V SOBOTU NÁM "PRŠELO" ŠTĚSTÍ: FKNR - SOKOL CHYŠE 2 : 1

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 13. 05. 2014DATUM UTKÁNÍ:  9. 5. 2014 sobota od 17:00 hod.  

FK N. ROLE      SOKOL CHYŠE            2 : 1    (1 : 1) 

BRANKY FKNR: 45. min. – Červík T., 50. min. – Hájek L. 

 ČK:

ŽK:  18. min. – Hájek L., 20. min. – Skopový V., 39. min. – Vaverka J., 44. min. – Kabele M., 91. min. – Karlík J.

ROZHODČÍ: Klinger R., Kroupa J., Lhotková V. 

SESTAVA:                                                                             1 Latislav J. 

                                                3 Skopový V.        5 Kabele M.          7 Hnízdil L.           2 Hopf M. 

                                     6 Hájek L.             8 Vodrážka J.          9 Červík T. (K)              4 Rosenberg J. 

                                                                     10 Janda J.                            11 Vavreka J.  

STŘÍDALI: 80. min. - 14 Karlík J. (Skopový), 85. min. - 12 Čižmár J. (Vaverka),

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu) 

I.POLOČAS

3. min.:         V první šanci utkání se zjevil po neúplně jistém postavení domácí obrany útočník hostí Volta, jehož umístěnou střelu vyrazil Honza Latislav na rohový kop.

5. min.:         Domácí útočná vozba reagovala téměř okamžitě, Jarda Vaverka převzal přihrávku na hranici „velkého vápna“, kličkou se zbavil obránce a ocitl se úplně osamocen před hostujícím brankářem Nádlerem. Jeho pohledná akce ovšem skončila právě na hostujícím gólmanovi, jehož nedokázal prostřelit.

22. min.:       Novorolské obranné šiky nebyly zrovna ideálně poskládány při standardní situaci hostí, Venca Skopový prudký centr před vlastní brankou odrazil přímo k hostujícímu Pavelkovi, který neměl žádný problém z jednoho metru trefit prázdnou branku Nové Role 1 : 0.

28. min.:       Po delší době zahrozili i domácí, konkrétně velmi dobře hrající stoper Martin Kabele, který se po rohovém kopu vyšplhal nejvýše ze všech hráčů, jeho hlavička ovšem nezamířila do brankového prostrou.

41. min.:       Pohledný průnik až k zakončení v pokutovém území předvedl hostující Dorňák, jeho zakončení v poklidu zlikvidoval Honza Latislav.

42. min.:       Hostující tým předvedl opět pohlednou akci, do zakončení střelce první branky Pavelky, které již směřovalo do odkryté části Novorolské branky, naštěstí v poslední chvíli vložil nohu Lukáš Hnízdil a odrazil jeho střelu na roh.

45. min.:       V poslední minutě prvního poločasu předložil Kuba Vodrážka lahůdkový pas Tomáši Červíkovi, který natáhl svůj „čapí“ krok a prostrčil míč mezi nohy hostujícího brankáře Nádlera a stanovil poločasové skóre 1 : 1.

 II.POLOČAS

50. min.:       Na začátku druhého poločasu jsme zahrávali rohový kop, k jehož exekuci se postavil tradičně Kuba Vodrážka. Prudký a přetažený centr proletěl pokutovým územím hostí až k Lukáši Hájkovi, který do míče udeřil kolenem silně téměř jako bájný Thor svým kladivem a jeho projektil zastavila až hostující síť 2 : 1.

54. min.:       Novorolští povzbuzeni vstřeleným gólem předvedli pěknou akci, kdy míč putoval po ose Kuba Rosenberg – Martin Hopf – Honza Janda, poslední jmenovaný zakončoval prudkou hlavičkou, naneštěstí těsně mimo branku.

66. min.:      I hostující tým zahrozil ze vzduchu, ovšem hlavičkový pokus hostujícího Kadlece zlikvidoval pozorný Honza Latislav.

85. min.:       V posledních minutách utkání vyvinuli hostující hráči velký tlak na domácí branku, ovšem několik vcelku slibných příležitostí pochytal dnes velmi jistý a pozorný Honza Latislav.

FOTKY Z UTKÁNÍ JSOU ZDE  

Slovo trenéra:V sobotu jsme na domácím hřišti hostili celek Sokola Chyše, který se celou soutěž prezentuje velmi dobrými výkony, díky kterým se nachází na předních místech tabulky. Věděli jsme, že půjde o těžké utkání s kvalitním soupeřem, což se do puntíku potvrdilo. Naštěstí jsme na hřišti nechali téměř všechny síly a hlavně díky bojovnému a urputnému výkonu(i přes velké problémy se sestavou) jsme dokázali ukořistit všechny (velice důležité) body, za což všem hráčům náleží zasloužený dík. 

NÁSLEDUJÍCÍ  UTKÁNÍ:  Neděle 18. 5. 2014 od 15 hodin   JISKRA AŠ  -  FKNR. Sraz na hřišti ve 12:55 !!