Utkání dvou různých poločasů: FK OSTROV - FKNR 4 : 4

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 17. 03. 2014DATUM UTKÁNÍ: 15. 3. 2014 sobota od 13:30 hod

 

FK OSTROV   -   FK NOVÁ ROLE        4 : 4      (2 : 0)

 

BRANKY FKNR: 72 a 82. min. – Janda J., 75. min. – Hájek L., 78. min. – Červík T.  

 

 ČK: bez

ŽK:  44. Hnízdil, 57. Chlup

ROZHODČÍ:

SESTAVA:      1 Latislav J.   -  4 Hopf M., 2 Kabele M., 7 Hnízdil L., 3 Křehlík M.  4 Hájek L.8 Vodrážka J., 9 Červík T. (K), 5 Švachula Š.  -   10  Chlup T., 11 Janda J.

 

STŘÍDALI: 55. min. Čižmár J. (Švachula Š.),  75. min. Švachula Š. (Hopf M.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Hájek D. (vedoucí týmu)

 

I. POLOČAS

 

5. min.:         Domácí začali zostra a po pěkném centru hlavičkoval Liška v dobré pozici vedle branky Honzy Latislava.

11. min.:        Po sérii chyb naší pravé strany(Hájek, Hopf) se ostrovští dostali před naší branku, kde jsme neprokázali dostatečný důraz a pro Novotného nebyl problém z malého vápna uklidit míč do sítě – 1 : 0.

12. min.:        Neuběhla ani minuta, domácí útočník se lehce dostal do "vápna" a Lukáš Hnízdil ho zastavil až nedovoleným zákrokem. Rozhodčí správně nařídil pokutový kop, který domácí proměnili – 2 : 0.

38. min.:       Pěkná akce našeho týmu po ose Lukáš Hájek - Tomáš Chlup, kterou zakončoval Honza Janda hlavou. Bohužel střela šla mimo tři tyče domácí branky

                      Téměř celý první poločas nás domácí účastník krajského přeboru přehrával a zaslouženě v polovině utkání vedl. První půle byla na hřišti i zbytečně nervózní, hlavně z domácí strany. Škoda, že jsme zaspali úvod a začali trochu hrát až od 30 minuty.

 

II. POLOČAS

 

46. min.:      Po rychle zahraném autu se ke střele dostal Kuba Vodrážka. Jeho prudký projektil však mířil těsně nad branku.

55. min.:       Po nedůrazné hře Štěpána Švachuly se k centru dostal domácí záložník. Náš gólman se sice k míči dostal, ale neudržel ho a domácí útočník ho i přes tři bránící hráče dostal tak kam chtěl – 3 : 0.

59. min.:       Až za tohoto hodně nepříznivého stavu jsme začali napadat rozehrávku domácích již od vápna a přineslo to své ovoce. Tomáš Chlup pěknou střelou protáhl ostrovského gólmana, který musel míč vyrazit na roh.

72. min.:       Kuba Vodrážka pěkně vysunul T. Chlupa, který našel přízemním centrem Honzu Jandu pro něhož nebyl problém prostřelit gólmana – 3 : 1.

73. min:        Po pěkném centru z levé strany se mohli prosadit domácí, hlavičkující útočník však naštěstí minul naší branku

75. min:        Střelu Tomáše Chlupa gólman vyrazil, Honza Janda hned vrátil míč po zemi před branku, kde na zadní tyči nebyl pro Lukáše Hájka problém dát gól – 3 : 2.

78. min:       Kuba Vodrážka sice dal na Tomáše Chlupa dlouhou přihrávku, ale domácí brankář, který měl míč pod kontrolou za zmatkoval a doslova nám daroval vyrovnávací branku, kterou vsítil Tomáš Červík  – 3 : 3.

81. min:        Po pěkném centru z pravé strany se v souboji s gólmanem a domácím stoperem prosadil hlavou Lukáš Hnízdil, ale míč skončil mimo branku. Bohužel domácí hráči se srazili a oba museli nuceně střídat. Snad jejich zranění nebudou vážná a stihnout start jarní sezóny.

82. min:       Domácí zahráli špatně "ofsajd systém", Tomáš Červík vysunul Honzu Jandu, který udělal kličku brankaři a trefil přesně odkrytou branku – 3 : 4.

89. min:       Bohužel jsme otočení výsledku nedokázali udržet až dokonce a po několika našich dobrých akcích, kdy jsme zapomněli na zadní vrátka a nechali domácí lacino srovnat  – 4 : 4.

                      Druhou půlku jsme odehráli aktivněji, začali domácím napadat rozehrávku již v zárodku a podařilo se nám utkání otočit. Sice jsme vedení neudrželi, ale remíza asi bude zasloužená. Domácí byli jasně lepší v první půli, my zase ve druhé. Doufejme, že na výkon ze druhého poločasu navážeme příští týden při prvním mistrovském utkání.

 

Pár fotek z utkání ZDE

 

První mistrovské utkání: 22. 3. 2014 od 15:00  FK N. Role  -  Sokol Útvina  sraz na utkání ve 13:50 v kabinách FK