FK OSTROV   FK NOVÁ ROLE         3 : 1    (1 : 0)

Hájek L.                               Sýkora M.

STŘÍDALI:  Červík T., Hájek L.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (vedoucí mužstva)

KOMENTÁŘ:

Další utkání zimního turnaje jsme v sobotu nastoupili proti domácímu FK Ostrov, který po podzimu opanuje první příčku krajského přeboru. Již toto značilo, že do třetice půjdeme na silného soupeře a podle toho byla také zvolena zápasová taktika, čili zajištěná obrana a hra na rychlé protiútoky. Domácí sice nastoupili s kombinovaným týmem A + B, jelikož však stále naše mužstvo decimují nemoci, zranění a jiná vytížení hráčů, opět jsme nastoupili ve značně okleštěné sestavě s mladým Davidem Poláčkem v brance. Přes všechny vyjmenované absence jsme odehráli, troufnu si říci, vyrovnané utkání. Je pravda, že v prvním poločase nás soupeř nepříjemně zatlačil na naši polovinu(přesto jsme měli Hůlkou a Sýkorou dvě čisté gólové šance!) a dokázal vstřelit branku. Dobrý výkon podal David Poláček, který vytáhl některé výborné zákroky. Ve druhém poločase jsme měli více gólových příležitostí než domácí, ale paradoxně padaly góly do naší sítě. Pokud však neproměníme brankové příležitosti (samostatné úniky, špatně vyřešené útoky 3 na 2, 2 na 1, atd ...), jichž bylo opravdu požehnaně, nemůžeme vyhrávat. O jediný přesný zásah se postaral Tomáš Červík po přesné přihrávce Lukáše Hájka.

Foto z utkání ZDE

Příští sobotu 28. 2. 2015 od 15.30 hod. odehrajeme další utkání turnaje s TJ DDM Stará Role. Sraz u Klubovny ve 14:05.