FK STARÁ CHODOVSKÁ  -  FK NOVÁ ROLE   1 : 2  (0 : 2)

BRANKY FKNR: 35. Hájek L.., 36. Štěpánek K.

2 Čoudek Š.           3 Florián P.                        11 Vaverka Jar (K)             7 Hnízdil L.

9 Živanovič M.          15 Štěpánek K.                  8 Vaverka Jos.                     14 Hájek L.

10 Chlup T.                         5 Brett R.

STŘÍDALI:   51. Bezděk P. (Čoudek Š.), 60. Hůlka M. (Živnovič M.), 87. Urbánek D. (Brett R.), 88. Hegenbart D. (Štěpánek K.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Červík T. (asistent trenéra), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

10. min.:     První střelecký pokus domácího Duška z přímého kopu likviduje u pravé tyče pozorný Honza Latislav.

14. min.:     Na druhé straně hlavičkou zahrozil po rohovém kopu Lukáš Hájek.

22. min.:     Opět Lukáš Hájek – tentokrát předvedl průnik po pravém křídle a naservíroval lahůdkovou přihrávku Tomáši Chlupovi, kterému stačilo pouze nastavit nohu a míč se zatřepetal v síti. Bohužel v tu chvíli již asistent signalizoval, že míč před přihrávkou opustil hřiště a tak gól po pohledné akci nemohl být uznán.

28. min.:     Po drobné chybě obrany se k nepřesné střele dostal domácí Branný.

35. min.:     Po rychlé akci jsme se dostali do zaslouženého vedení, kdy si na míč za obranu naběhl Lukáš Hájek a podél brankaře Treitla skóroval a potvrdil tím svůj dosavadní povedený výkon 0 : 1.

36. min.:     Téměř okamžitě jsme následně vystihli domácím rozehrávku, míč doputoval až na hranici pokutového území, kde se do něj opřel Karel Štěpánek a jeho velice povedená střela skončila u tyče domácí branky 0 : 2.

44. min.:     V poslední šanci prvního poločasu střílel v dobré pozici po závaru před brankou domácích Petr Florián, jeho střelu ovšem domácí brankař zlikvidoval. Jelikož však před tím došlo k faulu na Lukáše Hájka, rozhodčí nařídil pokutový kop. Jeho exekutor Tomáš Chlup ovšem vystřelil slabě a jeho pokus navíc směřoval do míst, kam skočil brankář Treitl.

V prvním poločase jsme 35 minut naprosto dominovali, kdy domácí, až na úvodní lehký tlak vůbec neohrozili naši branku a nám se naopak podařilo vstřelit dva góly. Neproměněná penalta však předznamenala vývoj zbytku utkání, kdy jsme namísto pohodlného tříbrankového vedení museli o body bojovat.

II. POLOČAS

49. min.:     Druhý poločas zahájili aktivně domácí a ihned z první povedené akce dokázal skórovat obránce Noháček, který si naběhl na ideální přihrávku spoluhráče Duška a trefil přesně prostor u pravé tyče – 1 : 2.

51. min.:     Agilní Dušek střelou „bodlem“ vyzkoušel pozornost Honzy Latislava.

55. min.:     Po přímém kopu Tomáše Chlupa zakončoval těsně nad branku hlavičkující René Brett.

63. min.:     A mohlo být vyrovnáno. Obránce domácích Švéda dostal přihrávku ideálně proti noze a jeho „pumelici“ zastavila spojnice břevna a tyče branky FK.

65. min.:     Jelikož byli domácí v této fázi utkání lepším celkem, logicky přicházely i střelecké příležitosti. Jednu z nich vytáhl na rohový kop domácímu Brannému pozorný Honza Latislav.

70. min.:     Na opačné straně vystřelil pěknou střelu na hranici pokutového území Petr Florián a po chvíli zkoušel střelecké štěstí Tomáš Chlup, ovšem ani jeden střelecký pokus netrefil prostor domácí branky.

75. min.:     Po individuální akci, kdy prošel přes tři bránící hráče, měl na kopačce rozhodnutí Tomáš Chlup, ovšem zcela osamocen před domácím gólmanem zklamal a vůbec netrefil branku.

81. min.:     Domácí mohli nakonec přeci jen vyrovnat, když domácí kapitán Volek po individuální akci trefil opět břevno braky FK.

Fotky z utkání jsou ZDE

Slovo realizačního týmu:

Další venkovnímu utkání jsme odehráli v nedaleké Staré Chodovské. První poločas byl zcela v naší moci a je jen škoda, že jsme nedokázali potvrdit dobrý výkon gólem z penalty, jelikož v druhé půli vinou nekoncentrovanosti i zranění Štěpána Čoudka jsme rychle ztratili půdu pod nohama, čehož domácí celek mohl využít. Se štěstím si odvážíme všechny body, ale je třeba uvést, že domácí celek si za výkon v druhé půli minimálně remízu zasloužil.

Další utkání odehrajeme v neděli 20. 9. 2015 na domácím hřišti s celkem Sokola Lipové, začátek utkání je v 15:00 hod.