FK LOKOMOTIVA K. V.  -  FK NOVÁ ROLE           4 : 0   (2 : 0)

ROZHODČÍ:  Nehasil L., Mrázek L., Papoušek J.

SESTAVA:                                                                                               1 Latislav J.

4 Křehlík M.               7 Hnízdil L.           2 Hopf M.                          5 Skopový V.

6 Hájek L.                              8 Vodrážka J.                      9 Červík T. (K)                      3 Nitsch Vl.

10  Chlup T.                          11 Janda J.

STŘÍDALI: 62. min. – Čižmár J. (Nitsch Vl.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Hájek D. (vedoucí týmu)

I.POLOČAS

15. min.:        První vážnější ohrožení naší branky – hlavičku po rohovém kopu domácích dobře likviduje náš gólman

18. min.:       Štípek z půlky hřiště vysunul Štěpána, bohužel Honza Latislav vyběhl tak, že střelci ho stačilo lehce přehodit a domácí se dostali do vedení  -  1 : 0

34. min.:       Po chybě Kuby Vodrážky ve středu hřiště se po přízemním centru z levé strany dokázal ve skluzu prosadit Diviš  -  2 : 0

20. min.:       Po dobré akci našeho týmu se do přečíslení dostala trojice Hájek, Janda, Chlup, ale přihrávku prvně jmenovaného na poslední chvíli se štěstím zablokoval stoper Budík.

35. min.:       Po chybné rozehrávce domácí obrany Honza Janda dobře vysunul T. Chlupa, ale toho v jasné šanci vychytal domácí gólman Exner.

II.POLOČAS

49. min.:      Druhý poločas jsme zahájili aktivně a již po čtyřech minutách mohl snížit Lukáš Hnízdil po pěkném centru Ládi Nitsche. Jeho hlavička ve výborné pozici se však mezi tři tyče domácí branky nevešla.

52. min.:       Tvrdý projektil Kuby Vodrážky z 25 metrů dobře chytá domácí gólman.

53. min.:       Trestný kop Vodrážky gólman Exner neudržel, ale hlavičkujícímu Tomáši Chlupovi dneska nebylo souzeno dát branku!

54. min.:       Z protiútoku netrefil přetažený centr Koláře Štěpán ideálně a střela šla mimo naší branku.

56. min:       Obrovská šance kapitána T. Červíka po zaváhání domácí obrany. K naší smůle však Tomáš zvolil zakončení, které neskončilo gólem!! Velká škoda.

76. min:        Závěr zápasu si domácí již pohlídali a navýšili skóre ve svůj prospěch po pěkné ráně Veselovského z hranice vápna   3 : 0.

82. min:       Poslední branku domácí vsítili po centru z levé strany, když se ve vápně prosadil důrazný Diviš  -  4 : 0

FOTKY Z UTKÁNÍ ZDE

Slovo realizačního týmu:  I když jsme zajížděli na půdu aktuálně druhého týmu tabulky a aspiranta na postup Lokomotivy K. Vary měli jsme za cíl si odvést minimálně bod do tabulky. Bohužel naše ambice poklesly v týdnu před utkáním, kdy jsme museli opět řešit spoustu omluvenek na sobotní zápas, ke kterému mu jsme z různých důvodů odjížděli pouze se 12 hráči. Nicméně většina hráčů, kteří se zápasu zúčastnili si zaslouží poděkování za slušný výkon a nebýt naší střelecké impotence a pár individuálních chyb, nemusel být výsledek takový jaký je. Ke konci utkání bylo také znát, že jsme již nemohli prostřídat unavené borce. Domácí nás předčili hlavně v proměňování šancí a vyvarovali se důležitých individuálních chyb. V pátek hrajeme další utkání s týmem, který pomýšlí na postup do krajského přeboru – Sokolem Žlutice. Doufáme v lepší účast hráčů jak při zápase, tak při tréninku, který je tento týden pouze v úterý od 18:00 hodin!!

Následující utkání: Pátek 6. 6. 2014 od 17:00  FKNR  -  Sokol Žlutice.  Sraz na utkání v 16:00