TRAGICKÁ NEHODA 1. 12. 2014

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 02. 12. 2014

Dominik "Diego" Vu (*6.5.1992 - +1.12.2014)

Dominik začínal s fotbalem v pěti letech v mateřském klubu TJ/FK Nová Role, postupně prošel všemi kategoriemi přípravek a mladších žáků. Byl vítězem krajského přeboru starších přípravek a okresního přeboru mladších žáků. Jako velmi talentovaný žák odešel do FK Baník Sokolov, kde se ihned prosadil do základní sestavy ligových starších žáků, v následujících letech patřil k oporám divizních a ligových dorostů (2x vítěz České divize mladšího dorostu). Po ukončení dorosteneckého věku se dokázal prosadit do kádru profesionálního A týmu FK Baník Sokolov, hrajícího 2. ligu, poté oblékal další rok dres 1.FC Karlovy Vary v České fotbalové lize. Poté střídavě vypomáhal mateřskému FK Nová Role v 1.A třídě a Baníku Union Nové Sedlo v krajském přeboru, jeho fotbalová kariéra však ukončena tragickou dopravní nehodou, při níž zahynul.