srovnat, ale nadějné příležitosti neproměnili L. Hnízdil a M. Šourek. Když už to vypadalo na to, že novosedelští udrží vedení do poločasu, odpískal nepřesně pískající rozhodčí P. Hodač pokutový kop za střet Fialy s naším kapitánem R. Chlupem. Byl to diskutabilní výrok, ale na druhou stranu nutno říci, že jsme viděli i horší odpískané penalty! K exekuci se postavil K. Štěpánek a chladnokrevně překonal Pelecha – 1 : 1 !

Druhá půle mi připomínala fotbalové utkání v nižších soutěžích SRN. Byl to boj a taktická stránka šla stranou. Začali se množit nepřesnosti a zápas byl čím dál víc nervóznější. K tomu přispěli i nerozhodní rozhodčí, kteří utkání moc „pustili“ a výsledkem bylo množství faulů a diskuzí. Zápas nakonec rozhodl křížnou umístěnou střelou stoper P. Špička v 78 minutě – 2 : 1 !. Hosté se poté snažili vyrovnat a málem se jim to podařilo, když střelu Gvizda  zastavil na brankové čáře St. Pavlíček. Konečný výsledek neunesli někteří hosté a došlo ke zbytečným extempore Yell. Utkání, kterému by více slušela remíza s končilo vítězstvím FK.

Další zápas sehrajeme příští sobotu v Chebu s místním FC netradičně od 10.00. Odjez je v 8.15 hodin od sportovní haly. Doufáme, že budeme pokračovat v dobrých výsledcích a zlepší se i naše hra. Laughing

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek