DATUM UTKÁNÍ: 19. 9. 2014 sobota od 16:30 hod.

FK NOVÁ ROLE     SOKOL LIPOVÁ      1 : 1  na PK 4 : 2 (0: 0)

ROZHODČÍ: Bušek J.,  Grůza D.,  Matejka D.

SESTAVA:                                                      19 Latislav J.

5 Hájek D.             8 Baloun               3 Florián P.            2 Skopový V.

11 Vaverka Jar.           7 Hnízdil L.              9 Červík T. (K)           6 Živanovič M.

10 Chlup T.             4 Hájek L.

STŘÍDALI: 63. - Vaverka Jos. (Skopový V.),  78. – Kavur T.  (Živanovič M.), připraven – Sándor V.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

Utkání se hrálo na těžkém podmáčeném terénu a také tomu odpovídala hra obou mužstev. Byl to spíš boj než kvalitní fotbal. Takový terén naší hře moc nesvědčí, ale i přesto jsme si dokázali vytvořit dvě gólové šance.  Tu první měl Míra Živanovič ve 28. minutě, když dostal pěknou přihrávku do levé strany  a ač nikým neatakován zbrkle zakončil mimo branku Lipové.  Druhou příležitost jsme měli ve 40 minutě, když kluci předvedli pěknou akci na jejímž konci byl Jarda Vaverka, ale ani jeho přízemní střela si cestu do sítě nenašla!

II.POLOČAS

Do druhé půle jsme vstoupili daleko aktivněji a v 53 minutě jsme se ujali vedení , když střílený centr Lukáše Hájka k překvapení všech skončil za zády jinak dobře chytajícího gólmana Molnára  -  1 : 0. Dále jsme měli více ze hry, ale nedokázali jsme se proti dobře bránícímu soupeři prosadit.  Varováním pro nás byla pěkná střela Žahourka ze 30 metrů, kterou Honza Latislav s námahou dokázal vytlačit na rohový kop.  Po několika minutách zahrávali hosté další roh po němž se dokázal prosadit hlavou právě Žahourek a nikým neatakován nedal hlavou našemu brankáři šanci k zákroku  -  1 : 1.  Po obdržené brance jsme soupeře drželi na jeho půlce, ale nevyužili jsme žádnou z našich šancí! Největší měl Tomáš Chlup po centru L. Hájka, ale jeho krásnou střelu skvěle zlikvidoval Molnár. Utkání tak dospělo do pokutových kopů, kdy jsme prokázali pevnější nervy a zvítězili 4 : 2 (za nás PK proměnili: T. Červík, Vaverka Jar., T. Chlup a L. Hájek, T. Kavur již kopat nemusel)

FOTKY Z UTKÁNÍ ZDE

Slovo realizačního týmu:

Zápas byl ovlivněn těžkým terénem, což nám docela nesvědčilo. S bojovností našeho mužstva jsme byli spokojeni hlavně v druhé půlce. Škoda, že se v den utkání omluvil Domink Vu. Kdyby mohl hrát, asi by jsme si vytvořili více příležitostí. Cíl, který jsme si před utkání dali – vítězství se nám splnit nepodařilo, takže úplně spokojeni být nemůžeme, ale vzhledem k podmínkám bereme i dva body, které se nám díky proměněným penaltám podařilo nakonec získat. Soutěž je dlouhá a třeba nám ten bod navíc bude nakonec užitečný. Bodový zisk se pokusíme rozšířit v sobotu 27. 9. 2014 od 16:30 hod.  ve Skalné. Odjezd na utkání je 14:40 hod.