ML.ŽÁCI:29.5.-PO DRUHÉ NA UMĚLCE-DRUHÁ PORÁŽKA

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 30. 05. 2015

MLADŠÍ ŽÁCI KR.POŘÍČÍ (29.5.2015)

SESTAVA:

BRANKÁŘ :                                                                    Lukáš NIKOLENI

PRVNÍ PĚTKA:                       David HEŘMAN (K)                                           Pavel HAUZR

Štěpán DUDÁŠ

Jan PAVLOVIČ                                                  Tomáš VAKEŠ

DRUHÁ PĚTKA:                            Štěpán STACH                                                  (Hauzr,Heřman)

Vilém SCHLAPÁK

Oliver HEGENBART                                                 David PROŠEK

B.KR.POŘÍČÍ-FK N.ROLE 2:1 (1:1) (2*20 minut)

VÝVOJ SKÓRE:

1:0  KR.POŘÍČÍ

1:1 SCHLAPÁK (HAUZR)

2:1 KR.POŘÍČÍ

Souboj dvou prvních týmů tabulky nabídl poměrně vyrovnaný souboj,kdy jsme sice měli zejména druhý poločas trochu herně víc ze hry a hlavně jsme si vytvořili dobré šance ke skórování,ale bohužel ty se nám nepodařilo proměnit a tak,když už se blížil konec utkání a pomalu jsme se chystali na penalty,nám hosté zasadili tečovanou střelou rozhodující zásah a rozhodli tak,že všechny tři body zůstali domácímu týmu.

FK N.ROLE-GU OLOVÍ 7:0 (4:0)

1:0 SCHLAPÁK (PROŠEK,HEŘMAN)

2:0 PROŠEK (HAUZR)

3:0 PROŠEK )SCHLAPÁK)

4:0 DUDÁŠ (VAKEŠ,PAVLOVIČ)

Brankář N.Role Lukáš Nikoleny chytil penaltu !!!

5:0 HEGENBART (HAUZR)

6:0 HAUZR

7:0 VAKEŠ (PAVLOVIČ)

Velký vliv na utkání měla z naší strany hořká porážka z předchozího utkání,kdy bylo na klucích a vlastně i na trenérech vidět velké zklamaní,přesto však jsme utkání zvládli,sice jsme nastříleli méně branek než obvykle,ale dá se říci,že jsme utkání kontrolovali od začátku až do konečného hvizdu pana rozhodčího.

FOTKY Z UTKÁNÍ (Kr.Poříčí):ve fotogalerii “MLADŠÍ ŽÁCI 2015“

MLADŠÍ ŽÁCI TURNAJ BŘEZOVÁ (26.5.)

VÝSLEDKY:   BŘEZOVÁ-N.ROLE 2:5 (0:2)

BRANKY N.ROLE:Vilém SCHLAPÁK,Jan PAVLOVIČ,Štěpán DUDÁŠ,David HEŘMAN,David PROŠEK

N.ROLE-CITICE 4:1 (1:0)

BRANKY N.ROLE:Tomáš VAKEŠ 2,Jakub KUBÁNEK 2

DALŠÍ KOLO :2.6. ÚTERÝ 16:00 ,místo-SVATAVA

ROZPIS UTKÁNÍ: 16:00 SVATAVA:CITICE

16:40 CITICE:N.ROLE

17:20 SVATAVA:N.ROLE