PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ: TJ DDM ST. ROLE - FKNR 3 : 4

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 02. 03. 2015

DATUM UTKÁNÍ: 28. 2. 2015 sobota od 15:30 hod.

TJ DDM STARÁ ROLE  –  FK  NOVÁ  ROLE       3 : 4   (2 : 3)

BRANKY FKNR:  2 x Hájek L. , Chlup T. (PK), Červík T.

SESTAVA:                                                        19 Latislav J.

5 Florián P.            11 Vaverka Jar.            7 Hnízdil L.                     2 Skopový V.

4 Hájek L.                      10 Chlup T.                       9 Červík T.                     3 Vaverka Jos.

6 Šourek Mar.                    8 Hájek D.

STŘÍDÁNÍ: hokejově Hůlka M., Křehlík M., Karlík M. a v poločase se vyměnil v brance J. Latislava nadějný D. Poláček

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

V úvodním dějství bylo ve hře obou mužstev vidět hodně nepřesností, přesto jsme na branky nečekali dlouho. První otevřeli skóre hosté, když za faul V. Skopového na rychlého Svobodu byl nařízen pokutový kop, který zahrával zkušený Stýblo a nemýlil se  -  1  :  0. Po chvilce by srovnáno, když dal rozhodčí výhodu penalty po ruce v pokutovém území i nám. T. Chlup si počínal stejně jako starorolský kolega a také proměnil  -  1  :  1. Vyrovnané utkání pokračovalo dál a také skóre narůstalo na obou stranách. Nejprve krásně napřáhl z dálky opět kapitán domácích Stýblo a překonal našeho gólmana  -  2  :  1, aby ještě do poločasu našel po pěkné akci L. Hájek centrem z pravé strany T. Červíka, který hlavou umí a srovnal na  2  :  2. Ještě jsme nastřelili břevno domácí branky, ale branku se nám podařilo vsítit až L. Hájkem, který po pěkném uvolnění byl dříve u míče než domácí gólman a jeho lob skončil v síti  -  2  :  3.

II.POLOČAS

Ve druhé půlce pokračovala vyrovnaná hra. Domácím se však po chybách našem pokutovém území(P. Florián, Jos. Vaverka) podařilo vyrovnat na 3  :  3.  Dokonce mohli i jít do vedení, kdyby dalekonosná střela netrefila břevno, ale šla jen o pár centimetrů níže. Posledních cca 20 minut utkání jsme asi byli o něco lepší a zaslouženě po několika nadějných příležitostech jsme po bratské spolupráci D. a L. Hájka vstřelil druhý jmenovaný vítěznou branku  -  3  :  4. Vedení jsme mohli i o branku navýšit, ale scházela nám dobrá finální přihrávka.

FOTO  Z UTKÁNÍ  ZDE

Pohled vedoucího týmu

V utkání mužstev, která ještě v turnaji nebodovala se nedal čekat nějaký extra fotbal. Přesto musím říct, že to z naší strany nebyl až tak špatný výkon, hlavně směrem dopředu. Na druhé straně dostáváme na můj vkus hodně a laciných branek. To se musí, pokud chceme myslet na výhry v soutěži, zlepšit. Bohužel nás trápí velmi úzký kádr, kde je dřívější kvalita minulostí. Přesto věřím, že naši hráči mají na to hrát lepší fotbal!

Následující utkání zimního turnaje odehrajeme v sobotu 7. 3. 2015 od 13:30 hod. s LOKOMOTIVOU K. VARY. Sraz u Klubovny ve 12:05!!