I KDYŽ JSME BYLI V UTKÁNÍ LEPŠÍM TÝMEM, VEZEME POUZE BOD: FK SKALNÁ - FKNR 1 : 1 na PK 3:2

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 11. 10. 2015

VS

DATUM UTKÁNÍ: 11. 10. 2015 neděle  -  10:30 hod.

FK SKALNÁ  -  FK NOVÁ ROLE       1 : 1   3 : 2 na PK  (1 : 0)

BRANKY FKNR: 66. - Chlup T.

ČK: 77. Chlup T. po 2 ŽK

ŽK:  18. a 77. Chlup T., 15. Vaverka Jos.

ROZHODČÍ:  Bušek, Fiala, Matejka     DELEGÁT:  Adamec

SESTAVA:                                                                                       19 Latislav J.

3 Florián P.                           4 Brett D.                          11 Vaverka Jar (K)               2 Čoudek Š.

9 Živanovič M.          10 Chlup T.                        8 Vaverka Jos.                      6 Hůlka M.

13 Hájek D.                        7 Ludvík R.

STŘÍDALI:  51. Urbánek D. (Hájek D.), 78. Bezděk P. (Hůlka M.), 88. Hegenbart D. (Ludvík R.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Kotek Rosťa (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

3. min.:       Po pěkné střele Jiráka musí zasahovat náš gólman J. Latislav a vyráží míč na roh

10. min.:     Po pěkném uvolnění od Š. Čoudka zakončuje D. Hájek a jeho střelu s námahou vyráží domácí Kadlec.

11. min.:     Nebezpečná střela T. Chlupa z 25 metrů vystrašila Kadlece.

14. min.:     Bohužel nikým neatakovaný kapitán domácích Pěček zamířil z 20 metrů přesně k tyči a náš brankář na míč při vší snaze nedosáhl – 1 : 0.

20. min.:     Agilní T. Chlup se prosadil přes dva protihráče, ale jeho levačka vyslala příliš slabý projektil, se kterým neměl domácí brankář starosti.

22. min.:     Krásná dalekonosná střela domácích z 25 metrů, proti níž vytáhl Honza ještě lepší zákrok a míč vyrazil.

25. min.:     Po kombinaci se míč dostal až M. Hůlkovi, bohužel jeho střela šla mimo branku.

32. min.:     Po střele P. Floriána se míč odrazil k dobíhajícímu veteránu R. Ludvíkovi, jehož střela se otřela o tyčku domácí svatyně.

40. min.:     Nevydařený odkop domácího gólmana se snažil dopravit do sítě Jar. Vaverka, ale opět při nás nestálo štěstí a střela šla mimo.

II. POLOČAS

56. min.:     Z levé strany centroval M. Živanovič přesně na R. Ludvíka, který se do míče opřel „z první“, ale jeho střelu vyrazil zázračně Kadlec na roh!

57. min.:     Po rohu si míč opět našel cestu k R. Ludvíkovi, který pohotově zakončil, ale vítězem byl opět domácí gólman.

64. min.:     Š. Čoudek dobře zablokoval nebezpečnou střelu matadora Pěčka.

68. min.:     Zalouženého vyrovnání jsme se dočkali, když se po odražené střele k míči dostal nejdříve T. Chlup a s přehledem přehodil Kadlece v domácí brance – 1 : 1.

70. min.:     Centr z přímého kopu hlavičkuje P. Florián, ale Kadlec opět skvěle zasahuje.

71. min.:     Chybu domácích mohl potrestat D. Urbánek, ale musel by si srovnat mířidla. Jeho rána letěla vysoko nad branku domácích.

77. min.:     T. Chlup byl po druhé ŽK vyloučen a naše převaha se otupila.

82. min.:     Poslední ohrožení naší branky domácími po přímém kopu likviduje hlavičkující P. Florián.

POKUTOVÉ KOPY: Za FK proměnili D. Urbánek a kapitán Jar. Vaverka. Neproměnili M. Živanovič, P. Florián a D. Brett. Domáci byli jen o gól lepší a to bohužel stačilo k tomu, že si domů vezeme pouze bod.

Fotky z utkání jsou ZDE

Slovo realizačního týmu:

V souboji „starých známých“ byli domácí lepší pouze v první čtvrthodině, kdy se i dostali do vedení. Pak jsme pomalu přebírali iniciativu a druhá půle patřila již našemu týmu. Bohužel jsme nedokázali naši převahu přetavit do více branek a utkání skončilo smírně. Bylo také znát, že nám schází tři hráči základní sestavy. A penalty je taková loterie, ale určitě bychom z pěti pokusů měli proměnit více než jen dva pokutové kopy! Dobré utkání sehráli Š. Čoudek a do svého vyloučení T. Chlup a vůbec celá obranná čtveřice řízená D. Brettem. Zvláštní poděkování patří veteránu R. Ludvíkovi, který odehrál velmi dobrý zápas a jen smůla mu zabránila ve skórování!Teď se musíme připravit na další domácí zápas, kdy budeme chtít udržet domácí neporazitelnost.

Další utkání 1. B. třídy odehrajeme v neděli 18. 10. 2015 v domácím prostředí proti TJ Jáchymov od 15.00 hodin.