DATUM UTKÁNÍ:  17. 5. 2014 neděle od 15:00 hod.

JISKRA       FK  NOVÁ  ROLE         4 : 1     (3 : 0)

SESTAVA:                                                                     1 Latislav J.

3 Hradecký M.        8 Vodrážka J.          6 Hájek L.          4 Rosenberg J.

10 Urbánek D.                      11 Vaverka Jar.

STŘÍDALI: REALIZAČNÍ TÝM:  Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

1. min.:          Ihned v první minutě utkání se hlavou po rohovém kopu prosadil domácí útočník Svoboda a odstartoval své veliké představení – 1 : 0.

4. min.:         Po centru p pravé strany se opět prosadil střelec prvního gólu a šikovně usměrnil pravačkou míč do naší sítě – 2 : 0.

20. min.:       Až po dvaceti minutách hry jsme se osmělili k první střelecké příležitosti, Lukáš Hnízdil však slabou střelou domácího Lauka neohrozil.

28. min.:       Domácí předváděli neskutečnou produktivitu – konkrétně střele dne Svoboda. Na kraji „velkého vápna“ převzal míč, obtočil se okolo svého hlídače a vystřelil přesně a prudce ke vzdálenější tyči – 3 : 0.

31. min.:        Lukáš Hájek se dokázal prosadit ke střele kousek za pokutovým územím Aše, ovšem jeho střela jen polechtala domácího brankaře v rukavicích.

36. min.:       K pěknému fotbalovému momentu došlo díky bojovníkovi Kubovi Vodrážkovi, který vydoloval míč z pod nohy protihráče a svou přesnou střelu tlačil do pravé „šibenice“, avšak domácí brankař Lauko byl pozorný a střelu zlikvidoval.

II.POLOČAS

47. min.:       Novorolské mužstvo předvedlo na začátku druhého poločasu pohlednou kombinační akci na jejímž konci stál Kuba Rosenberg. Jeho zakončení však nebylo přesné.

48. min.:      A opět Svoboda. Jeho pěknou umístěnou střelu však tentokrát Honza Latislav zlikvidoval.

50. min.:       Co se ovšem nepovedlo v předchozím momentu, dokonal Svoboda hned z následující akce. Venca Skopový zbytečně v souboji přišel o míč a sobotní kanonýr čtvrtým gólem dokonal zkázu nedělního sportovního odpoledne – 4 : 0.

83. min.:       Kuba Vodrážka vybídl ke skórování Tomáše Červíka, který se z místa stopera vydal podpořit útok, jeho střela bohužel letěla poměrně vysoko nad branku Aše.

86. min.:      Korekce nelichotivého výsledku a zasloužený čestný úspěch jsme zaznamenali po skvostné střele Jardy Vaverky, který se na penaltě opřel do odraženého balonu a „vymetl“ pravou šibenici domácí branky tak, že poslal všechny místní pavoučky na výlet – 4 : 1.

Fotky z utkání jsou ZDE

Slovo trenéra:      V neděli jsme zajížděli na horkou půdu do Aše na Střelnici. Již před odjezdem bylo jasné, že to nebude jednoduché utkání, jelikož kvůli zranění a zaměstnání chybělo 6 hráčů základní sestavy, které jsme horkotěžko nahradili dorostenci. I přes bojovný výkon, který nelze našim klukům upřít a rovněž díky neuvěřitelné střelecké potenci domácích, který tam opravdu „spadlo“ všechno, do čehož udeřili, jsme odjeli zpět do Nové Role s pěkným výpraskem. Je třeba dodat, že ač se to nezdá, nebyli jsme v zápase natolik horším týmem a zejména v druhém poločase jsme domácí přehrávali, avšak taková utkání přicházejí a nezbývá nic jiného, než se soustředit na další výkony a doufat, že se hráčský kádr brzy srovná se zraněními

Následující utkání:  sobota 24. 5. 2014 os 17:00.   FKNR  -  SK DOLNÍ RYCHNOV. Sraz na utkání v 16:00.