OBRANCI: David HEŘMAN (K) , Štěpán STACH , Pavel HAUZR , Oliver HEGENBART

STŘEDOVÍ HRÁČI: Jakub KUBÁNEK , Štěpán DUDÁŠ

ÚTOČNÍCI : Jan PAVLOVIČ , Tomáš VAKEŠ ,  Vilém SCHLAPÁK ,  David PROŠEK , Jakub RÁČEK

0:2 CITICE

1:2 STACH (KUBÁNEK)

2:2 PAVLOVIČ (HAUZR)

3:2 PAVLOVIČ (KUBÁNEK)

V utkání jsme celkem brzo prohrávali 2:0,sice jsme ještě do poločasové přestávky dokázali skóre otočit a když už branka druhou půli nepadla,udrželi jsme důležité vítězství a hlavně tři body do tabulky.I přes výhru byli trenéři velice zklamáni výkonem a hlavně fotbalovým,či spíše nefotbalovým projevem kluků,na omluvu snad můžu jen přidat,že hrací plocha byla hrozně hrbolatá,ale jak se říká byla pro oba týmy stejná.

8:1 STACH (DUDÁŠ)

Výsledek z tohoto utkání je sice celkem jednoznačný,ale přesto trenéři nebyli příliš spokojeni,kdy kluci moc ze svého umění nepředvedli,hlavně fotbalových akcí bylo k vidění velmi málo,při vší úctě k soupeři na lepší celek by to asi nestačilo.

DALŠÍ KOLO :5.6. PÁTEK 16:00 ,místo-SVATAVA

ROZPIS UTKÁNÍ: 16:00 SVATAVA:N.ROLE

16:40 CITICE:N.ROLE

17:20 SVATAVA:CITICE