DERNIÉRA SKONČILA PORÁŽKOU: BANÍK VINTÍŘOV - FKNR 1 : 0

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 16. 06. 2014DATUM UTKÁNÍ: 14. 6. 2014 sobota od 13:30 hod.   

BANÍK VINTÍŘOV     FK NOVÁ ROLE      1 : 0       (0 : 0) 

BRANKY FKNR:  ----------  

 ČK: 52. – Hopf M.(po 2 ŽK)

ŽK:  12. - Karlík M., 18. Hopf M., 52. Hopf M.,  55. – Kabele M.

ROZHODČÍ: Balhar, Chládek, Peschel 

SESTAVA:                                                         18 Karlík J. 

                          4 Křehlík M.             2 Hopf M.            3 Karlík M.          7 Hnízdil L. 

5 Kabele M.                          8 Vodrážka J.                      9 Červík T. (K)                     10 Vaverka Jos. 

                                                 6 Hájek L.                             11 Vaverka Jar. 

STŘÍDALI: 67.- Nitsch V. (Křehlík M.), 77 – Janda J. (Vaverka Jaroslav)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu) 

I. POLOČAS

3. min.:         V první příležitosti utkání hlavičkoval Vintířovský Svůra těsně mimo branku Nové Role.

7. min.:         Pěknou kolmici za obranu vymyslel pro Tomáše Červíka Pepík Vaverka, našemu kapitánovi však chyběl půlkrok, aby byl u míče dříve než domácí brankař.

10. min.:       Další luxusní přihrávkou vybídl Pepík Vaverka ke skórování tentokrát Kubu Vodrážku, který však prováhal správný okamžik ke střele a z pěti metrů trefil vyběhnuvšího brankaře domácích do nohou.

28. min.:       Po příležitostech Nové Role se osmělili i domácí. Domácí útočník Valach však nezamířil mezi tři tyče.

32. min.:       Pěknou střelou se prezentoval Lukáš Hájek, který obdržel přihrávku od Martina Kabeleho, domácí Střimelský byl však na správném místě. 

II.POLOČAS

47. min.:       Po velmi kvalitně odehraném prvním poločase jsme se bohužel nevyvarovali zbytečné chyby a hned z první akce domácích jsme inkasovali. Valach celkem jednoduše obešel Michala Křehlíka, nahrál přímo proti noze Michalu Svůrovi, který napálil míč ze tří metrů do Novorolské svatyně  -  1 : 0.

52. min.:       Po druhé žluté kartě byl vyloučen stoper Martin Hopf, ale i v deseti  hráčích jsme byli domácím minimálně vyrovnaným soupeřem a výsledek byl až do konce na vážkách.

62. min.:       Domácí si vypracovali další stoprocentní šanci, konkrétně obránce Klemera, ale pozorný a skvěle chytající Kuba Karlík vytáhl ligový zákrok a jeho již téměř gólovou hlavičku vytáhl na rohový kop.

71. min.:        Pěkná střela Lukáše Hnízdila cca z pětadvaceti metrů skončila bohužel těsně mimo Vintířovskou bránu.

73. min.:       Střídající Vintířovský „štírek“ Gašpar potáhl balon po pravé straně hřiště a vyslal parádní bombu na Novorolskou branku. Kuba Karlík se však nenechal zaskočit a jeho „jedovku“ vytlačil na spojnici tyče a břevna

88. min.:      V poslední příležitosti utkání se předvedl domácí Valach, který šel sám na Kubu Karlíka. Novorolský lapač však potvrdil výbornou formu a gepardím skokem pod jeho nohy zabránil domácímu útočníkovi ve skórování.

88.min.     V tento čas také sudí Balhar ukončil utkání, i když bylo avizováno nastavení 3 minuty. Asi se panu rozhodčímu silně předbíhaly hodinky! 

FOTKY Z UTKÁNÍ ZDE

Slovo realizačního týmu:    K poslednímu utkání sezóny 2013 – 2014 jsme zajížděli do Vintířova. Na menším, leč pečlivě upraveném hřišti, jsme pomýšleli na zisk bodů, avšak jedna zbytečná chyba, zaviněná pravděpodobně nekoncentrovaností a naše tradiční slabina, neproměňování šancí, nás stála lepší výsledek. Nicméně, je třeba říci, že se naše mužstvo prezentovalo pohledným fotbalem a je jen škoda, že jsme nedokázali urvat alespoň bod, který by byl po oba aktéry nejspravedlivější. Závěrem je třeba „poděkovat“ rozhodčím za povedené představení, jelikož to, co v našich utkáních v této sezóně předvedla dvojice arbitrů Balhar – Chládek, to se jen tak nevidí. Bohužel, neumětelství těchto dvou pánů zbytečně jitří v zápasech emoce a zásadně ovlivňuje výsledky utkání.                                                                             

Všem hráčům, realizačnímu týmu a ostatním funkcionářům FK Nová Role děkujeme za odvedenou práci v uplynulé sezóně a těšíme se na start nové. 

Letní příprava začíná v úterý 22. 7. 2014 od 18:00 hodin