BRANKY FKNR:  10. min Hnízdil L., 57. min Vaverka Jos.

ŽK:  14. Hájek D., 57. Latislav J., 78. Vaverka Jar.

3 Florián P. (K)           7 Hnízdil L.                           5 Baloun J.                            2 Křehlík M.

9 Hůlka M.                     11 Vaverka Jar.                    8 Vaverka Jos.                     7 Živanovič M.

10 Hájek D.                          4 Hájek L.

STŘÍDALI:   60. Ludvík R. (Hůlka M.), 69. Slíž L. (Živanovič M.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Červík T. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

4. min.:        Po dlouhém výkopu Honzy Latislava posunul Lukáš Hnízdil hlavou míč na nabíhajícího Lukáše Hájka, který však v první příležitosti utkání nedokázal zamířit přesně a jeho střela skončila jen velmi těsně vedle Chyšské branky.

10. min.:     Druhou příležitost jsme již dokázali proměnit – Pepa Vaverka přesně vybídl ke skórování Lukáše Hnízdila a ten mazácky obstřelil hostujícího brankaře    1 : 0.

30. min.:     Přestože se hosté za první půlhodinu ze hry nedostali ani k jedné střele na domácí branku, najednou bylo vyrovnáno.  Míč si k rozehrání přímého kopu téměř z 30 metrů postavil hostující Vácha a s mírnou tečí zdi dokázal překonat zaskočeného Honzu Latislava v brance domácích   1 : 1.

35. min.:     Další dobrou příležitost domácí zahodili po brejku, kdy Lukáš Hájek přehazoval vyběhnuvšího brankaře avšak opět vedle.

39. min.:     A opět příležitost domácích a rovnou dvojitá. Pepa Vaverka rozehrával přímý kop z pravé strany, všimnul si, že z druhé vlny nabíhá Mára Hůlka, který ovšem v dobré pozici netrefil ideálně a zakončení Lukáše Hájka zlikvidoval hostující brankař.

44. min.:     A aby toho nebylo málo, v poslední příležitosti prvního poločasu jsme opět „zazdili“ možnost jít do kabin s vedením. Rychlý protiútok podnikl po levém křídle Lukáš Hájek, přihrál svému bratrovi Danovi, který však nedokázal levačkou přesně vystřelit a zakončení Marka Hůlky zlikvidoval opět pozorný brankař Chyše.

II. POLOČAS

47. min.:     Namísto toho, abychom po prvním poločase vedli minimálně o dvě branky, jsme si hned v úvodu druhé půle po několika nepochopitelných chybách v našem vápně vstřelili M. Hůlkou vlastní branku   1 : 2.

53. min.:     A Chyše najednou byla na koni. Po rohovém kopu se k hlavičce „vyšrouboval“ jeden z hráčů hostí a jeho hlavička mířila těsně vedle domácí svatyně.

55. min.:     Po nedůsledném bránění D. Hájka se hosté dostali ke střele, kterou na zadní tyči pohodlně do prázdné branky uklidil Lábr      1 : 3.

57. min.:     Zběsilý začátek druhého poločasu pokračoval. Pepík Vaverka poslal prudký centr z rohového kopu před branku Chyše a po lehké teči Váchy skončil míč v síti   2 : 3.

71. min.:     A mohlo být vyrovnáno. Pepa Vaverka pěkně vystřelil levou nohou, po několika odrazech se míč dostal k střídajícímu Renému Ludvíkovi, který bohužel ani nadvakrát ve skvělé příležitosti nedokázal překonat hostujícího brankaře Metličku.

75. min.:     Lukáš Hnízdil trefuje z přímého kopu břevno branky hostí.

81. min.:     Lukáš Hájek bohužel potvrdil, že mu v sobotu nebylo souzeno vstřelit branku. Ač sám postupoval na branku hostí, svoji příležitost nedokázal proměnit ve vyrovnávací branku.

84. min.:     A bylo dokonáno. Střídající Láďa Slíž dlouho na polovině soupeře otálel s přihrávkou, následně mu po podklouznutí dotírající soupeř odebral míč, přišla rychlá přihrávka na nabíhajícího Burdu, který měl situaci zjednodušenou ještě tím, že vyběhnuvší Honza Latislav jej výkopem trefil tak, že hráč Chyše zakončoval do prázdné branky    2 : 4.

Foto z utkání ZDE

Slovo realizačního týmu:

Předposlední domácí utkání sezony jsme odehráli proti soupeři z Chyše. Objektivně lze říci, že jsme byli na hřišti lepším celkem a vytvořili jsme si tolik brankových příležitostí, jako jindy za dvě utkání. Výhru jsme však díky fatálním chybám nedokázali vybojovat a tak si všechny body odvezl soupeř z Chyše, který byl velmi produktivní. Utkání řídil s přehledem a dobře sudí Kučka s asistenty!

Následující neděli 7. 6. 2015 cestujeme k utkání do Březové, výkop je v 10:30 hod. Odjezd na utkání v 09:00.