FK NOVÁ ROLE   TJ LOKOMOTIVA KARLOVY VARY     0 : 0

Latislav J.

STŘÍDALI:  ---

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (vedoucí mužstva)

KOMENTÁŘ:

Posledním soupeřem v řádném programu letošního zimního turnaje, pořádaného FK Ostrov, nám v sobotu bylo mužstvo TJ Lokomotiva Karlovy Vary. Utkání bylo rozehráno za krásného, již téměř jarního počasí, které přímo vybízelo k pěknému fotbalovému dopoledni. Bohužel, vzhledem k nemocem a pracovním povinnostem, které komplikují celou zimní přípravu našeho mužstva, jsme do utkání nastoupili ve značně kombinované sestavě, s hrotem v podobě brankaře Honzy Latislava
a v počtu pouhých deseti mužů. Tato úskalí mohla leckomu ze zúčastněných vnést do hlavy myšlenku, že s kvalitním soupeřem, hrajícím o soutěž výše „vyfasujeme“ pěkný příděl, ale na hřišti tomu tak nakonec nebylo. Odehráli jsme velice vyrovnané utkání, což bylo jednak způsobeno tím, že soupeř nastoupil rovněž o deseti mužích, ale hlavně bojovným výkonem našeho mužstva, které netradičně z pozice stopera velmi dobře dirigoval kapitán Tomáš Červík. Ve vyrovnaném utkání byly k vidění dvě stoprocentní gólové šance, které si shodně na konci obou poločasů vytvořili hráči FK. V poslední minutě první půle postupoval na hostujícího brankaře Tomáš Chlup, avšak z bezprostřední blízkosti nedokázal podél gólmana zasunout míč do branky. V závěru utkání mohl bezbrankový stav rozhodnout Lukáš Hájek, který předvedl velice povedené sólo pokutovým územím Lokomotivy, avšak v rozhodující chvíli mu již nevystačily síly na důraznější zakončení. Závěrem je třeba objektivně uvést, že soupeř, nesporně disponující větší fotbalovou kvalitou, byl v utkání bezesporu úspěšnější v držení míče, avšak za celé utkání si nevytvořil příležitost, která by bezprostředně ohrozila pozorně chytajícího juniora v naší brance Davida Poláčka.

FOTO Z UTKÁNÍ ZDE

Poslední utkání zimního turnaje odehrajeme v sobotu 14. 3. 2015 od 11:30 hod. Půjde o konečné páté místo a soupeřem nám bude opět TJ DDM Stará Role. Sraz u Klubovny v 10:05.