OPĚT DOBRÝ VÝKON PROTI VEDOUCÍMU CELKU TABULKY, BOHUŽEL OPĚT BEZ VÍTĚZSTVÍ: FKNR - SPARTAK CHODOV 2 : 3

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 30. 03. 2015

VS

DATUM UTKÁNÍ: 28. 3. 2015 sobota od 15:00 hod.

FK NOVÁ ROLE   SPARTAK CHODOV            2 : 3      (2 : 1)

BRANKY FKNR: 35. - Červík T., 44. - Hájek L. (pk)

ČK:

ŽK:  3. Florián P., 61. Hájek D., 65. Vaverka Jos., 74. Chlup T., 76. Hnízdil L.

ROZHODČÍ:  Cvrk, Ďugel, Lhotka

SESTAVA:

19 Latislav J.

3 Florián P.                         11 Vaverka Jar.                 2 Skopový V.              7 Hnízdil L.

6 Vaverka Jos.            8 Štěpánek K.            9 Červík T. (K)                       4 Hájek L.

10 Chlup T.                                          5 Hájek D.

STŘÍDALI: 61. Živanovič M., 82. Hůlka M., připraven Poláček B.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

14. min.:     Tomáš Chlup trefil z rohového kopu břevno branky Chodova.

17. min.:     Po úvodní čtvrthodině Chodovští poprvé zahrozili a hned z toho byl vedoucí gól utkání. Po průniku po pravém křídle přišel prudký centr do domácího pokutového území na hostujícího Vachníka, který s přispěním nešťastného odrazu od Tomáše Červíka otevřel gólový účet utkání 0 : 1.

21. min.:     V první opravdové příležitosti se ocitl Lukáš Hájek po přihrávce Tomáše Chlupa, z dobré pozice však mířil vysoko nad.

35. min.:     Tomáš Chlup z přímého kopu přesně našel hlavu Tomáše Červíka, který nedal hostujícímu brankaři Dutzovi šanci a srovnal stav utkání 1 : 1.

43. min.:     Z dobré pozice nebezpečně hlavičkoval hostující Bečvář.

44. min.:     V poslední minutě vnikl do pokutového území Tomáš Chlup, který byl obráncem zezadu zatažen a byl odpískán pokutový kop. K jeho exekuci se postavil Lukáš Hájek a střelou do protipohybu brankáře stanovil stav po poločase na 2 : 1.

II. POLOČAS

52. min.:     Po další standardní situaci, rozehrané Tomášem Chlupem, se na vzdálenější tyči k hlavičce propracovával Tomáš Červík, kterému téměř jistý gól v posledním možném momentu sebral hostující Neudert.

57. min.:     Po sérii chyb v naší obraně bohužel přišlo vyrovnání. Hostující Vachník postupoval s míčem osamocen na Honzu Latislava a svůj průnik proměnil přesnou střelou na vzdálenější tyč 2 : 2.

63. min.:     Tutovku hostujícího Duška zmařil výtečným zákrokem Honza Latislav.

72. min.:     Střídající Míra Živanovič přetaženým centrem otřel míč o břevno branky Chodova.

78. min.:     V další příležitosti z protiútoku trefil Tomáš Chlup tyč branky Chodova.

80. min.:     V největší příležitosti se však následně, po přihrávce Míry Živanoviče, objevil Lukáš Hájek, avšak v ideální pozici trestuhodně přestřelil! Následně ještě Tomáš Chlup centroval před branku Chodova a na vzdálenější tyči skluzem nedosáhl Míra Živanovič.

87. min.:     V samotném závěru utkání bohužel přišla rozhodující branka do naší sítě. Hosté zahrávali přímý kop z pravé strany a v pokutovém území se nejvýše vyšplhal Vild a rozhodl, že všechny tři body putují do Chodova 2 : 3.

FOTO Z UTKÁNÍ JE ZDE

Slovo realizačního týmu:

V druhém utkání jara jsme doma přivítali lídra soutěže, prozatím suverénní mužstvo Chodova. Přestože se mohlo před utkáním leckomu zdát, že půjde o jednoznačné utkání, nakonec tomu tak nebylo a pouze naše neschopnost vsítit rozhodující branku znamenala, že jsme tentokrát neukořistili žádné body. Stručně řečeno, pokud by si obě mužstva body rozdělila, bylo by to, s ohledem na vývoj utkání, daleko spravedlivější. Nicméně zopakovaný bojovný výkon našich borců slibuje naději, že se o záchranu v soutěži ještě popereme.

Následující sobotu 4. 4. 2015 cestujeme k utkání do Dolního Rychnova, výkop je v 16:30 hod. Odjezd na utkání v 15:05.