FK Nová Role – Spartak Horní Slavkov 1 : 1 (0 : 0)

FK Nová Role Jiskra Aš 1 : 0 (0 : 0) rozhodčí: Berka, Bacík, Kurzawa

Sestava FK: Pavlíček St. 1 - Hnízdil L. 9, Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2 Mayer J. 5 (92 min. Horečný M. 14), Drápalík L. 4, Štěpánek K. 8, Baloun J. 11 Šourek M. 7, Chlup R. 10 K

Náhradníci: Hájek Dav. 14, Krupička St. 12, Horečný M. 13, Poláček B. 18 NB

91 min. Chlup R.

Realizační tým - trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí: mužstva Petr František, asistent: Hájek Dan,

zdravotník: Lisa Jirka

ŽK: 30 min. Špička za faul, 32 min. Dušek za protesty, 71 min. Mayer za faul

První domácí utkání jarní části soutěže jsme odehráli na škvárovém hřišti, které bylo před zápasem výborně připraveno. Bohužel hodinu před zápasem začalo prudce pršet a na „place“ se vytvořili louže. Možná i toto ovlivnilo kvalitu utkání, které se vyznačovalo velkou bojovností, avšak i nepřesností. Nastoupili jsme opět bez zraněného R. Kotka a nově i P. Žemličky, který si v utkání s Ostrovem přivodil těžký výron.

Pro mužstvo Aše to bylo první jarní utkání, neboť dosavadní zápasy jim byly kvůli neregulérním terénům odloženy. Do zápasu nastoupili s velkým nasazením a v prvních minutách nás zatlačili na naší půlku. Po chvíli jsme vyrovnali hru a dostali se i do první šance zápasu, kterou však M. Šourek neproměnil. Ašští odpověděli průnikem kanonýra Svobody, ale ani on neměl mušku přesnější. Hra se odehrávala většinou ve středu hřiště a šancí bylo jako šafránu. Poločas skončil po zásluze 0 : 0.

Druhá půle přinesla přeci jenom více vzruchu před oběma brankami i když vyložené příležitosti přišli až v závěru. Po faulu na R. Chlupa se zahrával trestný kop z hranice pokutového území, ale ani střela K. Štěpánka a další dvě dorážky si cestu do sítě nenašly. Na druhé straně se pár minut před koncem zjevil po perfektním slalomu ve 100% šanci Svoboda, naštěstí však Pavlíčkovu branku minul. A opět platilo otřepané „nedáš – dostaneš“. Po zbytečném faulu na naší půlce zahrával P. Špička dlouhý míč do soupeřova pokutového území, kde se nejlépe zorientoval kapitán R. Chlup a hlavičkou podél vybíhajícího gólmana Buřiče rozvlnil síť 1 : 0. Běžela 91 minuta zápasu … Hned po rozehrání ukončil dobře pískající rozhodčí Berka z Ostrova utkání. Po dlouhé době jsme dali branku v samém konci utkání a navíc vítěznou!

K příštímu utkání cestujeme na půdu Sokola Drmoul v sobotu 8. 4. 2006. Odjez na utkání je ve 14.20 hodin od sportovní haly, začátek v Drmouli je v 16.30 hodin. Dopravu na utkání zajišťuje společnost Ligneta autobusy. Pojeďte povzbudit náš tým!!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 57 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek