FK SKALNÁ      FK NOVÁ ROLE          1 : 1    (1 : 1) na PK 2 : 4

SESTAVA:                                                                     1 Latislav J.

4 Křehlík M.             5 Kabele M.            3 Karlík M.          7 Hnízdil L.

6 Hájek L.              8 Vodrážka J.                      9 Červík T. (K)                     2 Skopový V.

10 Chlup T.                            11 Janda J.

STŘÍDALI: 80. - Nitsch V. (Křehlík M.), 85. Karlík J. (Janda J.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

6. min.:         V první minutě jsme se dostali k zahrání rohového kopu, Tomáš Chlup vybídl ke skórování na svém místě číhajícího Lukáše Hnízdila, který však v dobré pozici hlavou netrefil míč.

12. min.:        Kombinační akce dvojice Lukáš Hájek a Tomáš Červík, druhý jmenovaný však zakončil vysoko nad.

14. min.:       Opět Lukáš Hájek se propracoval až sám před brankaře domácích Máchu, ten však nemusel zasahovat, jelikož Lukáš namísto střely zvolil nahrávku „nikomu“.

15. min.:        Po rohovém kopu se vysoko nad ostatní hráče vyšplhal Martin Kabele, který však důraznou hlavičkou netrefil prostor branky soupeře.

19. min.:       V další šanci se zjevil Lukáš Hnízdil, jehož celkem tvrdou a umístěnou střelu zlikvidoval domácí gólman.

20. min.:       Jak to bývá často zvykem, po několika neproměněných příležitostech jsme inkasovali z prvního náznaku šance domácích. Domácí záložník Blasl předběhl v souboji Vencu Skopového a jeho tečovaná střela doskotačila za záda bezmocného Honzy Latislava – 1 : 0.

21. min.:        Vstřelený gól vžil novou krev do žil domácích fotbalistů, v další příležitosti prověřil domácí Novák připravenost Novorolského brankaře.

26. min.:       Tomáš Červík vybojoval v souboji ve středu hřiště míč, bleskově jej posunul na Honzu Jandu, který se pohotově zbavil svého hlídače, přehodil brankáře domácích a skluzem kontroloval dráhu míče do domácí branky – 1 : 1.

37. min.:       Po dalším lahůdkovém vysunutí Tomáše Červíka upaloval sám na brankáře Máchu Lukáš Hájek, ale trochu ukvapeně vystřelil z hranice pokutového území a strážce domácí svatyně neměl s jeho pokusem téměř žádnou práci.

II.POLOČAS

46. min.:      Hned v prvním momentu druhého poločasu domácí Blasl opět ukázal záda Vencovi Skopovému, jeho pokus naštěstí Honza Latislav vytáhl na roh.

54. min.:       A opět aktivní Blasl centroval skrz pokutové území Nové Role, na jeho střílený centr naštěstí spoluhráči nedosáhli.

55. min.:       Tomáš Chlup šel do samostatného úniku, obhodil si stopera domácích Friče, kterému nezbylo jiné řešení než zatáhnout za záchrannou brzdu. Sice se mu podařilo Novorolský „Šinkanzen“ zastavit, ale následovala oprávněná červená karta.

60. min.:      Tomáš Červík trefil střelou uvnitř pokutového území domácího brankaře. A začaly se dít věci…

65. min.:       Vzájemnou strkanici Venci Skopového s domácím hráčem odměnil rozhodčí utkání Chládek červenou kartou pouze Novorolského hráče.

65. min.:       Tomáš Chlup orazítkoval břevno domácí branky přímo z rohového kopu.

78. min.:       Opět v akci hlavní aktér závěrečných minut – Tomáš Chlup. Po krásném vysunutí si zpracoval míč na prsa a už se snažil upalovat osamocen na brankáře domácích, když tu najednou přišel hvizd hlavního arbitra a gestikulace, že si zpracoval míč rukou, což nebyla ani za mák pravda. Jelikož si Tomáš nahlas ulevil, rozhodčí toto vztáhl na sebe (neoprávněně) a zcela tendenčně a bez předchozího napomenutí našeho útočníka vyloučil. Zbytečně tak přivodil utkání nervózní konec.

Penalty:       Všichni exekutoři Nové Role byli úspěšní a v penaltovém rozstřelu jsme zvítězili poměrem 4 : 2.

FOTKY Z UTKÁNÍ JSOU ZDE

Slovo trenéra:      V druhém jarním venkovním utkání jsme zajížděli na hřiště velmi nepříjemného soupeře a našeho souseda v tabulce do Skalné. Po většinu utkání jsme byli na hřišti lepším týmem a jen naše neproměněné šance a nepřízeň osudu, nepřinesly našemu týmu tři body. Jelikož nemá cenu komentovat výkon soudců utkání (slušná slova by se jen těžko hledala a na neoprávněné vyloučení T. Chlupa podáme stížnost), nezbývá než poděkovat všem klukům za předvedený výkon a morální výdrž v  průběhu celého utkání.

Další utkání:  Sobota 26. 4. 2014 od 17:00  FKNR  -  FK SMB BOCHOV.  Sraz na utkání v 16:00