BRANKY FKNR: 4. a 65. - Hájek L., 57. – Florián P., 63. Chlup T.

2 Hopf M.                   3 Florián P.                          11 Vaverka Jar (K)               7 Hnízdil L.

9 Živanovič M.               5 Kvapil T.                             8 Vaverka Jos.                     6 Hůlka M.

4 Hájek L.                             10 Chlup T.

STŘÍDALI:   46. Brett D. (Hopf), 65. Skopový V. (Hůlka M.), 78. Brett R. (Vaverka Jos.), 82. Bezděk P. (Živanovič)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Červík T. (asistent trenéra), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

1. min.:        Ihned z prvního náznaku šance domácích jsme mohli inkasovat. Na velice špatném povrchu došlo k několika nepřesnostem v naší obraně, čehož využil domácí Stibůrek a jeho střelecký pokus jen těsně minul pravý horní kout naší branky.

4. min.:        Velice pěknou akci předvedl Tomáš Chlup, který prošel přes čtyři bránící hráče a přesným centrem našel hlavu Lukáše Hájka, který bez problémů uklidil míč do domácí sítě 0 : 1.

16 min.:       Ve velké pohodě hrající Tomáš Kvapil si připravil pozici pro střelu, jeho razantní pokus však těsně minul domácí branku.

23. min.:     Další útočná příležitost se udála po střele Lukáše Hnízdila z téměř 30 metrů, domácí brankař Rozmahel míč pouze vyrazil před sebe, dobíhající Petr Florián však nedokázal využít jeho chyby a prostřelit jej.

25. min.:     Po dlouhém autovém vhazování hlavičkuje Tomáš Kvapil, ovšem do míst, kde stál domácí brankař.

29. min.:     Po odehrané půlhodině utkání se domácí dostali do velice dobré příležitosti, domácí Stibůrek ovšem z metru a půl přestřelil úplně prázdnou branku Nové Role.

32. min.:     Slabší chvilky v naší hře dokázali domácí přeci jen využít, když po přímém kopu nejdříve hlavičkující hráč Habartova nastřelil břevno hostující branky a z dorážky dokázal skórovat záložník L. Tamajka 1 : 1.

II. POLOČAS

52. min.:     První příležitost druhého poločasu se odehrála po standardní situaci zahrávané Tomášem Chlupem, kdy jeho přímý kop jen tak tak domácí brankař vytáhl na břevno a následně zpacifikoval.

55. min.:     V době, kdy na hřišti téměř existovalo pouze jedno mužstvo, jsme si z tlaku vytvořili další stoprocentní příležitost, když Tomáš Kvapil krásnou „českou uličkou“ vyzval ke skórování Lukáše Hájka nabíhajícího za domácí obranu, ovšem nejlepší střelec našeho týmu v uplynulém ročníku osamocen před brankářem zvolil střelu, která nepovedená minula branku Habartova.

57. min.:     Nakonec jsme přeci dokázali skórovat, a to Petr Florián, který vystřelil za pokutovým územím a na jeho pokus domácí brankař nedosáhl 1 : 2.

60. min.:     Pěknou prudkou střelu vyslal z ostrého úhlu Míra Živanovič, domácí brankař Rozmahel ji však dokázal vyrazit.

63. min.:     Marek Hůlka vybojoval míč pro Tomáše Chlupa, který si „po brazilsku“ obloučkem poradil s bránícím hráčem a ještě před dopadem míče jej dokázal trefit s takovou razancí, že domácí brankař jen dokázal reflexivně zvednout ruce, avšak míč se již třepetal v síti – 1 : 3.

65. min.:     Po další chybě domácích centroval před domácí branku Pepa Vaverka, brankař Rozmahel neudržel míč v rukavicích a dobíhající Lukáš Hájek využil této nepřesnosti ke skórování své druhé branky – 1 : 4.

73. min.:     Domácí celek ještě zkusil zabojovat a vstřelit kontaktní branku, což se mu podařilo po dorážce střídajícího Maška – 2 : 4.

FOTO Z UTKÁNÍ ZDE

Slovo realizačního týmu:

Uplynulou sobotu jsme zajížděli k prvnímu venkovnímu utkání 1.B třídy do Habartova. Již opřed výkopem bylo jisté, že nás nečeká lehké utkání, jelikož je v zde velice špatná kvalita trávníku a domácí celek, který v loňském ročníku vybojoval 3. místo a následnou baráž o postup do 1.A třídy, v domácím prostředí body moc nerozdává. Utkání však bylo jednoznačné, kdy jsme až na pár chyb v obranné fázi domácí naprosto převyšovali a po zásluze jsme si tak připsali po velice dlouhé době vítězství na hřišti soupeře.

Další utkání odehrajeme v neděli 30. 8. 2015 na domácím hřišti, kdy hostíme celek Plesné, začátek utkání je v 15:00 hod.