V utkání Rolí zvítězila Stará

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 25. 02. 2014DATUM UTKÁNÍ: 22. 2. 2014 sobota od 13:30 hod.  

TJ DDM STARÁ ROLE   -   FK N. ROLE            7 : 3    (3 : 2) 

BRANKY FKNR:  4.  – J. Janda, 16. – M. Kabele, 78. - J. Janda 

 ČK: bez  ŽK:  35.  - Čižmár J., 60. - Křehlík M., 72. - Vodrážka J.

SESTAVA:                                                         1 Latislav J. 

                      4 Křehlík M.             5 Kabele M.            9 Červík T.(K)                               3 Hájek L.     

         7  Švachula Š.                      8 Vodrážka J.                      7 Rosenberg J.                    2 Palivec M. 

                                                       10  Chlup T.                           11 Janda

J. STŘÍDALI: 27. min. – Čižmár J.  (Kabele), 45. Karlík J. (Latislav), 55. min. Urbánek D. (Švachula), 65. min. – Vaverka Jos. (Palivec),

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu) 

I.POLOČAS

4. min.:         Martin Kabele rozehrával přímý volný kop z levé strany, našel přesně hlavu Honzy Jandy, který se zhruba z penalty poprvé trefil za Novoroslké  – 0 : 1.

7. min.:         Starorolští zahrozili z rychlého protiútoku, kdy jejich útočník nastřelil z pěti metrů břevno Novorolské branky, k míči po odrazu ještě přispěchal druhý spoluhráč, který hlavou zakončil mimo.

10. min.:       Po chybě Novorolské obrany postupoval útočník Staré Role sám na stopera Novorolských Martina Kabeleho, kterého překonal rychlou kličkou a s pomocí tyče vyrovnal stav utkání – 1 : 1.

13. min.:        Pěkná tvrdá střela Tomáše Chlupa po přihrávce spoluhráče Honzy Jandy, Starorolský gólman se musel hodně natáhnout, ale střelu vytěsnil na rohový kop.

16. min.:       Další pěkný fotbalový moment byl vidět po akci, kterou vyprodukovalo trio novorolských fotbalistů Honza Janda, Tomáš Chlup a Štěpán Švachula, který sice prováhal správný okamžik na střelu, ale po kličce stoperovi se ocitl na zemi a rozhodčí zápasu neváhal a odpískal dosti diskutabilní pokutový kop, který Martin Kabele s přehledem proměnil – 2 : 1.

25. min.:       Další „loženka“ se naskytla Marku Palivcovi, který se po přihrávce od Tomáše Chlupa ocitl sám před brankářem Staré Role, zkoušel jej obstřelit, avšak trefil pouze jeho ruku, k odraženému míči se ještě dostal Honza Janda a následně opět Marek Palivec, tito ale nedokázali zvýšit vedení Novorolských. 

27. min.        Po zahrání rohového kopu se nejvýše „vyšplhal“ jeden ze Starorolských hráčů, který pěknou prudkou hlavičkou vyrovnal
– 2 : 2.

40. min.       Kapitán Staré Role zvýšil po samostatném úniku – 3 : 2.

44. min.       Přes signalizovaný ofsajd nechal rozhodčí utkání pokračovat Starorolské v útočné akci, která byla zakončena těsně vedle Novorolské branky.

45. min.        V poslední minutě prvního poločasu se urodila stoprocentní šance Nové Role, kde Marek Palivec potáhl míč po levé straně, přesně našel Tomáše Chlupa číhajícího před pokutovým územím, ten ovšem místo střely chtěl udělat kličku domácímu brankáři, který jeho záměr vystihnul a následnou střelu Kuby Vodrážky v pohodě zlikvidoval.              

 II.POLOČAS

48. min.:         Druhý poločas bohužel začal chybou v naší obraně, kdy postupoval útočník Staré Role sám na vystřídavšího brankáře Nové Role Kubu Karlíka, kterému nedal šanci a zvýšil na – 4 : 2.  

54. min.:       Starorolští zkušeně trestali jakékoliv chyby Novorolské obrany, stejně tak v této minutě, kdy zvýšili vedení po střele z hranice pokutového území, kdy střela domácího hráče „ťukla“ o tyč a zapadla za bezmocného brankáře Karlíka – 5 : 2.

57. min.:       Tomáš Chlup obdržel přesně na nohu přihrávku od Kuby Vodrážky, probil se až před brankáře domácích, ale svou střelou o „chloupek“ přestřelil branku.

78. min.:       Pěkná akce Novorolských se urodila po rychlém protiútoku, kdy si míč vyměnili postupně Pepa Vaverka a Kuba Rosenberg, který pře bránou našel Honzu Jandu, který snížil svým druhým zásahem v utkání na – 5 : 3.

82., 90. min.:        V poslední desetiminutovce utkání jsme se bohužel nedokázali vyvarovat dvou dalších chyb, které soupeř bez milosti potrestal a stanovil tak celkový účet utkání na – 7 : 3.

Fotky z utkání jsou ZDE

Slovo trenéra:      Již před utkáním bylo jasné, že nás nečeká jednoduchý zápas, jelikož jde o soupeře hrajícího krajský přebor, se kterým lze držet krok pouze při pečlivém plnění stanovených taktických úkolů. Toto se nám dařilo téměř celý první poločas, kdy jsme místy byli lepším týmem a vypracovali si několik vyložených příležitostí. Postupem času však soupeř převzal otěže utkání zcela do svých rukou a ukázal své nesporné kvality. Na závěr jsme se bohužel opět nevyvarovali několika zbytečných chyb, které utkání stanovily hokejový výsledek.

Následující utkání: 1. 3. 2014 od 9:30  na UMT Ostrov   FK N. Role   -   FK SMB Bochov  sraz na utkání v 8:10 na hřišti FK