ŽK: 69.Špička (faul) , 82.Červík (faul) - 86.Melnyk (faul)

ROZHODČÍ: Bušek- Hodač, Klinger (Tomášek)

SESTAVA:                                                                           1 Latislav

12 Hopf                      6 Špička               7 Hnízdil                  4 Křehlík

5 L.Hájek              9 Červík (K)         8 Jak.Vodrážka            3 Skopový

10 T.Chlup                               11 Vaverka

STŘÍDALI: 58.min.-14 Košťál (Vaverka), 68.min.-13 Nitsch (Skopový), 77.min.-15 Čižmár (Křehlík),81.min.-16 Urbánek (Hopf)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Slíž (vedoucí týmu)

SOUPISKA SOUPEŘE: 1 Hladký,2 Pěnkava,3 Majer,4 Melnyk,5 Kuboušek,6 Suda P.,7 Strejček (K),8 Suda V.,9 Kopelent,10 Tomeček,11 Černý,12 Profant,13 Hrachovec,14 Vukliševič,15 Kadlec

I.POLOČAS

10.MIN.:Na rohový kop si na zadní tyči naskočil stoper Petr “Vavá“ Špička ,který sice už v docela těžkém úhlu nebezpečně hlavičkoval ,ale jeho slušné zakončení hlavou skončilo nad břevnem žlutické svatyně.

12.MIN.: Také domácí tým nečekal na svou první šanci dlouho ,kdy pěknou akci zakončoval domácí útočník Černý střelou na horní tyč naší brankové konstrukce.

17.MIN.: V další šanci domácích se opět ocitl domácí Černý ,který sice střílel pohotově ,ale na štěstí pro naše barvy nepřesně.

25.MIN.: Nejhezčí fotbalový moment první půle měli na svědomí domácí fotbalisté a to konkrétně po přesné kolmici Kubouška se do zakončení na hranici velkého vápna dostal domácí kapitán Strejček ,který však sice přízemní střelou mířil k tyči ,ale byl přece jenom nepřesný.

29.MIN.: Domácí Majer se po odraženém míči dostal k zakončení ,ale Honza Latislav nás dobrým a pohotovým zákrokem podržel.

41.MIN.: Po rohovém kopu se ve vzduchu prosadil hlavou Tomáš Červík ,bohužel naši asi největší šanci v “šatnový gól“ nepřetavil ,kdy v dobré pozici zhruba na hranici pokutového kopu přeskočil všechny protihráče ,ale míč z jeho hlavy letěl nad břevnem domácí branky.

44.MIN.: Po chybě naší defenzívy se do dobré šance dostával domácí Černý ,ale Petr Špička dobrým skluzem tuto nadějnou akci z pohledu domácího týmu utnul.

II.POLOČAS

52.MIN.: Největší šance našeho týmu v utkání: Tomáš Chlup důrazem vybojoval míč, nahrávkou našel Lukáše Hájka, který prvním dotekem našel velmi přesně Jardu Vaverku, který si zcela osamocen ve velkém vápně soupeř zpracoval míč ,ale potom nepochopitelně zhruba z místa penalty do slova překopl branku ,kterou hájil domácí brankář Hladký.

54.MIN.: Velmi aktivní domácí Černý natáhl ke střele, která sice měla gólové parametry , ale naštěstí skončila jen v boční síti naší brankové konstrukce.

66.MIN.: Prakticky z nevinné akce jsme inkasovali ,kdy na mokrém terénu podklouzl náš předstoper Lukáš Hnízdil ,toho využila domácí “pila“ kaptán Strejček ,který si dal míč do vápna ,kdy proti němu vyběhl náš gólman Honza Latislav ,který sice míč vyrazil ,přesto domácí hvězda Strejček dál sledoval míč po pro nás nešťastném odrazu (do souboje přispěchal Petr Špička ) pravděpodobně od našeho stopera míč do slova pomalinku doputoval za brankovou čáru – 1:0.

80.MIN.:Po přetaženém centru domácího týmu se na zadní tyči trestuhodně nikým neatakován objevil domácí Strejček ,který hlavou zavěsil a potvrdil , tak jak je pro svůj tým důležitý hráč -2:0.

88.MIN.:V závěru utkání ,kdy už jsme hráli vabank (se třemi obránci nás ještě mohli domácí potrestat ,když střídající Profant trefil pěknou křížnou přízemní střelou tyč svatyně ,kterou ve druhé půli chránil Honza Latislav.

Poslední utkání jsme zajížděli do Žlutic, kde jsme věděli , že to nebude jednoduché. První poločas jsme neodehráli špatně, domácí Sokol měl sice mírnou převahu ,ale i náš tým několikrát vystrašil domácího brankáře , přesto domácí tým měl dobrou příležitost , ale domácí střelec Strejček se teprve zastřeloval. Druhý poločas sice domácí tým získal územní převahu , ale převaha byla spíše platonická , kdy sice domácí tým držel na svých kopačkách více balón ,ale jejich akce končili nepřesnou finální přihrávkou nebo jsme soupeře vcelku bez problémů zastavovali před naším velkým vápnem. Naopak to byl náš tým , který se po dobré rychlé akci dostal do super šance , ale bohužel místo ,abychom šli do vedení , tak jsme tutovku do slova “zakopli“. Samozřejmě přišlo známé nedáš-dostaneš , kdy domácí tým šel do vedení po smolné naší polo vlastní brance , poté domácí tým už kontroloval hru a přidal další branku. Přestože jsme prohráli , kluky chci za poslední podzimní utkání pochválit ,protože jsme po taktické stránce zahráli ,tak jak jsme si řekli ,trpělivě jsme čekali na šanci ,která přišla ,ale .. .