FKNR - SPARTAK CHODOV ... zimní derby

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 11. 02. 2014

DATUM UTKÁNÍ: 8. 2. 2014 sobota od 9:30 hod.

FK N. ROLE  -  SPARTAK CHODOV      6 : 5    (3 : 2)

BRANKY FKNR: 27. - D. Hájek, 40. - M. Kabele, 44. - P. Špička, 48. - L. Hájek, 59. – T. Chlup, 70. – L. Hájek

ŽK:  - 0  ČK:  - 0

ROZHODČÍ: Nehasil

SESTAVA:                                                   1 Latislav J.

4 Křehlík M.             6 Špička P.            7 Hnízdil L.         2 Hopf M.

11  Hájek L.            5 Kabele M.         9 Červík T.(K)      3 Nitsch V.

10  Chlup T.           8 Vodrážka J.

STŘÍDALI: 22. min. - 13 D. Hájek (Vodrážka), 45. min.: J. Karlík (Latislav), 65. min. - 12 Čižmár (Nitsch)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I.POLOČAS

17. min.:        Po vlažné úvodní čtvrthodině přišla naše první šance a to rovnou stoprocentní. Tomáš Chlup přesným centrem našel hlavu trochu netradičně v útoku hrajícího Kuby Vodrážky, který již překonal hostujícího brankáře Dutze, ovšem míč již směřující do brány z brankové čáry vykopl stoper Chodova.

21. min.:        Také Chodov zahrozil, M. Bečvářvšak z hranice velkého „vápna“ cca. o metr přestřelil naši branku.

22. min.:       Chodovský stoper Macák si na polovině hřiště počíhal na Kubu Vodrážku a likvidačním faulem způsobil našemu špílmachrovi zranění, díky kterému byl odvezen na pohotovost Ostrovské nemocnice. Vyšetření naštěstí neprokázalo vážnější zranění. Faul však nebyl potrestán ani žlutou kartou!!!

27. min.:       Po pěkném vysunutí od Michala Křehlíka se k zakončení probil Dan Hájek, který si tváří v tvář brankáři Chodova počínal jako ostřílený mazák a s pomocí tyče – 1 : 0.

32. min.:       Po nedůsledném bránění našeho kapitána Tomáše Červíka se ke střele z hranice velkého vápna dostal hráč Chodova č. 3, který technickou střelou odrazem o břevno srovnal – 1 : 1.

40. min.:      Aktivně hrající Tomáš Chlup si prostrčil míč mezi dvěma obránci Chodova a předložil míč na stříbrném podnose na penaltě číhajícímu Martinu Kabelemu, který mazácky do protipohybu brankáře zvýšil – 2 : 1.

44. min.:      Tomáš Chlup ze standardní situace vyzval k zakončení na vzdálenější tyči číhajícího Petra Špičku, který za cenu skoku do sněžné bariéry za brankou Chodova zvýšil již na – 3 : 1.

45. min.:       Po špatně zahraném ofsajdsystému naší obrany postupoval na Honzu Latislava útočník Chodova Pechoušek, který se nemýlil a z poslední akce 1. poločasu snížil na – 3 : 2.

II.POLOČAS

48. min.:                Po hrubé chybě Lukáše Hájka se k zakončení propracoval útočník Chodova M. Bečvář, který v jasné pozici naštěstí zakončil mimo tři tyče Novorolské brány, kterou ve druhém poločase střežil Kuba Karlík.

49. min.:      Nejhezčí okamžik zápasu vyprodukovali Novorolští bratři Hájkové, kdy mladší Dan našel hlavou na penaltě Lukáše, který akrobaticky střelou nůžkami přeloboval Chodovského brankáře Dutze(ještě nedávno kmenového hráče FKNR). – 4 : 2.

54. min.:       Po pěkné individuální akci zakončil Tomáš Chlup střelou do tyče Chodovské svatyně.

59. min.:       Dan Hájek vybojoval u pravé „lajny“ míč pro Tomáše Chlupa, který obešel obránce Chodova a z úhlu vstřelil zasloužený gól – 5 : 2.

70. min.:       Po precizně provedeném protiútoku putoval míč po trase Petr Špička – Martin Kabele – Tomáš Chlup, který nastartoval své rychlé nohy a křižnou přihrávkou přes „vápno“ vyzval ke gólu Lukáše Hájka, který do prázdné brány nemohl netrefit – 6 : 2.

74., 76., 83. min.:                 Když už se zdálo, že zápas spěje k předpokládanému konci, naše obrana si rovnou ve třech případech vybrala slabou chvilku a soupeř vstřelil v rychlém sledu tři branky, díky kterým jsme se museli až do konce strachovat
o výsledek.  Konečné skóre
6 : 5.

Slovo trenéra:Mužstvo Chodova dorazilo k utkání nekompletní a nastoupilo jen s deseti hráči v poli. Tento fakt již na začátku ovlivnil naše hráče, kteří k zápasu přistoupili jak k pouťáku.  Málo pohybu, příliš dlouhé držení míče, obrovské množství zkažených přihrávek a neúměrný nárůst sebevědomí s přibývajícími vstřelenými brankami do chodovské sítě, vedlo ke ztrátě koncentrace a zbytečně nervóznímu závěru zápasu. Celkově nehezké utkání, i když s některými pěknými momenty (Chlup, Hájek).

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: 15. 2. 2014 od 15:30  1. FC K. VARY U19  -  FKNR(hraje se na UMT OSTROV)