Spartak Chodov – FK Nová Role 0 : 4 (0:1) rozhodčí: Rousek, Bacík, Kurzawa

delegát: Štěrba V.st

Sestava FK: Pavlíček St. 1 - Krupička St. 11, Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2 Hnízdil L 9, (81 min.Hájek Dav. 12,) Štěpánek K. 8, Drápalík L. 4, Mayer J. 5, (86.min Janoušek L. 13) – Šourek M. 7, (88min. Höfler R 14,), Chlup R. 10 K

Náhradníci: Hájek Dav. 12, Janoušek L 13, Höfler R. 14,

Branky:

45 min. 0 : 1 Hnízdil L.

47 min. 0 : 2 Hnízdil L.

59 min. 0 : 3 Hnízdil L.

79 min. 0 : 4 Mayer J..

ŽK: Drápalík L. 17.min za faul

Realizační tým - trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Petr František, asistent: Hájek Dan,

masér: Lisa Jiří

Derby utkání se Spartakem Chodov se hrálo na travnatém hřišti, i když ještě ráno to vypadalo spíše na škváru nebo dokonce odložení utkání. Celé dopoledne vydatně pršelo a chvilku padal dokonce i sníh, ale naštěstí se pak počasí umoudřilo a utkání se nakonec mohlo odehrát.

Tak jako každé derby, bylo toto utkání bráno velice prestižně z obou stran. Proto se od počátku hrálo bojovně a utkání mělo spád. Na první šanci se nečekalo dlouho. Měl ji po individuálním průniku M. Šourek, bohužel jeho pěknou tvrdou střelu J. Dutz konečky prstů vytlačil nad branku. Poté se ke slovu dostali i domácí, vytvořili si několik nebezpečných standardních situací. Asi od 20 minuty jsme začali domácí přehrávat a ve 30 minutě měl na kopačce „loženku“ L. Hnízdil. Tváří v tvář domácímu brankáři však nezachoval chladnou hlavu a vysoko přestřelil. Naštěstí jeho chvíle měli teprve přijít. Ještě předtím měli velkou příležitost domácí, když Smolka postupoval sám na naši branku. S. Pavlíček mu šanci včasným vyběhnutím zmařil. Když už to vypadalo na bezbrankový poločas, povedla se nám skvělá akce. Začala krásnou přihrávkou P. Vaněčka, na kterou nedosáhl domácí obránce, pokračovala krásným centrem R. Chlupa a zakončena byla hlavičkou L. Hnízdila 0 : 1! Dali jsme jak se říká „gól do šatny“, který je vždy velice důležitý.

Do druhého poločasu nastoupili domácí bez zraněného kapitána Smolky a to se spolu s inkasovaným gólem velmi projevilo. Hned po dvou minutách hry se opět hlavou zvýšil L. Hnízdil na 0 : 2, a prakticky rozhodl o další vývoji utkání. Domácí začali hrát vabank a tím nám umožnili si vytvářet další šance z brejků. Příležitosti měli M. Šourek, L. Hnízdil, J. Mayer a další. Využili jsme ale až rohový kop v 59 minutě, kdy míč za záda domácího brankáře uklidil kdo jiný než „Chodovský kat“ Lukáš Igor Hnízdil0 : 3! Dalších dvacet minut hry se neslo ve znamení marné snahy domácích o zkorigování výsledku a naší dobré obranné hry a nebezpečných brejků. Jedním z nich po krásné individuální akci uzavřel účet zápasu „vrchní z Puppu“ Jirka Mayer – 0 : 4.

Za výkon v tomto utkání si zaslouží celé mužstvo pochvalu a doufáme, že forma nám vydrží minimálně do příští soboty, kdy hostíme Baník Nové Sedlo. Na podzim jsme na jeho hřišti podlehli 0 : 4 a určitě se pokusíme tentokrát zvítězit. Utkání se hraje 6 . 5. 2006 od 17.00 a budeme potřebovat podporu našich příznivců!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?