FK NOVÁ ROLE     SOKOL ŽLUTICE           3 : 4   (1 : 2)

BRANKY FKNR:  7. - Červík T., 51. - Hájek L., 80. - Červík T.

ROZHODČÍ:  Klinger R., Fiala P., Bušek J.

SESTAVA:                                                            19 Latislav J.

7 Hnízdil L.            2 Hopf M.            5 Karlík M.            4 Křehlík M.

6 Hájek L.                8 Vodrážka J.                      9 Červík T. (K)               3 Vaverka J.

10 Chlup T.                            11 Janda J.

STŘÍDALI:  46. – Karlík J. (Latislav J.), 65.- Skopový V. (Křehlík M.), 74. - Nitsch V. (Janda J.), 85. - Čižmár J. (Vodrážka J.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Hájek D. (asistent), Slíž L. (vedoucí týmu),

I. POLOČAS

7. min.:         Po úvodním vzájemném oťukávání přišla pohledná akce domácích, která byla zakončena první brankou. Pepík Vaverka se dobře uvolnil na levém křídle, přihrál seběhnuvšímu Tomáši Chlupovi, který přesným centrem našel číhajícího Tomáše Červíka, který si balon precizně zpracoval a střelou pod břevno nedal hostujícímu brankaři Hladkému sebemenší šanci zasáhnout   1 : 0.

11. min.:        Hosté bohužel brzy srovnali skóre, když si míč k exekuci přímého kopu cca z pětadvaceti metrů postavil hostující stoper Hejkal a jeho umístěný a dostatečně prudký projektil zapadl dolního koutu domácí branky   1 : 1.

15. min.         V další příležitosti se ocitl Honza Janda - kličkou obešel obránce Žlutic, přistrčil si míč ke střele z hranice pokutového území, ale jeho střela byla tečována a tak hostující brankař neměl problém ji zkrotit.

16. min.:       Hned v další minutě Lukáš Hájek trefil z hranice velkého vápna břevno Žlutické branky.

20. min.:       Bohužel se opět potvrdilo okřídlené „nedáš – dostaneš“. Žlutický ostrostřelec Strejček potrestal chybu domácí obrany, kdy nepokrytý před domácím brankařem vystřelil nepříliš prudkou, leč umístěnou střelu k pravé tyčce, na kterou Honza Latislav nedosáhl   1 : 2.

23. min.:       Hosté namotivováni vedoucím gólem se vrhli do útoku, útočník Majer nebezpečně hlavičkoval těsně mimo domácí branku.

35. min.:       Domácí po delší odmlce zahrozili, když Pepa Vaverka vybídl do šance Lukáše Hájka, který postupoval sám na hostující branku, jeho střelu však vyrazil hostující brankař na rohový kop.

II.POLOČAS

51. min.:        Nedlouho po zahájení druhé půle bylo vyrovnáno. Velmi dobře hrající „Pep“ Vaverka hlavičkoval po centru do odkrytého kouta Žlutické branky, kde cestu míče za brankovou čáru ještě „pojistil“ dobíhající Lukáš Hájek ­  2 : 2.

52. min.:       Hosté se nevzdali útočných ambicí a zahrozili téměř okamžitě po rozehrání. Hostující Suda si připravil míč ke střele levou nohou a protáhl střídajícího brankaře Kubu Karlíka, který jeho umístěnou střelu vytáhl na rohový kop.

56. min.:       Další kvalitní zákrok si Kuba Karlík připsal po střele hostujícího Strejčka, když nepříjemnou střelu skryl ve svých rukavicích.

59. min.:       Tutovka domácích se urodila po přesně zahraném přímém kopu Tomáše Chlupa, který našel ve vápně hlavu Lukáše Hnízdila. Ten ještě míč vracel na penaltu, kde se k přesné hlavičce probil Pepa Vaverka, avšak hostující brankář Hladký předvedl parádní robinsonádu a uchránil tak hostující celek před téměř jistým inkasováním.

69. min.:      A opět šutér Strejček. V pokutovém území se obtočil kolem obránce, avšak Kuba Karlík předvedl další ze skvělých zákroků a potvrdil tak svůj velmi kvalitní výkon.

79. min.:       Další téměř stoprocentní příležitost si vypracovali domácí hráči. Tomáš Chlup opět velmi přesně našel hlavu střídajícího Venci Skopového, který však ve velmi nadějné pozici netrefil branku soupeře.

80. min.:      A opět zafungovala hráčská chemie mezi domácími středními záložníky. Kuba Vodrážka milimetrovým pasem našel nabíhajícího Tomáše Červíka, který se mazácky kličkou zbavil obránce a míč nechytatelně poslal za brankářova záda  – 3 : 2.

81. min.:       Téměř po rozehrání hostí ukořistil míč Lukáš Hájek, který „upaloval“ téměř osamocen na branku Žlutic, ale namísto zakončení či přihrávky souběžně nabíhajícímu Michalovi Karlíkovi si nechal míč ukopnout křižujícím obránce.

84. min.:      Hosté bohužel vyrovnali po chybě jinak velmi dobře hrajícího stopera Martina Hopfa, který netrefil celkem jednoduchý odkop a hostující útočník Majer měl jednoduchou práci, udělal kličku Kubovi Karlíkovi a míč zasunul do branky    3 : 3.

90. min.:      A kalich hořkosti jsme si bohužel vypili až do dna. V poslední minutě jsme nedokázali ubránit hlavičkujícího Majera   3 : 4.

FOTKY Z UTKÁNÍ ZDE

Slovo realizačního týmu:   V posledním domácím utkání sezóny jsme na domácím hřišti přivítali ambiciózní, o postup hrající celek Žlutic.Navzdory konečnému výsledku je namístě konstatovat, že hráči odvedli velmi kvalitní výkon, se spoustou pohledných akcí. Za předvedený výkon bychom si jistě zasloužili minimálně bod, jen kdybychom se vyvarovali zbytečných chyb v závěru. Nicméně za předvedený výkon je třeba všem aktérům utkání poděkovat.

Poslední mistrovské utkání sezóny 2013 – 2014 odehrajeme v sobotu 14. 6. 2014 od 13:30 ve Vintířově. Odjezd na utkání ve 12:15