Fotbal

* Tři body se vezou z Dolního Rychnova

Vydáno dne 23. 04. 2006 (1832 přečtení)

22 4. 2006 Dolní Rychnov v 17.00 hod

SK Dol.Rychnov – FK Nová Role 1:2 (1 : 1) rozhodčí: Kutil, Balhar, Magula delegát: Mlčoch

Sestava FK: Pavlíček St. 1 - Krupička St 11, Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2, - Hnízdil L. 9,(89 min.Hájek Dav. 12) Drápalík L. 4, (76min. Hamberger T. 13) Štěpánek K. 8, Mayer J. 5, Šourek M. 7, Chlup R. 10 K

Náhradníci: Hájek Dav. 12, Hamberger T. 13, Janoušek L. 14, Poláček B. 18 NB

Branky:

29 min. 0 : 1 Chlup.

35 min. 1 : 1 Jílek z pokutového kopu

77 min. 1 : 2 Mayer.

ŽK: 10 min. Šourek za faul, 55 min.Krupička za faul, 81 min. Chlup za faul, 87 min.Hamberger za faul.

Realizační tým - trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí: mužstva Petr František, asistent: Hájek Dan,

zdravotník: Lisa Jirka, masér: Tichý Petr

Zápas v Dolním Rychnově byl prvním na jaře, který se hrál na ucházejícím přírodním travnatém povrchu. K dispozici pro utkání byli již i P. Vaněček a L. Janoušek, takže nebylo potřeba brát s sebou dorostence, které čeká v neděli 23.4. důležité utkání v Ostrově. Do utkání jsme nastoupili s cílem odvést si z Rychnova tři body a podle postavení v tabulce to nemělo být nijak těžké. Opak byl však pravdou a domácí nám byli velice těžkým protivníkem.

Začátek utkání se hrál zcela naší režii a až do 15 minuty jsme měli jasnou převahu. Potom jsme však nabídli domácím TK a dvakrát musel výtečně zasahovat S. Pavlíček. Od této chvíle byla celá první půle vyrovnanou záležitostí, kdy my jsme měli více ze hry, ale domácí byli velice nebezpeční z brejkových situací. Naštěstí se ve 29 minutě nádherně do šibenice z dvaceti metrů trefil kapitán R. Chlup a vedli jsme 1 : 0. Místo uklidnění do našich řad přinesla branka více nervozity, ze kterých pramenily zbytečně chyby v obraně. Toho dokázal bojovný soupeř využít ve 35 minutě, kdy proměnil domácí kapitán Jílek pokutový kop za ruku P. Špičky v pokutovém území na 1 : 1. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu a vše nasvědčovalo tomu, že druhá půle bude velký boj. Domácí potřebují každý bod, aby se vyhnuli případné baráži.

O přestávce začalo intenzivně pršet což fotbalové kráse určitě nepřidalo a terén se stal velmi těžkým. Domácí nastoupili vyloženě s obrannou taktikou, neboť se hrálo výhradně na polovině D. Rychnova. Naše převaha byla velká, ale bohužel bez vyložených brankových příležitostí! Domácím tato hra vyhovovala a neustále se pokoušeli ohrožovat naší branku z brejků. Ani oni se však nedostali do žádné šance. Naše převaha gradovala od 70 minuty, kdy se do šancí dostali postupně Drápalík, Mayer a Štěpánek. O výsledku rozhodla 77 minuta, kdy se za hranicí šestnáctky opřel do odraženého balónu Jirka Mayer a protrhl svoji střeleckou smůlu střelou do horního růžku domácí svatyně 1 : 2!! Zbytek utkání se odehrál v naší režii a nepřipustili jsme Rychnov do žádná příležitosti. I přes vítězství to byl pravděpodobně náš nejhorší jarní výkon a do příštího utkání musíme zapracovat na zlepšení.

Další utkání hrajeme netradičně ve středu (dohrávka 17. kola odloženého kvůli nepříznivému počasí) 26. 4. 2006 na domácím hřišti od 17.30 proti FC Františkovi Lázně (na podzim 3 : 3). Přijďte se podívat a povzbudit naše fotbalisty!!!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 28 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?