PODRUHÉ DOMA, PODRUHÉ VÍTĚZNĚ: FKNR - OLYMPIE HROZNĚTÍN 6:2

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 14. 04. 2014

DATUM UTKÁNÍ: 12. 4. 2014 sobota od 16:30 hod.

FK N. ROLE – OLYMPIE HROZNĚTÍN        6 : 2      (5 : 1)

BRANKY FKNR:  5.,  32.   Hnízdil L., 30.   Karlík M.,  35.,  43.   Chlup T.,  52.   Hájek L.

ČK: ŽK:  36. – Latislav J., 87.  – Hnízdil L.

ROZHODČÍ:  Kroupa Jiří, Bušek Josef, Fiala Petr

SESTAVA:                                                                     1 Latislav J.

4 Křehlík M.             6 Špička P.            5 Karlík M.          7 Hnízdil L.

2 Hájek L.                 8 Vodrážka J.                      9 Červík T.(K)                      3 Rosenberg J.

10 Chlup T.                           11 Janda J.

STŘÍDALI: 45. – Vaverka J. (Janda J.), 63. - Nitsch V. (Křehlík M.), 72. – Hopf M. (Křehlík M.), 75. – Skopový V. (Vodrážka J.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I.POLOČAS

1. min.:          Hned v první minutě utkání zahrozila útočná vozba domácích a naznačila tím následující vývoj utkání. K hlavičce se v souboji s hostujícím brankářem Zavoralem odhodlal Lukáš Hájek a jeho pokus jen těsně minul pravou tyč hostující svatyně.

5. min.:         Jakub Vodrážka precizně zahraným rohovým kopem vybídl ke skórování na zadní tyči číhajícího Lukáše Hnízdila, který jeho nabídkou nepohrdl a poprvé rozvlnil síť branky hostujícího týmu 1 : 0.

6. min.:         Na přihrávku na hranici pokutového území hostí si naběhl Lukáš Hájek a orazítkoval břevno branky Olympie.

10. min.:       Situace, která se zrodila při první brance, se opakovala i v této minutě. Tentokrát zahrával rohový kop Tomáš Chlup a opět přesně našel hlavičkujícího Lukáše Hnízdila, který ovšem tentokrát v trochu akrobatické pozici netrefil odkrytý cíp branky hostí.

27. min.:       První nebezpečná situace před domácí brankou se urodila po hraničním zákroku útočníka hostí Svěceného, který možná i trochu s faulem, obral o míč jinak spolehlivě hrajícího stopera Petra Špičku a po přelobování domácího brankaře Latislava orazítkoval tyč branky.

30. min.:       Tomáš Chlup přihrál do pokutového území Tomáši Červíkovi, jehož střelu hostující gólman vyrazil, na hranici pokutového území však číhal Michal Karlík a pohotově vrátil vyražený míč k tyči bezmocného gólmana Zavorala – 2 : 0.

32. min.:       To, co se Lukáši Hnízdilovi nepodařilo v předchozí příležitosti, podařilo se nyní a po přesně zahraném rohovém kopu Tomáše Chlupa zvýšil opět hlavičkou na  – 3 : 0.

35. min.:       Opět velmi dobře hrající Tomáš Chlup dostal přehrávku do samostatného úniku, obhodil si stopera hostí a nedal šanci hostujícímu brankáři zasáhnout  – 4 : 0.

36. min.:       Brankař Latislav nevyhodnotil správně situaci a ve velkém „vápně“ fauloval soupeřova útočníka, který jeho zákrok odnesl zraněním. Hosté tak snížili z penalty, konkrétně Jan Michlík – 4 : 1 .

43. min.:       Lukáš Hájek pěknou přihrávkou našel na hranici pokutového území hostí Tomáše Chlupa, který se nejdříve zbavil svého hlídače a poté přehodil hostujícího brankáře a s přehledem zvýšil vedení domácích – 5 : 1.

II.POLOČAS

49. min.:      V pokutovém území se ocitl zcela osamocen, před o poločase střídajícím brankářem hostí Tamášem, také Michal Křehlík, který však nezužitkoval přihrávku Tomáše Chlupa a netrefil branku.

52. min.:       Po centru Kuby Vodrážky se do vzduchu „pověsil“ Lukáš Hájek a hlavičkou nedal sebemenší šanci hostujícímu brankaři zasáhnout – 6 : 1.

54. min.:       Exkluzivní minelu vyrobil Michal Křehlík, který namazal přesně na nohu hostujícího útočníka Kocha a ten nedal šanci Honzovi Latislavovi zasáhnout a snížil – 6 : 2.

64. min.       Po špatné rozehrávce obrany se do příležitosti vřítil hostující útočník Koch, jeho pokus zneškodnil Honza Latislav.

80. min.       Ještě jednu příležitost jsme vytvořili pro hostující mužstvo, kdy Honza Latislav při rozehrávce nahrál přímo na noho hostujícího útočníka Kocha, který však toto nezužitkoval a trefil tyč domácí branky.

Slovo trenéra:     U Novorolského rybníka jsme tentokrát přivítali mužstvo Hroznětína, které se v podzimním utkání prezentovalo bojovným výkonem. Utkání od první minuty směřovalo k jednoznačnému výsledku a jen naše určitá nepřesnost a také dva celkem jednoznačné, neodpískané penaltové zákroky nestanovili ve výsledku utkání vyšší rozdíl. Rovněž nepřesností v obranné fázi je třeba se vyvarovat, jelikož by se v dalších utkáních mohly hrubě nevyplatit. Závěrem bych chtěl poděkovat hráčům za předvedený výkon, jelikož i přes některé nedostatky v herní fázi, se jednalo o nejlepší výkon předvedený v tomto roce.

Následující utkání:  sobota 19. 4. 2014 od 17:00   FK SKALNÁ  -  FKNR. Odjezd na utkání ve 14:50