1.FC K. Vary U 19   -   FK N. ROLE              3 : 1    (2 : 1)

SESTAVA:                                                     1 Latislav J.

4 Křehlík M.             5 Kabele M.            7 Hnízdil L.          2 Hopf M.  8

Švachula Š.                      6 Hájek L.                            9 Červík T.(K)                      3 Skopový V.

10  Chlup T.                           11 Janda J.

STŘÍDALI: 45. min. – Urbánek D. (Kabele), 45. min. Nitsch (Skopový), 55. min. – Vaverka (Janda)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I.POLOČAS

5. min.:         Po chybě Vency Skopového postupoval záložník Buldoků po pravé straně, prudkou nahrávkou hledal na malém „vápně“ spoluhráče, který ve skluzu cca. z metru a půl přestřelil novorolskou branku.

13. min.:        Nepříjemná střela útočníka domácích z hranice velkého „vápna“, která jen těsně minula pravou tyč branky FK.

16. min.:       Lukáš Hájek nepříjemným napadáním donutil obránce Buldoků ve vlastním „vápně“ chybovat, k míči se na malém „vápně“ dostal Tomáš Chlup, který nedal domácímu brankáři šanci a z první příležitosti stanovil dílčí stav utkání – 1 : 0.

18. min.:       Nepříjemnou střelu domácích zblokoval na malém „vápně“ Martin Hopf na rohový kop.

23. min.:       Po ledabylém odkopu Michala Křehlíka se k míči v našem pokutovém území dostal domácí hráč, který v souboji se stoperem teatrálně nadskočil, ovšem rozhodčí tento zákrok (z našeho pohledu velmi chybně) posoudil jako penaltový
– 1 : 1.

26. min.:       Po příkladné vysunutí za obranu FK převzal varský útočník míč na hranici pokutového území, postupoval sám na brankáře Latislava, který jej dobrým vyběhnutím vytěsnil z ideální střelecké pozice, a z následné dorážky vytěžil pouze rohový kop.

35. min.        Celkem kuriózní gól dorostenců se zrodil po chybě Venci Skopového, který se nechal předběhnout protihráčem, který naservíroval přihrávku útočníkovi domácích před odkrytou bránu, kde se v souboji ještě snažil Martin Kabele zabránit již téměř jistému gólu, avšak s pomocí několika odrazů a tyče branky FK nakonec míč doputoval za brankovou čáru – 2 : 1.

II.POLOČAS

50. min.:                Pěkný individuální průnik předvedl domácí záložník, který na polovině hřiště převzal přihrávku a „pelášil“ až před branku FK, kde trestuhodně v jasné gólovce netrefil cca o metr brankový prostor.

51. min.:        Opět hlavní aktér předchozího okamžiku převzal vysunutí za obranu FK, kdy mu ve skórování příkladným vyběhnutím zamezil brankář FK Honza Latislav.

57. min.:       Tomáš Chlup vybojoval míč u levého rohového praporku, přízemním centrem našel nohu kapitána FK Tomáše Červíka, ten však bráněn netrefil v solidní pozici asi o metr branku domácích.

60. min.:      V šanci se ocitl také kapitán domácích Michal Karlík, který si dobrým pohybem řekl o přihrávku na hranici pokutového území FK, udělal kličku brankáři FK, ovšem dostal se moc z úhlu a nedokázal zakončit.

62. min.:       Jako přes „kopírák“ zopakovaná šance FK, velmi aktivní Tomáš Chlup našel na hranici malého „vápna“ dorostenců Tomáše Červíka, který opět, ač v těžké pozici, zakončil metr vedle levé tyče domácích.

77. min.:       Na hranici ofsajdu přebíral domácí útočník přihrávku, udělal pěknou kličku brankáři FK, jeho střelu dokázal na brankové čáře vyhlavičkovat Lukáš Hájek, avšak z pokračující akce přesto domácí dorostenci dokázali navýšit na konečných  3 : 1.

80. min.       Po rozmíšce na polovině hřiště ukončil hlavní rozhodčí předčasně zápas.

Slovo trenéra: Nespokojenost s výroky rozhodčího a zbytečné podráždění některých hráčů narušili v posledních minutách utkání koncentraci našeho mužstva, které tak opět na body nedosáhlo.  Více běhavý a technicky vybavený tým mladíků od začátku diktoval tempo utkání, ve kterém se FK dostávalo do šancí jen sporadicky a jen díky našemu brankáři  nebyl rozdíl skóre výraznější. V tomto utkání se nejvíce ukázal rozdíl ve fyzické připravenosti obou soupeřů. Takže platí – zlepšit docházku na tréninky a bude líp…

Následující utkání: 22. 2. 2014 od 13:30  na UMT Ostrov   FKN. Role   -   TJ DDM St. Role  sraz na utkání ve 12:10 na hřišti FK