SOKOL LÁZNĚ KYNŽVART  -  FK NOVÁ ROLE          1 : 0  (0 : 0)

2 Čoudek Š.           4 Brett D.                          12 Kvapil T.                        7 Hnízdil L.

9 Živanovič M.          15 Hykš K.                          8 Vaverka Jos.                  6 Hůlka M.

14 Hájek L.                         5 Brett R.

STŘÍDALI:   40. Urbánek D. (Brett R.), 60. Hájek D. (Hůlka M.), 82. Bezděk P. (Hykš K.), připraven Latislav J.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

6. min.:       Po úvodním tlaku domácích, kdy postupně třikrát vystřelili na branku (zatím „propagačně“) první nebezpečný střelecký pokus domácího Kiče těsně minul levý horní roh branky FK.

8. min.:       David Poláček výborným výběhem pod nohy zabránil domácímu Hrdonkovi skórovat.

13. min.:     Po sérii rychlých přihrávek konečně ohrozilo domácí branku i naše mužstvo, na konci kombinace střílel těsně vedle Míra Živanovič.

24. min.:     Další střelecký pokus vyslal na domácí branku Lukáš Hnízdil, střele bohužel scházela patřičná razance.

25. min.:     V tuto fázi utkání jsme byli pohyblivějším mužstvem a z toho také vyplynula největší příležitost první půle z naší strany. René Brett přiťukl míč Lukáši Hájkovi a jeho přesný centr přistál na hlavě Míry Živanoviče, který však bohužel z „malého vápna“ nezamířil přesně.

27. min.:     Na druhé straně se opět zaskvěl David Poláček, který zlikvidoval nepříjemnou tečovanou střelu domácích z hranice pokutového území.

41. min.:     V naší poslední šanci v prvním poločase se ocitl Lukáš Hnízdil, když si naběhl na přesný centr Štěpána Čoudka, avšak hlavičkou nemířil přesně. Ihned z protiútoku zahrozili domácí, hlavičku Hrdonka zkrotil pozorný David Poláček a tak první poločas skončil bez branek.

II. POLOČAS

53. min.:     Druhý poločas zahájili aktivně domácí a první šanci opět včasným výběhem zmařil domácímu Kunovi David Poláček.

57. min.:     Po teči těsně před brankou FK nastřelili domácí tyč!

61. min.:     Domácí celek nakonec dokázal územní převahu zužitkovat a skákavou střelou z 25 metrů dokázal skórovat záložník Kič 1 : 0.

64. min.:     A mohlo být hůř. V této fázi utkání byli domácí jasně lepší a v další šanci hlavičkoval domácí útočník Kuna nad branku FK.

70. min.:     Asi největší šance dosavadního průběhu přišla po centru Karla Hykše, když přesně našel levou nohu Míry Živanoviče – jeho střela do protipohybu již směřovala za záda domácí brankaře, ale na poslední chvíli téměř jistému gólu zabránil jeden z domácích obránců

71. min.:     Téměř ihned po odkopu domácích jsme se nadechli k další mu útoku a aktéři předchozí šance si vyměnili role – Míra Živanovič přihrál na penaltu Karlu Hykšovi, který osamocen a v dobré střelecké pozici bohužel míč netrefil ideálně.

80. min.:     Domácí využili chvíle, kdy vzhledem ke křečím jednoho hráče FK hráli v poli o jednoho muže více, provedli rychlý protiútok, na jehož konci byla střela téměř do „šibenice“, kterou ovšem bezpečně lapil výborný David Poláček.

88. min.:     V době, když jsme se ještě mohli nadechnout k závěrečnému útoku, však došlo k ukončení utkání rozhodčím, který zcela nepochopitelně v součtu s prvním poločasem utkání zkrátil o téměř 4 minuty.

Pár fotek z utkání pořízené na mobilní telefon ZDE

Slovo realizačního týmu:

V sobotu jsme odehráli další venkovní utkání v Lázních Kynžvart. Po delší pauze, zaviněné zraněním ruky, jsme již mohli nasadit Tomáše Kvapila (odehrál velice dobré utkání), naopak jsme však z pracovních, zdravotních či rodinných důvodů postrádali čtyři členy základní jedenáctky. Domácí celek byl v utkání lepším týmem a zaslouženě vybojoval tři body za nejtěsnější výhru. My jsme bojovali a v prvním poločase i velice dobře bránili, ovšem na konci utkání již nezbyly síly na případný zvrat. Výrazným pozitivem utkání byl výkon Davida Poláčka, který v sobotu odchytal již druhé utkání a navzdory svému dorosteneckému věku předvedl i v kategorii dospělých výtečný výkon.

Další utkání odehrajeme v neděli 4. 10. 2015 na domácím hřišti s celkem FK Ohara Studánka, začátek utkání je v 15:00 hod.