FKNR - FK SMB Bochov: Špatný začátek, dobrý konec

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 03. 03. 2014

DATUM UTKÁNÍ: 1. 3. 2014 sobota od 9:30 hod

FK NOVÁ ROLE -  FK SMB BOCHOV                6 : 1       (2 : 1)

BRANKY FKNR: 45. + 85. min. – Hájek L., 38. min. – Rosenberg J., 48. min. – Vodrážka J., 53. min. – Janda J., 71, min. – Červík T.,

ČK: bez

ŽK:  71. Vodrážka J., 75. Křehlík M.

ROZHODČÍ:

SESTAVA:                                                                                                         1 Latislav J.

4 Křehlík M.             2 Hopf M.            5 Urbánek D.                         3 Hájek L.

11 Vaverka J.                         8 Vodrážka J.                      9 Červík T. (K)                     5 Nitsch V.

7  Rosenberg J.                   10 Janda J.

STŘÍDALI: 45. min. – Karlík M. (Nitsch), 60. min. Čižmár J. (Urbánek D.),

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

4. min.:         Pěknou střelu bochovského záložníka č. 7 v první šanci utkání vytáhl na roh brankář FK NR Honza Latislav.

8. min.:         Po chybě obrany FK NR přihrával Bochovský hráč č. 9 před bránu, kde našel aktivně hrajícího spoluhráče s číslem 7, který v dobré pozici zamířil do našeho gólmana.

12. min.:        Do první šance jsme se propracovali až v této minutě a rovnou z toho mohl být gól. Jarda Vaverka převzal míč od Kuby Vodrážky, udělal s ním dva rychlé kroky do středu hřiště a levačkou trefil tyč soupeřovy brány.

15. min.:        A opět Bochovský „štírek“ s č. 7 – individuálně se prosadil přes naší obranu a jeho střelu z úhlu lapil Honza Latislav.

21. min.:        No a kdo jiný… Po chybě Lukáše Hájka byl do šance vysunut hráč Bochova č. 7, který tvrdou a přesnou střelou s pomocí tyče vstřelil zasloužený gól Bochova – 0 : 1.

38. min.:       Po úvodní půlhodině utkání, kdy jsme pouze přihlíželi akcím soupeře, jsme se konečně dostali k naší hře a začaly přicházet i šance. Z jedné takové padl vyrovnávající gól, kdy Martin Hopf našel přesným pasem Kubu Rosenberga, který se zbavil obránce a střelou ke vzdálenější tyči srovnal stav utkání – 1 : 1.

43. min.        Po rozehraném rohovém kopu se v šanci ocitl obránce FK NR Urbánek, který tvrdou střelou z pěti metrů orazítkoval spojnici tyče a břevna branky soupeře.

45. min.       Pěkná akce Kuby Rosenberga vedla k rozdílovému gólu utkání – nový útočník FK potáhl míč po levé straně, zbavil se dotírajícího obránce a předložil tutovku před prázdnou branku soupeřem kam doběhl Lukáš Hájek a bez problémů uklidil míč do sítě – 2 : 1.

II. POLOČAS

48. min.:      Jak skončil první poločas, začal i ten druhý a to tlakem Nové Role. Kuba Vodrážka vybojoval na půli hřiště míč, vyměnil si jej přihrávkou s Jardou Vaverkou a vystřelil na branku soupeře. Brankář Bochova jeho střelu vyrazil, ale proti dorážce byl již bezmocný – 3 : 1.

53. min.:       Obránce Nové Role Michal Křehlík se vydal na útočnou zteč soupeřovy branky, byl sice v pokutovém území faulován, ale míč se odrazil k Honzovi Jandovi, který jej zkušeně uklidil do branky – 4 : 1.

56. min.:       Další šance Nové Role přišla po spolupráci aktérů předchozího gólového momentu. Michal Křehlík našel přesně ve „vápně“ Honzu Jandu, ten se uvolnil obránci. Jeho střelu sice brankář Bochova vyrazil, ale míč nezbedně poskakoval po brankové čáře, než jej jeden z obránců Bochova uklidil do bezpečí.

65. min.:       Po dlouhé době se i Bochov dostal do brankové příležitosti a to rovnou stoprocentní. Po střele z hranice „velkého vápna“, která se odrazila od břevna, se k zakončení dostal právě střídající Bochovský útočník s č. 12, jehož zakončení kolenem z jednoho metru mimo, zcela osamocen před prázdnou brankou, by mohlo aspirovat v anketě „borec na konec“.

71. min:         Pěkná kombinační akce Nové Role vedla k dalšímu gólu Nové Role. Lukáš Hájek si vyměnil míč s Kubou Rosenbergem, který mohl sám zakončit, ale našel ještě přihrávkou Tomáše Červíka, který upravil dílčí stav utkání na – 5 : 1.

76. min:       Pěkný zákrok předvedl dnes velmi solidně chytající brankář Nové Role Honza Latislav, který vyrazil „bombu“ Bochovského útočníka ze tří metrů na rohový kop.

85. min:       Poslední zajímavý moment utkání se urodil po chybě Bochovského brankáře, který odkopem od branky trefil atakujícího Lukáše Hájka, který se štěstím stanovil celkový účet utkání na – 6 : 1.

Fotky z utkání jsou ZDE

Slovo asistenta trenéra:     V sobotu jsme odehráli první přípravné utkání se soupeřem hrajícím společnou soutěž. Pohledem na tabulku turnaje se mohlo zdát, že „to půjde samo“, jelikož soupeř v přípravě pravidelně prohrává s dvouciferným výsledkem. Úvodní půlhodina utkání však ukázala opak, na hřišti jsme prakticky neexistovali a jediným hráčem našeho týmu, který snesl přísnější měřítko, byl brankář Latislav, díky němuž jsme neprohrávali vyšším než jednobrankovým rozdílem. Poté, co jsme se probudili z letargie, se z utkání stala celkem jednoznačná záležitost, okořeněná pohlednými akcemi. Zmíněné pozdní probuzení do utkání by se nám však v dalších utkáních nemusela vyplatit.

Následující utkání: 8. 3. 2014 od 11:30  na UMT Ostrov  FK N. Role  -  LOKO K. V.      sraz na utkání v 10:10 na hřišti FK