Fotbal

* Zbytečná ztráta bodů: FK - FC Františkovi Lázně 2 : 2

Vydáno dne 27. 04. 2006 (1873 přečtení)

26. 4. 2006 Nová Role od 17.30hod , dohrávané 17.kolo

FK Nová Role – FC Františkovy Lázně 2 : 2 ( 1 : 1 ) rozhodčí: Cvrk, Václavíková, Kozák

delegát: Skála

Sestava FK: Pavlíček St. 1 - Krupička S. 11, Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2 Hnízdil L. 9, (67.min Hamberger T. 12) Drápalík L. 4, Štěpánek K. 8, Hájek D. 7, (67.min Urbánek J. 13) Mayer J. 5, Chlup R. 10 K

Náhradníci: Hamberger T. 12, Urbánek J. 13, Janoušek L. 14, Krupička S. ml. 18 NB

Branky:

20 min. 0 : 1

45 min. 1 : 1 Štěpánek K.

75 min. 2 : 1 Dušek P.

79 min. 2 : 2

ŽK: 31.min Špička P. za faul, 57.min Mayer J. za faul, 86 min. Chlup R. za protesty

Realizační tým - trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí: mužstva Petr František, asistent: Hájek Dan,

zdravotník: Lisa Jirka

Zápas se hrál na hlavním hřišti, které nese stopy dlouhé zimy a navíc tráva byla při tomto utkání přerostlá. Pravděpodobně vzhledem k vlhkosti nešla posekat níž!? Se soupeřem jsme na podzim odehráli pro nás nešťastné utkání, kdy jsme třikrát vedli, měli zápas ve své moci a přesto jsme odjížděli z lázeňského města pouze s bodem za remízu 4 : 4. K zápasu jsme opět nenastoupili kompletní („stará známá písnička“). Když pominu dlouhodobě zraněné, tak nám chyběl M. Šourek a M. Horečný pro pracovní povinnosti. Bohužel je dnes taková doba …

Hned od úvodního hvizdu jsme snažili aktivně napadat hostující rozehrávku, což se nám celkem dařilo. Zatlačili jsme hosty do defenzívy, odkud se sice snažili podnikat rychlé brejky, ale prakticky naší branku během první půle neohrozili. I přesto se odcházelo do kabin za stavu 1 : 1! Bohužel pro nás jsme dokázali s mnoha šancí využít pouze jednu Karlem Štěpánkem, kdy ve 45 minutě po pěkném sólovém průniku srovnával na 1 : 1. Františkolázenští totiž od 29 minuty vedli 1 : 0, když při centru Větrovce z trestného kopu chyboval brankář St. Pavlíček.

Druhý poločas byl přeci jen o něco vyrovnanější a šance si vytvořili i hosté. Přesto jsme byli pořád aktivnějším týmem, škoda jen, že hrají jen hráči kteří mají míč a ostatní začnou přemýšlet o hře až když mají šanci hrát. Chybí větší pohyb bez míče a více klidu a přesnosti při rozehrávce. O to více mrzí, že jsme po vstřelení druhé branky v 72 minutě P. Duškem, nedokázali zápas dotáhnout do vítězného konce. O sedm minut později při rozehrávce chyboval střelec druhé branky P. Dušek a hosté po centru z trestného kopu a hlavičce M. Větrovce srovnali na konečných 2 : 2! Během zápasu jsme se dostali do spousty šancí – 2 x J. Mayer, 2 x R. Chlup, 2 x L. Hnízdil … i když se hosté snažili a bojovali o výsledek do konce utkání, měli bychom takové zápasy vyhrávat!

Soutěž, ale pokračuje a my zajíždíme hned v sobotu 29. 4. k derby zápasu na hřiště Spartaku Chodov. Začátek utkání je v 17.00 hodin a odjez na něj v 15.45 od sportovní haly. Jelikož se jede jen pět kilometrů, může jet i více příznivců. Určitě jim ta chvilka stání nebude vadit!-) Zveme všechny, aby nám jeli fanděním pomoci! Doufáme také, že se brzy zapojí do mužstva někteří zranění!!

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 23 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?