VE SLAVKOVĚ JSME ZKLAMALI A ZASLOUŽENĚ PROHRÁLI: SPARTAK H. SLAVKOV - FKNR 2 : 1

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 26. 10. 2015

VS

DATUM UTKÁNÍ: 25. 10. 2015 neděle  -  14:30 hod.

SPARTAK H. SLAVKOV  -  FK NOVÁ ROLE       2 : 1     (2 : 1)

BRANKY FKNR: 14 min. Hnízdil Lukáš

ČK: - - -

ŽK:  30. Chlup T.

ROZHODČÍ: Kotoun, Ďugel, Šuma     DELEGÁT:  Berka

SESTAVA:                                                                19 Latislav J.

7 Hnízdil L.                         4 Brett D.                               3 Florián P.

6 Hůlka M.          11 Vaverka Jar. (K)             5 Chlup R.               8 Vaverka Jos.              9 Živanovič M.

10 Chlup T..                       14 Hájek L.

STŘÍDALI:  69. Urbánek D. (Vaverka Jar.), 84. Bezděk P. (Živanovič M.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Červík T. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

4. min.:       Po špatném odkopu domácích vyhrál hlavičkový souboj T. Chlup pro L. Hnízdila, který bohužel z prostoru   penalty netrefil branku!

14. min.:     Po rohovém kopu se míč dostal k Josefu Vaverkovi, který centrem našel na zadní tyči volného L. Hnízdila pro něhož nebyl problém poslat hlavou míč pod břevno domácí branky – 0 : 1.

18. min.:     Po špatné přihrávce Jos. Vaverky na L. Hnízdila se k míči dostal domácí hráč a jeho centr si nešťastně srazil do branky D. Brett – 1 : 1.

27. min.:     M. Němček se na hranici pokutového území dokázal otočit okolo P. Floriána a jeho tvrdá střela si našla cestu do naší sítě – 2 : 1

35. min.:     Dvě nebezpečné střely domácích. Jedna šla těsně vedle a druhou vyrazil J. Latislav.

40. min.:     Po centru ze strany se k zakončení dostal opět M. Němček, ale tentokrát naší branku přestřelil.

42. min.:     Mohlo být vyrovnáno, kdyby M. Živanovič po krásné přihrávce T. Chlupa proměnil sólový nájezd!!

II. POLOČAS

76. min.:     Do šance se opět dostal M. Živanovič, když ho po rozehraném trestném kopu „našel“ R. Chlup. Bohužel střela šla nad branku.

89. min.:     V poslední šanci utkání se ocitl L. Hájek, ale jeho hlavičku vyrazil domácí gólman Plaček.

Celý druhý poločas byl ovlivněn vyloučením domácího Kubíka v 63 minutě. Naši hráči se snažili skórovat po centrech do pokutového území, ale až na pár vyjímek se nám to moc nedařilo. Domácí hráli na brejky, ale také si jim nedařilo dostávat se do šancí. V poslední minutě byl vyloučen domácím druhý hráč(Pazdera), ale na výsledku se již nic nezměnilo a podruhé v této sezóně jsme prohráli!

FOTO Z UTKÁNÍ JE ZDE

Hodnocení utkání – trenér J. Lehečka.:

Nepřesný rozhodčí pustil hraniční tvrdou hru, která více vyhovovala domácím. My jsme se s tím nedokázali vyrovnat. Bohužel naši hráči chtějí rozdávat, ale neumí moc přijímat. Přitom prvních 15 minut jsme hráli naší kombinační hru, na které jsme se dohodli a vytvořili si i několik slibných příležitostí (agilní T. Chlup, L. Hájek, M. Živanovič) pak gól po rohu -  L. Hnízdil  hlavou. Chlapci si mysleli, že to půjde samo a najednou začal z naší strany profesorský fotbal ( u všeho pozdě, neobsazení hráči, nepřesná rozehra, ukvapená střelba). Vlastním gólem jsme domácí posadili do sedla a oni už z něj neslezli. Dostali jsme nakopáno a ani v závěru totální fotbal na 3 útočníky nevyšel. Vaverka Jarda odehrál 60 minut s chřipkou, P. Florián ani D. Brett nebyli ve své kůži. L. Hnízdil 30 minut kulhal s koňarem, L. Hájka jsme 5 minut ošetřovali – Po surovém zákroku gólmana Plačka se vůbec nemohl postavit na nohu. Suma sumárum, takový zápas musel přijít. Nejsme tým, který bude všechny přehrávat a vítězit. Bohužel jsme opět nebyli kompletní což se na našem výkonu negativně podepsalo. Doufám, že v příštím zápase zabereme a budeme hrát znovu na vítězství.

Další utkání 1. B. třídy odehrajeme v neděli 1. 11. 2015 v domácím prostředí proti SKF Kraslice od 14:00 hodin.