BRANKY FKNR: 27. - Hájek L., 45. - Červík T., 70. - Chlup T.

ROZHODČÍ:  Hrnčál J., Šmat D., Svoboda L.

SESTAVA:                                                                19 Latislav J.

6 Hájek L.             8 Vodrážka J.                      9 Červík T. (K)                     11 Vaverka J.

10 Chlup T.                            7 Janda J.

STŘÍDALI:  57. -  Nitsch V. (Vaverka J.), 86. - Čižmár J. (Janda J.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Hájek D. (asistent), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

1. min.:          Ihned po úvodním hvizdu jsme se nahrnuli do útoku, resp. Kuba Rosenberg nezužitkoval dobrou příležitost, kdy se probil až před hostujícího brankaře Veverku, ale jeho polostřela – polocentr se nevešla mezi tři tyče a dorážka Tomáše Chlupa z velkého úhlu skončila v boční síti branky hostí.

16. min.:       Také hosté zahrozili prostřednictvím kapitána Kalabzy. Ten využil špatné domluvy naší obrany a nebezpečně vystřelil kousek nad břevno domácí branky.

27. min.:       Pohlednou akci předvedli Martin Kabele, který milimetrovým pasem vybídl ke skórování Lukáše Hájka, ten se neukvapil a  po zpracování balonu přesně vystřelil levou nohou k tyči branky hostí – 1 : 0.

28. min.:       Téměř ihned po rozehrání se do šance propracoval hostující Kroha, jeho střelu ovšem vytěsnil na rohový kop pozorný Honza Latislav.

31. min.:        V další útočné akci Nové Role se „zjevil“ velmi aktivně hrající Lukáš Hájek, který obdržel přesnou přihrávku od Tomáše Červíka, avšak po jeho pokusu pouze „zazvonila“ tyč branky Dolního Rychnova.

38. min.:       Krásný fotbalový moment předvedl hostující Sedláček, který se nerozpakoval a přibližně z 30 metrů poslal na domácí branku nechytatelný projektil, který ve vzduchu zaplaval a zapadl přesně k tyči domácí svatyně – 1 : 1.

45. min.:       Z poslední akce první půle jsme dokázali vytěžit zaslouženého „šatnáře“, Tomáš Chlup si u rohového praporku pohrál se svým hlídačem, nacentroval přesně na Tomáše Červíka a ten střelou od tyče stanovil poločasový výsledek – 2 : 1.

II.POLOČAS

46. min.:      Hned v první minutě druhé půle zaútočila trojice domácích Kuba Vodrážka, Lukáš Hájek a Tomáš Chlup, ovšem posledně jmenovanému v zakončení chyběl krůček, takže hostující brankař útočnou akci v posledním momentě zlikvidoval.

53. min.:       Z přímého kopu zahrozil přesnou střelou Martin Kabele, jeho prudkou a přesnou přízemní střelu zlikvidoval hostující gólman Veverka.

70. min.:       Po vynuceném odpočinku konečně nastoupivší Tomáš Chlup se hostující obranou prohnal jako namydlený blesk, když na půlící čáře převzal balon a odevzdal jej až k pravé tyči hostující branky, kdy brankář Veverka neměl nejmenší šanci zasáhnout – 3 : 1.

74. min.:       Opět Novorolský expres Tomáš Chlup v akci – podobně jako v předchozím momentu ukázal záda obráncům, avšak v zakončení zcela osamocen trefil nohy vyběhnuvšího brankaře.

78. min.:       Opakovaně se v závěru prodral do šance střídající útočník hostí Klemm, který lobem překonal Honzu Latislava a svou druhou příležitost tak dokázal “přetavit“ ve snížení – 3 : 2.

85. min.:       A ještě jednou Tomáš Chlup. Po pěkném vysunutí od Lukáše Hájka se pokusil zakončit z větší vzdálenosti, ovšem druhý gól mu dnes nebyl souzen.

FOTO Z UTKÁNÍ ZDE

Slovo trenéra:      V sobotním slunném odpoledni jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Dolního Rychnova.  Pohledem na tabulku se mohlo zdát, že půjde o jednoduché utkání, jelikož soupeř beznadějně okupuje poslední místo v soutěži, avšak na konec tomu tak nebylo. Sice jsme si v utkání dokázali vytvořit celou řadu brankových příležitostí, ovšem jejich proměňování již tak slavné nebylo a proto měl zápas dramatickou koncovku. Soupeř se prezentoval bojovným výkonem, okořeněným dvěma pohlednými brankami, zejména první gólová střela snesla přísná měřítka. Závěrem je ovšem potřeba dodat, že jsme byli v utkání lepším týmem a zaslouženě všechny body zůstali doma. Nyní nezbývá než se soustředit na sobotní utkání, kdy zajíždíme na hřiště jednoho z favoritů soutěže Lokomotivy Karlovy Vary.

Následující utkání:  sobota 31. 5. 2014 od 10:15   LOKO K. VARY  -  FKNR. Sraz v 8:55